Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry Primal oficjalnie zapowiedziane

47 postów w tym temacie

Nie no to jest wręcz szok i potężne zaskoczenie :O
1 kwietnia bym w to nie uwierzył .... a i tak przez 5 minut myślałem, że to jakiś dodatek do "czwórki" - albo spin off w stylu Blood Dragon.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy eksperyment, Far Cry to jedna z niewielu marek, których Ubisoft nie zniszczył. Trochę ciężko mi sobie wyobrazić grę z serii dziejącą się w takim okresie, ale mam nadzieję, że się uda. Oby tylko było to coś innego niż klon Far Cry 3 w innych realiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 19:57, Gumisiek2 napisał:

Ciekawy eksperyment, Far Cry to jedna z niewielu marek, których Ubisoft nie zniszczył.


JESZCZE. Ja do tego tytułu wolę podejść dość sceptycznie, żeby nie było rozczarowań. Czekam na więcej informacji i jakieś dłuższe filmiki z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie moje klimaty już wiem że tą część ominę szerokim łukiem. Starają wyjść z nowym pomysłem co się chwali ,ale nie każdemu się to może spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie czasy jak najbardziej odpowiednie dla gry, która stawia na wolność i swobodę. Kiedyś też układałem sobie w głowie pomysł na to jak mógłby wyglądać Battlefield w średniowieczu i cóż... może kiedyś zaskoczę się tak samo jak teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CUDO! Bardzo mi się podoba, chętnie w to zagram. Pierwotny sandbox :) Ciekawe czy będzie możliwość modyfikacji ekwipunku, np. ostrzenie dzidy, wymiana kamiennego ostrza na kościane (nie wiem w sumie które lepsze), jakieś proste skórzane ulepszenia ubioru. Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na pewno oryginalny, ale ja od Far Cry''a oczekują możliwości korzystania z broni palnych. Nie, żeby nie podobało mi się skradanie z maczetą w trójce, ale jednak dobrze było mieć na podorędziu jakiś mocniejszy oręż.
Primal wygląda ciekawie, ale nie sądzę, żebym zagrał w tę odsłonę - to nie mój klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny pomysł. Można by wręcz pomyśleć, że Ubi traktuje markę FarCry jako swego rodzaju poligon doświadczalny do różnego rodzaju nietypowych przedsięwzięć.
Ale oczywiście sam pomysł to jeszcze nie wszystko. Zobaczymy co z tego wyjdzie i czy rozgrywka nie będzie nudna albo powtarzalna.
Ja i tak nie zamierzam kupować tej gry póki nie poczytam wystarczająco dużo opinii a sama gra nie wskoczy do jakiejś promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować