Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry Primal oficjalnie zapowiedziane

47 postów w tym temacie

Napisałem to całkiem na poważnie, bo choć uwielbiam tę serię nie przepadam za walką wręcz w widoku z pierwszej perspektywy. Wiem, że jaskiniowcy nie mieli broni palnej, chyba nawet gimbazjaliści się o tym uczą, ale maczugi/dzidy/toporki to nie do końca to, czego oczekiwałem po nowym Far Cry. No chyba, że w TPP (jak w Wiedźminie czy zapowiadanym na początek 2017 Horizon: Zero Dawn) to ewentualnie bym się skusił;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 17:31, kodi24 napisał:

Napisałem to całkiem na poważnie, bo choć uwielbiam tę serię nie przepadam za walką wręcz
w widoku z pierwszej perspektywy. Wiem, że jaskiniowcy nie mieli broni palnej, chyba
nawet gimbazjaliści się o tym uczą, ale maczugi/dzidy/toporki to nie do końca to, czego
oczekiwałem po nowym Far Cry. No chyba, że w TPP (jak w Wiedźminie czy zapowiadanym na
początek 2017 Horizon: Zero Dawn) to ewentualnie bym się skusił;

Ja na odwrót, nie przepadam za widokiem z trzeciej osoby, wszystko wtedy wydaje mi się zbyt małe lub zbyt duże względem mojej postaci i gra nabiera dla mnie cech karykaturalnych ;)
Co innego widok z pierwszej osoby, gdzie wszystko jest na swoim miejscu ;) i mam nadzieje, że tłuczenie jaskiniowców będzie jeszcze fajniejsze niż tłuczenie głupich zoombie w DL .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja TPP lubię ze względu na movement- nie ogranicza go perspektywa, w której wszystkie te fikołki i przewrotki doprowadziły by mnie do torsji ;) Nawet DL to dla mnie odrobinę za wiele, taka karma :D

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się w jakim kierunku seria mogłaby podążyć, jakie odjechane motywy można by do niej wpleść, ale Flinstonów się nie spodziewałem ;) Ktoś tam wyżej wspomniał, że być może będą jakieś łuki, proce i inne takie gówna, ale to by było wszystko, czego nie używałem w Far Cry ze względu na możliwość posiadania gnata :/ Wiem, że to nie te czasy i klimaty, ale w takim widoku to nie będzie dla mnie działało tak, jakbym sobie życzył. Ciekawy pomysł, gratsy dla Ubi i w ogóle ale ja podziękuję;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Far Cry od trzeciej części miał IMO dobrą fabułę, ale w tym przypadku zastanawiam się na czym będzie polegała opowieść w tej części. Nie mniej jednak jestem bardzo ciekawy i nic tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować