Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Far Cry Primal

8 postów w tym temacie

Oto i kolejna część serii gdzie cofamy się do epoki kamienia łupanego.
Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=LJ2iH57Fs3M

Co ciekawe premiera już w Lutym 2016, na PC miesiąc później.

Temat fajny nie ma co, ale mam nadzieję, że zmienią trochę tą mechanikę gry. Ponownie zdobywanie twierdz, górek czy tam innego punktu obserwacyjnego? Przydałby się jakiś konkretniejszy scenariusz, lepsze postaci niż w 4. Może jakiś system przetrwania? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać wspinaczki na prehistoryczne wieże radiowe. :D Ciekawe jak się będzie poruszało po planszy? Będziemy jeździć na koniu? Może na tygrysie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 19:29, Rick napisał:

Nie mogę się doczekać wspinaczki na prehistoryczne wieże radiowe. :D


Pewnie będą to drzewa "radiowe". ;]

Dnia 06.10.2015 o 19:29, Rick napisał:

Ciekawe jak się
będzie poruszało po planszy?


Raczej tak, jak to miało miejsce wcześniej. Łazisz, odrywasz punkty szybkiej podróży, itd., itp..

Dnia 06.10.2015 o 19:29, Rick napisał:

Będziemy jeździć na koniu? Może na tygrysie? xD


Konie odpadają, jeśli to ma być 10 tysięcy lat p.n.e.. Może bardziej mamuty? Kto wie... Oby nie zrobili jakiś dziwactw związanych z przyszłością. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apocalypto... Apocalypto... Apocalypto...

A na serio to jaram się tak samo jak każdym Far Cry. Lubię tę serię, nawet jeśli czwórka nie do końca spełniła moje oczekiwania co do fabuły (niespodziewanie mi się skończyła :>).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 20:11, Luk04229 napisał:

Ciekawa tematyka. Chętnie wypróbuje, jednak ciekawe co można wsadzić do tej gry żeby
nie znudziła się zbyt szybko. Jakaś fabuła? :D


Skoro na końcu biegną na niego jakieś pomalowane na niebiesko ludki, to strzelam, że fabuła może być inspirowana Apocalypto, 10000 B. C. albo jakimiś ogólnymi plemiennymi zawieruchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 23:13, Baknak napisał:

Skoro na końcu biegną na niego jakieś pomalowane na niebiesko ludki, to strzelam, że
fabuła może być inspirowana Apocalypto,

Szkoda, że tak jednak nie jest. Byłoby więcej dramatu. Fabuła jest banalna, podbij utracone ziemie i zemścij się na tych złych. Zakładając ten temat sądziłem, że może coś zmieni się w kwestii mechaniki gry, ale nic z tego. Dla mnie ten FC to reskin z 4 w innych realiach. Nawet nie chciało mi się zmienić animacji, są identyczne jak 4 odsłonie. Standardowo już idziemy od wiochy do wiochy, wybijamy tych złych, zaliczamy kolejne "wieże radiowe" (w Primalu jako podlanie jakiś stogów siana czy tam drewna), krafting toreb nooo standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z misją Polowanie na Wielką Szramę. Podczas misji spadłem i jak to bywa zabiłem się :P i niestety już misji dalej kontynuować nie mogę. Nigdzie na mapie jej niema a powrót do lokalizacji tez nic nie daje. Czy ktoś wie jak temu zaradzić albo czy po ukończeniu gry będzie można ją powtórzyć w celu zdobycia trofeum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować