Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piąty odcinek Life is Strange z datą premiery

11 postów w tym temacie

My body is ready ^^

Ostatni, piąty epizod będzie zwieńczeniem historii Max Caulfield, która stara się usilnie rozwikłać tajemnicę zaginięcia jej dawnej przyjaciółki, Rachel

Nope, ona Rachel nie znała więc jak mogłaby być jej dawną przyjaciółką? Pani pisze Rachel a ma na myśli Chloe Price.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> My body is ready ^^
>
> Ostatni, piąty epizod będzie zwieńczeniem historii Max Caulfield, która stara się
> usilnie rozwikłać tajemnicę zaginięcia jej dawnej przyjaciółki, Rachel

>
> Nope, ona Rachel nie znała więc jak mogłaby być jej dawną przyjaciółką? Pani pisze Rachel
> a ma na myśli Chloe Price.

Też nie prawda, bo Chloe nie zaginęła ;) Powinno raczej być coś ala "koleżanki ze szkoły", której nie znała, ale chodzi do tej samej. Ewentualnie "przyjaciółki przyjaciółki" względem Chloe, a nie Max. Inna sprawa, że w grze nie chodzi tylko o Rachel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 19:46, Dan14NR napisał:

Też nie prawda, bo Chloe nie zaginęła ;) Powinno raczej być coś ala "koleżanki ze szkoły",
której nie znała, ale chodzi do tej samej. Ewentualnie "przyjaciółki przyjaciółki" względem
Chloe, a nie Max. Inna sprawa, że w grze nie chodzi tylko o Rachel.


Racja, zapomniałem to wytknąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 20:09, Shinigami napisał:

Orientuje się ktoś ile średnio zajmuje przejście poprzednich epizodów?

Pewnie trzeba będzie zarezerwować sobie wieczór lub dwa.


Przeczesując wszystko stawiałbym na to, że jeden odcinek to jakieś 3-4h. Mi się grało w nie "dłużej", niż w TWD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dużo zależy od tempa. Jak idziesz do przodu, robisz tylko to co trzeba to jakieś 2h na epizod myślę. Ale jak gadasz z postaciami, robisz zdjęcia, oglądasz przedmioty to ze 3-4h, a może i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 20:40, Sanders-sama napisał:

Ciekawostka: 1 odcinek LiS = 2 odcinki czegokolwiek od TT.

Gdyby wyciąć z LiS te momenty, gdzie łazimy i gapimy się na wszystko co popadnie, nie popychając fabuły w żaden sposób naprzód to myślę, że by się to wyrównało. Gra ma ogromne problemy z tempem rozgrywki, na szczęście w czwartym odcinku było już pod tym względem dużo lepiej i mam nadzieję, że z finałem będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować