Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec targów E3?

34 postów w tym temacie

Spayki

Electronic Entertainment Expo 2006 było ostatnią imprezą z tego cyklu. Przynajmniej w znanej dotychczas formie. Organizator największych światowych targów elektronicznej rozgrywki, korporacja Entertainment Software Association planuje w przyszłym roku wprowadzić daleko idące zmiany w charakterze całego przedsięwzięcia.

Przeczytaj cały tekst "Koniec targów E3?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zły pomysł :/
Jesli gra była naprawde dobra, mimo iz firma miała mały kapitał to i tak zuważona została :)
Po co zmieniac coś co jest dobre ?

BTW Co sie dzieje z targami ECTS nie ma ich już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nigdy nie dane mi będzie zrealizować marzenia o wyjeździe na te targi... Eh, świat się zmienia... :| No nic, zobaczymy, co z tego wyniknie, chociaż zachwycony nie jestem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem konserwatywny- chcę E3 w starej formie :)
To ten specyficzny klimat wielkiej hali powodował, że moim marzeniem byo tam pojechać- ehhh...
A jak zmienią formułę- to już nigdy nie będę miał szansy tam się znaleźć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojć, zaniepokojony jestem. Co prawda przeniesienie imprezy do mniejszych sal konferencyjnych może wyjść na dobre,ale nie musi.
Cóż, zawsze mnie ciekawiły ogormne reportaże z targów na łamch chociażby CDA. Teraz miałby one zniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... myślę, że aż tak źle nie będzie i E3 przetrwa. Wszak nikt nie zabija kury znoszącej złote jaja :> Po za tym zawsze pozostaje Tokio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee! Tylko nie to. Ten obrazek to chyba na pocieszenie. Przyznaje... trochę pomogło ale w dalszym ciągu jestem zniesmaczoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 11:36, Fum4R napisał:

Jak nie bedzie panienek to nie ma juz po co jechac na E3 :P


A na tym E3 były Hostessy? Bo jestem pewien, że przed tymi targami były naciski na organizatorów, aby raz na zawsze pozbyć się tych ''maskotek'' (specjaliści od PR twierdzili, że przez to targi źle wyglądają w oczach postronnych). Może dlatego niektórzy spekulują nad końcem E3??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh szkoda, że nie będzie juz targów E3, takich jakie znamy i kochamy :(. Na szczęście zostaje Lipsk, który jest całkiem blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować