Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec targów E3?

34 postów w tym temacie

CO!? Bezsens! Matko...Nie bedzie odwiedzajacych tak? A wiec beda wpuszczali jakichs pieprzonych burzujow i osobistosci ;[. Eh...Marzenia o pojechaniu kiedys na E3 zostaly zaprzepaszczone xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 11:36, Fum4R napisał:

Jak nie bedzie panienek to nie ma juz po co jechac na E3 :P


Zgadzam się! :) Poza tym nie wiem czemu Wy tak płaczecie że już nie pojedziecie na E3, i tak by Was tam nie wpuścili, to impreza dla ludzi z branży a nie dla wygłodniałych graczy, jedynie klamke byście pocałowali :)
No cóż sama klamka to już coś! ale jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za rok miałem jechać...już bilet chciałem kupować...:D jezoo jak dobrze że poczekałem..:d ufff..:D za to może się przejade za kilka lat do Tokio, bo Japonia to kraj który chciałbym odwiedzić...:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tam aby nie siedzi jakiś polak ;) ... równianie w dół to taka Polska cecha ostatnio, tego nie stać i nie może mieć, to ten co go stać też nie będzie miał... Będzie totalna klapa i w 2008 wrócą do starej konwencji targów ;p pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Tokio i Lipsk, ale... to jednak nie to samo. :P To wlaśnie E3 jest najpopularniejsze na świecie. Ale nie ma co rozpaczać - przecież w tej nowej hali będą te same wystawy i te same gry, które byłyby w starej. A i te młode, niezbyt bogate firmy z dobrymi pomysłami będą mogły się zaprezentować nie doprowadzając się na skraj bankructwa (może przesadzam, ale jesli już ma być taniej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować