Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront - zobacz gameplay z bety gry

29 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2015 o 16:48, nurbi napisał:

Włączyłem betę i.... gra nie może znaleźć serwerów :O Też macie problemy?


Sprawdziłem przed chwilą i nie wyszukuje serwerów dla trybu z Walkerami, bo twierdzi że są puste. Ten drugi tryb z kolei działa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem dziś betę na PC i gdy tylko ją odpalam wyskakuje mi komunikat "Program Star Wars... przestał działać"... Może wie ktoś o co chodzi i proszę o nie pisanie porad domorosłych informatyków typu "przeinstaluj sterowniki" czy "uruchom jako administrator" bo zapewniam że są to pierwsze rzeczy które każdy zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 17:20, LOLface98 napisał:

Pobrałem dziś betę na PC i gdy tylko ją odpalam wyskakuje mi komunikat "Program Star
Wars... przestał działać"...


Po pierwsze, takie cos to do Pomocy Technicznej, nie tu. Po drugie, skoro nie chcesz rad "domoroslych informatykow", to sam wykaz sie odrobina profesjonalizmu i podaj chociaz konfiguracje (a najlepiej DxDiaga wklej). Z fusow raczsj ciezko bedzie wywrozyc, co moze byc przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> konfiguracje (a najlepiej DxDiaga wklej). Z fusow raczsj ciezko bedzie wywrozyc, co moze
> byc przyczyna.

Oto i DxDiag
------------------
System Information
------------------
Time of this report: 10/8/2015, 17:49:29
Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_rtm.090713-1255)
Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: ASUS
System Model: All Series
BIOS: BIOS Date: 04/18/13 11:28:51 Ver: 03.09
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-4670 CPU @ 3.40GHz (4 CPUs), ~3.4GHz
Memory: 8192MB RAM
Available OS Memory: 8132MB RAM
Page File: 3840MB used, 12422MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.01.7600.16385 32bit Unicode


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 18:01, JustPlayingSW napisał:

Oto i DxDiag


To moze tak: po pierwsze, POMOC TECHNICZNA. Tam zaloz nowy temat. Po drugie, to co wkleiles, to tylko podstawowe info o systemie, a nie DxDiag. W prawym dolnym rogu, o ile mnie pamiec nie myli, jest przycisk zapisz jako txt. Zapisz, otworz, skopiuj, wklej. Moze wtedy ktos bedzie w stanie Ci pomoc. Powtarzam tylko: nie tu, tylko na podforum Pomocy Technicznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 00:17, sartorius napisał:

Ci co nie grają nie mają czego żałować. Ta gra jest płytka.

Może i płytka, ale na razie na pewno nie ma całej masy zawartości, która będzie w pełnej wersji. Natomiast gra ma jak dla mnie solidne podstawy, strzela się przyjemnie, jest bardzo ładna, tryby na Hoth jest ciekawy, a poza tym gra ma jak dla mnie rewelacyjnie odwzorowany klimat SW, te wszystkie dźwięki, blastery, głosy, muzyka, śmigające nad głową myśliwce.

Jedyne co mnie mocno zniechęca do zakupu, to brak Wojen Klonów i tylko 4 planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 12:02, Madoc napisał:

brak Wojen Klonów


Ktore beda albo w Battlefront 2A, albo w jakims dodatku.

Dnia 09.10.2015 o 12:02, Madoc napisał:

i tylko 4 planety.


Piec: Sullust, Hoth, Tatooine, Endor (to akurat ksiezyc, nie planeta) oraz Jakku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować