Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: Mankind Divided - nowe szczegóły: broń, wszczepy, zakończenia Buntu Ludzkości

6 postów w tym temacie

"Jak wiadomo, w Deus Ex: Mankind Divided konsekwencje będą widoczne już w trakcie rozgrywki. Ma to być jedna z największych nowości względem poprzednich części."

Słucham? Co autor miał na myśli? We wszystkich częściach Deus Ex podejmowane wybory wpływały w jakiś sposób na rozgrywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za nawiązanie do wyborów w Buncie Ludzkości zwłaszcza, że grę odinstalowałem parę lat temu właśnie zaraz po przejściu :D No chyba, że save nie będzie potrzebny haha. I będzie coś na zasadzie rozwiązania zastosowanego między Dragon Age 2, a Inkwizycją .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Jak wiadomo, w Deus Ex: Mankind Divided konsekwencje będą widoczne już w trakcie rozgrywki.
> Ma to być jedna z największych nowości względem poprzednich części."
>
> Słucham? Co autor miał na myśli? We wszystkich częściach Deus Ex podejmowane wybory wpływały
> w jakiś sposób na rozgrywkę

Oczywiście wkradł się mały błąd - miała być poprzednia część, gdzie tak naprawdę nasze wybory w trakcie rozgrywki nie ważyły na przebiegu opowieści. Sami twórcy Deusa do tego nawiązują. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 20:34, Dragoon84 napisał:

Dziękuję bardzo za nawiązanie do wyborów w Buncie Ludzkości zwłaszcza, że grę odinstalowałem
parę lat temu właśnie zaraz po przejściu :D No chyba, że save nie będzie potrzebny haha. /.../


Mam podobnie, z tym że ja zgubiłem swoje sejwy z Wiedźmina 1. Przydała by się możliwość w grze wybrania jakie decyzje podjęło się w poprzedniej części, ale nowi gracze mogli by wtedy nie rozumieć czemu np. wybór w jednym z pierwszych dialogów (np. w którym należy wskazać co się wybrało w w DX HR) dał takie konsekwencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to czuję że gra mi się spodoba. HR był genialny i przeszedłem go aż 3 razy. Ale boję się jednej rzeczy - mianowicie tego że postać da się przepakować i w drugiej połowie gry nawet jeśli będziemy grali stealth da się już poruszać bardziej "na pałę", bo ulepszenia dadzą za dużą przewagę. Pod koniec HR trochę było tego czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować