Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja 1.10 Wiedźmina 3 wprowadzi ponad 600 poprawek

36 postów w tym temacie

Wiedźmin 3- 140zł MAX w tym dopracowana gra z pięknym światem, wciąż wychodzące ogromne poprawki oraz darmowe DLC, które wprowadzają zarówno pierdoły jak i znaczące rzeczy do świata gry. Fallout 4 -200 zł, + 120zł za sezon pass aby coś mieć z DLC
(o świecie się nie wypowiem ), zapewne jak w przypadku Bethesdy masa błędów ( choć nie upierdliwych). Szczerze twórcy gier powinni chodzić na korki do CDProjekt Red.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze twórcy gier powinni chodzić na korki do CDProjekt Red.

Przesadzasz trochę głosząc chwałę redów, przecież wiedżmin 3 tez ma season passa, a taniej może być, bo jest na gogu, ja za wersje steam musiałem dac tak ze 170 (f4 tez na pewno będzie do wyrwania dużo taniej niż te dwie stowy). Redzi jada na opinii, dość zasłużonej, ale to tylko ludzie. Ja bym do nich na korki nikogo nie wysłał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Redzi idą śladem Windowsa i olewają cyferkę 9. :D
Podziwiam CDP Red za ciągłe dopieszczanie Wiedźmina nawet jeśli jest w dobrym stanie. Dzięki temu zyskali ogromny szacunek nie tylko u nas, ale i za granicą (porównywani są do Bethesdy, chociażby na 9gagu). Oby tak dalej! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 17:38, Skelldon napisał:

Dzięki temu zyskali ogromny szacunek nie tylko u nas, ale i za granicą (porównywani są
do Bethesdy, chociażby na 9gagu). Oby tak dalej! ^_^


A dlaczego porównują ich do Bethesdy? Że niby też wydają gry tak zabugowane że nawet jak już oficjalne patche przestaną wypuszczać to babole nadal są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 16:50, majkel666 napisał:

Nieźle zabugowany ten Wiesiek, skoro kolejny patch poprawia tyle rzeczy. A taki miał
być idealny...

Kto powiedział, że miał być idealny?

Swoją drogą - bardzo lubię CDPR, ale niektórzy trochę przesadzają - to nie jest jakaś dobra wola CDPR, że naprawiają Wiedźmina. Pewnie, mogli zrobić jak WB i stwierdzić "nie będziemy robić patchy, bo musimy się skupić na DLC", ale gra nadal nie jest w 100% sprawna (ja nie mogłem choćby zrobić zadania dla Yaniny i odczarować jednej figurki), więc tak naprawdę naprawiają tylko swoje błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają rozmach. Fajnie, ale nadal czekam na Edycję Rozszerzoną :) Bogatszy o doświadczenia z dwójki, która była bardzo "zabłędzona" w dniu premiery (i nawet kilka miesięcy później) czekam na finał łatania. A z numerkami patcha, to może i miała wyjść wersja 1.09, ale Redzi tak się rozpędzili w łataniu gry, że przeskoczyli do 1.10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że ta wiadomość mnie tak ucieszy :D Wie ktoś może, czy takie patche usuwają również bugi w zadaniach w aktualnych stanach gry, czy trzeba na czysto rozpoczynać grę na nowym savie? Nie znam się na tym i nie wiem czy grać dalej spokojnie, czy poczekać na patch i od nowa zacząć. Będę wdzięczny za odpowiedź : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15GB na patch.. Jeszcze trochę i zajmą mi one drugie tyle przestrzeni na twardym co same gry. To już lepiej inni niech się od nich nie uczą, ósma łata i taki smok na zakończenie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 20:06, kodi24 napisał:

15GB na patch.. Jeszcze trochę i zajmą mi one drugie tyle przestrzeni na twardym co same
gry. To już lepiej inni niech się od nich nie uczą, ósma łata i taki smok na zakończenie;

Te 15 GB to na konsolach na PC ma być coś pomiędzy 6GB a 15GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 16:32, piorko90 napisał:

Wiedźmin 3- 140zł MAX w tym dopracowana gra z pięknym światem, wciąż wychodzące ogromne
poprawki oraz darmowe DLC, które wprowadzają zarówno pierdoły jak i znaczące rzeczy do
świata gry


Tak MAKSYMALNIE dopracowana, że co chwile wychodzą OGROMNE PATCHE, żeby ją dalej łatać. Sory, ale sam sobie tym przeczysz. Osobiście już mi się rzygać chce, kiedy słyszę, albo widzę kolejną łatkę o wielkości kilku/klikunastu giga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeździcie po tych REDach . To że w wiedźminie 3 będą błędy to było wiadome od początku i na pewno będą w Wiedźminie 4 i Cyberpunku. Bo nie ma gier bez błędów do każdej gry wychodzą jakieś patche a skoro taki np Blizzard który robi gry od 25 lat ma w swoich grach masę błędów to dla czego CDP RED ma ich nie mieć jak ich to dopiero 3 gra i do tego druga na własnym silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy, bo nasze twardziele nie są z gumy a te wszystkie ich łaty zajmują już niewiele mniej od samej gry- to co ja kurna zainstalowałem na początku? Intro? Dajcie spokój..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 23:27, SplitGrave napisał:

Tak MAKSYMALNIE dopracowana, że co chwile wychodzą OGROMNE PATCHE, żeby ją dalej łatać.
Sory, ale sam sobie tym przeczysz. Osobiście już mi się rzygać chce, kiedy słyszę, albo
widzę kolejną łatkę o wielkości kilku/klikunastu giga.


Na obecne standardy Wiedźmin 3 jest maksymalnie dopracowany i niestety jest to taka smutna prawda, że gry wychodzą z tak dużą ilością błędów i są z tego powodu niegrywalne(AC:U na konsolach dla przykładu). Natomiast to że łatka kilka giga to wymóg czasów im więcej gra zajmuje tym większe te łatki będą jeśli chodzi o rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować