Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Promocje na 10. urodziny gram.pl!

13 postów w tym temacie

Pytanie: czy jeśli złożyłem zamówienie (preorder) przed ogłoszeniem promocji, i opłaciłem je teraz 6 października (wiadomo, pudełkowy dodatek do Wieśka :) to załapię się na promocję, bonus, niespodziankę, "anything from B-day party"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 00:03, Martimat napisał:

Pytanie: czy jeśli złożyłem zamówienie (preorder) przed ogłoszeniem promocji, i opłaciłem
je teraz 6 października (wiadomo, pudełkowy dodatek do Wieśka :) to załapię się na promocję,
bonus, niespodziankę, "anything from B-day party"?


Cześć, proszę podeślij mi na maila przemyslaw.starczynowski@gram.pl numer zamówienia. Postaram się ogarnąć dla Ciebie zwrot $$ za dostawę + medalion i Far Cry 3 Blood Dragon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 08:29, pstarczynowski napisał:

> Breloki nadal są dostępne jeśli zamówi się np.Lords of the Fallen? :D
> A i wszystkiego najlepszego ! :P

Tak są dostępne :D



te podkładki pod mysz, filmy czy książki są jeszcze dodawane do pudełkowych gier czy już nie?
Chciałbym Fifę 16 na PS4 zamówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 14:17, Citkowsky napisał:

> > Breloki nadal są dostępne jeśli zamówi się np.Lords of the Fallen? :D
> > A i wszystkiego najlepszego ! :P
>
> Tak są dostępne :D


te podkładki pod mysz, filmy czy książki są jeszcze dodawane do pudełkowych gier czy
już nie?
Chciałbym Fifę 16 na PS4 zamówić:)


Mogę zapewnić, że przy zamówieniu Fifa 16 PS4 otrzymasz darmową dostawę, medalion i Far Cry 3 Blood Dragon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta dotyczy wyłącznie gier pudełkowych (...) i nie obowiązuje w przypadku zamówień przedpremierowych realizowanych poza październikiem 2015 roku.

Gratuluje. Gram po raz kolejny pokazuje, ze stosuje marketing rodem z XIX wieku :/ Biorac pod uwage spora premiere, jaka bedzie Battlefront, zamiast na niej skorzystac, gram stara sie zniechecic ludzi do kupowania u nich. Darmowa dostawa nie dotyczy, gra jest drozsza, niz u konkurencji, no ale przynajmniej Lords of the Fallen mozna wyszarpnac za 45 zlociszy. Super, serio! :/ Ech... kiedy Wy w koncu zaczniecie dbac o stalych klientow? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 14:28, pstarczynowski napisał:

Mogę zapewnić, że przy zamówieniu Fifa 16 PS4 otrzymasz darmową dostawę, medalion i
Far Cry 3 Blood Dragon ;)



Ale byłoby cudownie dostać jeszcze podkładkę czy też Mad Maxa ^ ^ I tu moje pytanie, czy jest jeszcze na to szansa czy już wsio rozdane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 15:29, Citkowsky napisał:

> Mogę zapewnić, że przy zamówieniu Fifa 16 PS4 otrzymasz darmową dostawę, medalion
i
> Far Cry 3 Blood Dragon ;)


Ale byłoby cudownie dostać jeszcze podkładkę czy też Mad Maxa ^ ^ I tu moje pytanie,
czy jest jeszcze na to szansa czy już wsio rozdane.


Wsio rozdane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Kupiłem coś u was w sklepie, wszedłem na stronę podaną w mailu, podałem kod i wcisnąłem "enter" bez podania adresu e-mail, strona nie zawiadomiła że pole z mailem jest puste i proces przeszedł. Kiedy
próbuje drugi raz wykorzystać kod to wyskakuje że kod jest już użyty. Mogę jakoś otrzymać dostęp do tego kody?
Proponuje jakoś zmienić układ na tej waszej stornie promocyjnej bo ja widziałem tylko pole na podanie kodu, żeby zobaczyć drugie z mailem trzeba było przewijać stronę, czego ja nie zrobiłem i teraz żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 17:24, Archi155 napisał:

Mam pewien problem. Kupiłem coś u was w sklepie, wszedłem na stronę podaną w mailu, podałem
kod i wcisnąłem "enter" bez podania adresu e-mail, strona nie zawiadomiła że pole z mailem
jest puste i proces przeszedł. Kiedy
próbuje drugi raz wykorzystać kod to wyskakuje że kod jest już użyty. Mogę jakoś otrzymać
dostęp do tego kody?
Proponuje jakoś zmienić układ na tej waszej stornie promocyjnej bo ja widziałem tylko
pole na podanie kodu, żeby zobaczyć drugie z mailem trzeba było przewijać stronę, czego
ja nie zrobiłem i teraz żałuję.


Cześć, proszę podeślij mi na przemyslaw.starczynowski@gram.pl numer zamówienia i trochę bardziej szczegółowy opis (jaka strona, kod itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na promocji kilka dlc do assassin creed 3, tylko z tego co się zorientowałem oprócz kluczy powinienem też dostać linki do pobrania tych dodatków i z nich je zainstalować. Bez tego niestety nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować