Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe promocje w sklepie gram.pl

46 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2006 o 13:45, mike91 napisał:

> Byście powiedzieli kiedy w planie wydawniczym pojawi się NWN, Świątynia Pierwotnego zła
o HoMM
> IV. Na wirtusie już mozna zamówić, a tu nawet słowa nie ma.

premiera tych gier w xkn zapowiedziana jest na 31 sierpnia 2006 roku.

Podasz linka? Nie moge znalezc informacji o tym w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wirtus.pl

wchodzisz i z boku masz pozycje albo przed premierą albo Nowa Extra KLasyka, tam juz są te pozycje.
Ja osobiście ciesze się z tych zapowiedzi, bo właśnie pozbyłem się Morrowinda ZE za 50zł, a teraz ten sam los czeka H4 i ŚPZ, apotem kupie sobie wersje za 20zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, aby skorzystać z tej promocji należy przy zamawianiu gier wybrać zapłatę z góry, a jako formę ich dostarczenia przesyłkę pocztową.

Dziwne, wybieram Dungeon Siege 2, przelew "Płącę z PKO Inteligo", a przesyłka pocztowa wynosi 7,90 a nie 0 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 16:07, Arclight napisał:

Ale było. W "Przed premierą".

W kazdym razie teraz nie ma. Ciekawe. Musieli usunac te informacje ze strony. Prawie jak Cenega i Klub Gracza...

...choc "prawie" robi wielka roznice :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW, w Wirtusie mozna juz zamowic Gothica 3 PL za 79 zl... i nawet sa juz 2 pozytywne recenzje :-)
Smiesznie bedzie, jak potem CDP wyda gre np. za 130 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super promocje ... oby tak dalej i takich wiecej ;] Moze dojdziemy do czasow gdy bedziemy dostawac HL:2, HoMM V czy jako gratisowy dodatek do zakupów ^^ Grats CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to na własne oczy, widać wirtus usunął gre zapewne na prośbe NWN, bo może chce nam CDP najpierw ogłosić, że podpisał ponownie umowe z Atari :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 19:24, Mistic napisał:

Widziałem to na własne oczy, widać wirtus usunął gre zapewne na prośbe NWN, bo może chce nam
CDP najpierw ogłosić, że podpisał ponownie umowe z Atari :D

Heh. A tak z ciekawosci, to NWN to bylo z dodatkami, czy samo? Poluje na HotU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować