Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Armored Warfare dostępne dla wszystkich

7 postów w tym temacie

Pewnie z plikami instalacyjnymi, które to ten dziadowski instalator zachowuje... A gra nie dla mnie za dużo czasu, nerwów i kasy mnie wot kosztował żeby się drugi raz nabrać na to samo... Jak naprawią WarThunder to tam wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra nie jest zła,dla mnie zwłaszcza PVE. W PVP jest jeszcze wiele do zrobienia moim zdaniem,choć może coś się zmieni z czasem na wyższych tierach (mam nadzieje) .Niestety pod wieloma względami jest to klon wota ,ale to było wiadomo od samego początku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj pobrałem grę na stronie producenta gry czyli strona główna były wymagania takie : System operacyjny: Windows XP SP3/ Windows Vista SP 2/ Windows 7 SP1 z najnowszymi aktualizacjami
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz lub AMD Athlon 64 X2 2.4 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 512 MB VRAM i sprzętową obsługę Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 8800GT lub AMD Radeon HD3850)
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym: 6 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP SP3/ Windows Vista SP 2/ Windows 7 SP1 z najnowszymi aktualizacjami
Procesor: czterordzeniowy procesor Intel lub AMD
Pamięć RAM: 4 GB
Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 512 MB VRAM i sprzętową obsługę Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 8800GT lub AMD Radeon HD3850)
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym: 6 GB
Mój sprzęt to : AMD phenm II x2 555 Black Edition 3360 MHz 6Gb ram karta graficzna GTX280 1Gb
Gra ustawiła mi się automatycznie na średnich ale były lagi dałem na niskie i to samo za słaby komputer czy problem internetu lub czegoś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować