Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duchowy następca Burnouta będzie oparty na Burnout 3

13 postów w tym temacie

> Chwała im. Paradise był fatalnym Burnoutem, zupełnie brakowało w nim "prędkości" trójki
> i Revenge''a.
Paradise nie był fatalny, po prostu otwarty świat nie pasuje do stylu Burnouta, ba, nie pasuje do żadnej gry wyścigowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jestem heretykiem bo Paradise bardzo mi się podobało :p Może nie w single player, ale multi...
Połowę ludzi z listy poznałem jeszcze na demku tego Burnouta, teraz bawimy się w DC;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2015 o 18:00, Ryu_Makkuro napisał:

Paradise nie był fatalny, po prostu otwarty świat nie pasuje do stylu Burnouta, ba, nie
pasuje do żadnej gry wyścigowej.

Był fatalnym Burnoutem, ale grą był całkiem dobrą ;) Poza tym, w całości się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Paradise się bardzo spodobało, ale racja - różnica pomiędzy nią, a "trójką" jest wielka. Podobnie jak Need for Speed np. Most Wanted i Shift. Obie dobre, ale tej drugiej nie nazwałbym NfS-em. Różnica jedynie tkwi w tym, że tak czy siak Shifta nie polubiłem. Ale nieważne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Był fatalnym Burnoutem, ale grą był całkiem dobrą ;) Poza tym, w całości się zgadzam.
W dalszym ciągu nie nazwałbym go fatalnym. Nie do końca wiernym założeniom, średniawym, tak, z tym w odniesieniu do czysto "Burnoutowej" natury oczywiście.

Bo jakby nie patrzeć, to Paradise miał wszystko co inne Burnout''y miały, tylko w formie przystosowanej do otwartego świata, stąd właśnie efekt był często średniawy bądź nie do końca wierny pierwotnym założeniom aka tym jak to wyglądało we wcześniejszych odsłonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić otwarte miasto jak w Paradise ,które jest najlepszą częścią . A tak widać idą na łatwiznę ,by mniej się narobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na poważnie? Dla mnie Burnout Paradise to najlepsza gra o samochodach w jaką kiedykolwiek grałem. Żaden NFS nawet mu do pięt nie dorasta, a lepszego poczucia prędkości nie widziałem w żadnej innej grze. No ale cóż, różne są gusta jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Grałeś w inne Burnouty?
>

Grałem, ale bardzo mało. Z Twojej odpowiedzi wnioskuję, że w innych Burnoutach to uczucie prędkości jest jeszcze większe. Cóż, chyba muszę się bliżej zapoznać z innymi grami z tej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować