Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Witajcie na Forum 3.0 oraz w odświeżonej społeczności gram.pl!

786 postów w tym temacie

Jak dla mnie tragedia. Rozumiem co przyświecało stworzeniu tych wszystkich ogromnych awatarów, belek i interfejsu. Jak zobaczyłem spis tematów, to byłem autentycznie przerażony.

Dajcie:

< możliwość zmniejszenia / wywalenia awatarów,
< dostosowania rozmiaru interfejsu,
< minimalistyczny wgląd we wszystkie tematy na starym forum był świetny, teraz to nieczytelny bajzel,
< czarny lub dowolny ciemny kolor forum jako alternatywa dla tego mleka,
< rozbudowany panel obsługi forumowych opcji (o ile kiedyś zostaną dodane),

Słowem: dla mnie to zmiana na gorsze. Choć technicznie z czasem może być lepiej - stare forum się sypało, ale przynajmniej dobrze wyglądało.

A, tylko u mnie po odpaleniu tematu posty przez chwilę są puste (Opera + Firefox)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ale mnie zdziwiliscie. Przez kilka chwil myslalem, ze wchodze na zla strone (odswiezalem 2 razy... :P). Najbardziej razi mnie to, co poprzednicy napisali- wielkosc elementow i brak przypietych tematow. Wszystko jednak przed Wami, kilka dni na przyzwyczajenie sie i bedzie cacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś podobnego się obawiałem. Nie jest najgorzej z przejrzystością, przynajmniej jeśli chodzi o tematy, jednak to co jest w środku...jak mówią młodzi ludzie masakracja :D Za duże! Nie lubię kafli, nie lubię ogromnych liter dla niedowidzących. Może i coś jeszcze się zmieni, może się przyzwyczaję, ale na razie jestem zdania, że stare było lepsze. Wierzę jednak w gram i po jakimś dopracowaniu będzie to wyglądać lepiej. Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie podoba mi sie ten nowy styl, choć przydałoby się nieco to wszystko zmniejszyć, żeby nie było tyle przewijania :D Jasne, przez kilka pierwszych tygodni będę sie przyzwyczajał, ale to normalka ;)
Martwi mnie tylko, że mi poznikały wszystkie przypięte tematy, a to w nich spędzalem 95% czasu na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak kodów kolorystycznych, gigantyczne (przynajmniej jak na moje 1280x1024) listewki tematów, pełne zbędnych bajerów (avki,srsly?), brak możliwości przypięcia tematu, bak opisów tych czterech button''ów po lewej), no i nie zauważyłem też możliwości "zwijania" podforów (jest to gdzieś upchnięte?). I jeszcze "Dodaj post" na samej górze.
Można to jakoś modyfikować/wyłączyć?

BTW Zmiany na Forum chyba "rzuciły się" na GS-y, bo u mnie avek jednego z odwiedzających urósł 4x ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem nie ma możliwości powrotu do starego wyglądu. Da się jakoś zaznaczyć tematy tak jak wcześniej, by wyświetlały mi się na samej górze te zaznaczone w takim jakby moim osobistym dziale forum? Wiecie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje się jakbym zawitał na jakieś inne forum ;)
Oczywiście stare forum podobało mi się bardziej, ale wiem, że to w dużej mierze kwestia przyzwyczajenia. Trochę się popiszę i zobaczy się jak to wyjdzie w praniu. Najważniejsze, że coś się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tragedia, w zasadzie to niczego niema. Podobnie jak poprzednicy chcę:
1) możliwości wyłączenia awatarów (zwłaszcza że aktualnie olbrzymy sprawiają wrażenie ważniejszych niż posty)
2) przypinania tematów
3) ukrywania podforów tych których nie używam

Czyli w zasadzie powrotu do starego, ale lepszego od tego pod każdym względem forum.


ps czy to forum wciąż jest przystosowane do oglądania na urządzeniach z ekranem większym niż te śmieszne kilka cali z dotykowych zabawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł na nowe forum nie wydaje mi się zły. Podoba mi się, chociaż można by pozmniejszać niektóre elementy, tak aby lista tematów na stronie głównej nie była aż tak gigantyczna. No i przydałoby się wprowadzić zwijanie wybranych podforów i przypinanie swoich ulubionych tematów.
Ale ogólnie może być. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tragedia, olbrzymie tematy, powodujące mozolne przewijanie przez całą stronę, brak przejrzystych informacji dotyczących opcji na forum(jak przypinać tematy?), w tematach przycisk "dodaj post" tylko na górze strony czyli jeśli chce się dopisać bez cytowania to muszę znowu przewijać całą stronę w górę by zaraz wrócić z powrotem na dół.
Przy dodawaniu postu wyskakuje informacja, że utworzono temat co jest nieco mylące, dodatkowo post od razu został oznaczony jako stworzony godzinę temu.
Po zmodyfikowaniu posta duża pusta przestrzeń zanim dotrzemy do pierwszego postu na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że te pierwsze dni odświeżonego forum to taka wersja testowa i czekanie na feedback od społeczności, tak? ;D Przede wszystkim dla mnie obowiązkową opcją jest przypinanie tematów, bez tego nie wyobrażam sobie w ogóle korzystania z tego forum, bo 90% tematów mnie nie interesuje :D
Oczywiście na głównej stronie forum dobrze byłoby wprowadzić możliwość zwijania podforów - w konsulat czy w gry i zabawy nigdy nie zaglądam :)
No i przycisk "dodaj post" jeszcze na dole strony ;)

EDIT: Sprawdzam czy działa edycja :D

EDIT 2: Działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chciałbym dodać, że jednak konkretna data i godzina napisania postu były chyba lepszym pomysłem niż ''godzinę temu'' czy ''x dni temu''. Było to dla mnie po prostu bardziej konkretne i lepiej się w czymś takim odnajdywałem. Może to tylko jednak moje czepialstwo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę jak najszybciej ciemne tło, najlepiej czarne. Od jasnego bolą mnie oczy.
Nie chcę siać defetyzmu, ale nie podoba mi się nowa wersja forum. Wszystko jest za wielkie, to nie moja stylistyka. Ale pewnie młodszym i przyzwyczajonym do kafelków się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ciesze się że w końcu coś ruszyło w sprawie forum. Z drugiej nie do końca jestem pewien czy to poszło w dobrą stronę. Na razie wstrzymam się z oceną.

PS. Co się stało z tematami które miało się przypięte i jak teraz przypiąć jakiś temat który nas interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak rozumiem nie ma możliwości powrotu do starego wyglądu. Da się jakoś zaznaczyć tematy
> tak jak wcześniej, by wyświetlały mi się na samej górze te zaznaczone w takim jakby moim
> osobistym dziale forum? Wiecie o co chodzi.

Mało tego, wygląda na to, że nie ma tego dział€, gdzie był przypięte tematy, a te które był przypięte przez updatem nie pokazują się w ogóle w ogólnym forum. Jak dla mnie tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Mam silną ochotę przestać używać tego forum, bo w takim stanie to jest nieczytelne i niemożliwe do używania jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie lubię ten pomysl z kafelkami, ale i dla mnie to wszystko jest za duże ;)
Jednak spokojnie, myślę, żę pewne zmiany jeszcze zajdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> PS. Co się stało z tematami które miało się przypięte i jak teraz przypiąć jakiś temat
> który nas interesuje?

Nic, są odpięte bo nie ma możliwości podpinania sobie tematów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować