Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Witajcie na Forum 3.0 oraz w odświeżonej społeczności gram.pl!

786 postów w tym temacie

Ok, nie wiem, jak to bedzie wygladalo na kompie, sprawdze jutro, ale na telefonie wyglada to strasznie. Ogromne tytuly watkow (na Galaxy S4 mini na ekranie widze DWA watki... :/ ), pol godziny przewijania, zeby sprawdzic podforum pomocy technicznej, brak opcji przyklejania ulubionych tematow...

Super, ze cos chcieliscie zmienic, ale wlasnie dlatego trzeba bylo to konsultowac ze spolecznoscia. Po pierwszych minutach na forum mam wrazenie, ze stalo sie dokladnie to, czego sie obawialem - wprowadzono jakies zmiany tylko po to, by cos zmienic. Bez zastanowienia, czy zmienia sie na lepsze, czy niekoniecznie.

Sorki, ale ja jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mało tego, wygląda na to, że nie ma tego dział?, gdzie był przypięte tematy, a te które
> był przypięte przez updatem nie pokazują się w ogóle w ogólnym forum. Jak dla mnie tragedia,
> tragedia i jeszcze raz tragedia. Mam silną ochotę przestać używać tego forum, bo w takim
> stanie to jest nieczytelne i niemożliwe do używania jak dla mnie.

Wstrzymaj sie jeszcze jakiś czas z decyzją o zaprzestaniu korzystania z tego forum, wierzę, że pewne rzeczy poprawią :D Dla mnie też przypinanie tematów jest kluczowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo!!!! Zrobiliście to!!!! Zepsuliście jeszcze bardziej mało czytelne forum :) Zamiast robić jakiś pseudo nowoczesny design wystarczyłoby delikatnie pogrupować rodzaje tematów, zmienić może kolorystykę, a nie wszystko wywrócić do góry nogami.

[m-I] macie przykład forum, które nie ma nowoczesnego wyglądu, ale jest cholernie przejrzyste, czytelne, a i na brak użytkowników też nie narzeka. Pamiętam jak z 7-8 lat temu tutaj było pełno dyskusji, teraz może ruch jest w 3-4 tematach nie dotyczących gier. Aha i przydałyby się jakieś ludzkie zmiany regulaminu bo tutaj wszystko jest cenzurowane, od delikatnych zaczepek, przez pojedyncze przekleństwa (BO DZIECI ZOBACZO, jakby nigdzie indziej ich nie widziały) po prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. Teraz mogę mieć na ekranie maks jednego posta, tak żeby bolał mnie palec od scrollowania. Dokładnie takich ficzerów brakowało :)

Przydałaby się możliwość zmniejszenia tych tabel z postami i zmniejszenie belek z nazwami tematów.
Czemu wszystko musi być takie wielgachne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Oj, a jak dla mnie mega... nieprzejrzyście :) Zdecydowanie będzie wymagało sporo
> czasu
> > na przyzwyczajenie, chociażby z uwagi na rozmiary (czemu to wszystko jest duże?
> chyba
> > aż takich problemów ze wzrokiem gracze nie mają). Zdecydowanie lepiej by się to
> prezentowało
> > w bardziej skondensowanej formie.
> Ustaw mniejsze powiększenie w przeglądarce. Ja dałem 90% w Chromie i jest ciut lepiej.
> Niestety od 75% bolą już oczy.

No jak dla mnie to nie jest rozwiązanie.... Nie podobają mi się te rozmiary, zupełnie niepotrzebne, tak jak ktoś już napisał, masa scrollowania, a chyba nie o to chodzi. Zdecydowanie nie jest to wygodne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko, taki design nadaje się do komentarzy pod newsami, a nie na całe forum, gdzie zwykle wraca się często do jednego tematu. Zupełny brak przejrzystości, wyeksponowano nie te elementy, które trzeba, od przeglądania aż bolą mnie oczy. Zdecydowanie gram.pl ma teraz najgorsze forum, ze wszystkich, na jakich jestem zarejestrowany - no dajcie spokój, nikt nie wpadł na to, żeby każdy parzysty post miał tło w innym odcieniu niż nieparzysty, co pozwoliłoby łatwiej dostrzegać granice między nimi, albo to, że tło postów i tło strony zlewa się w jedną wielką papkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to kiepszczyzna to nowe forum.
Wszystko wielkie jakby tu przesiadywali niedowidzący 80-latkowie i najgorsze co można było zrobić to niezaplanowanie możliwości przypinania tematów. Uważacie, że fajnie będzie szukać kilku/kilkunastu tematów dziennie, które wcześniej miałem ładnie przypięte, za każdym razem gdy wchodzę na forum?
WIELKI MINUS PANIE GRAM.

No i ta wszędobylska biel... Moje oczy mówią nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja "cytuj post" też jest uszkodzona po kliknięciu jej raz, tekst przypisuje się na stałe do dodawania postu, jeśli klikniemy ją samą, to przenosi nas na sam dół strony ale nie otwiera postu w którym możemy pisać. Na 1440x900 na głownej widać tylko 4 tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za białe.
Za duże.
Bez starych funkcjonalności.
O stałej szerokości.
Dodaj post jest na górze a nie na dole.

Liczyłem na upgrade a nie downgrade.

EDIT: O stary edytor. I jak postowałem to się przeraziłem bo dostałem info że tworzę nowy temat. dedgrampl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No jak dla mnie to nie jest rozwiązanie.... Nie podobają mi się te rozmiary, zupełnie
> niepotrzebne, tak jak ktoś już napisał, masa scrollowania, a chyba nie o to chodzi. Zdecydowanie
> nie jest to wygodne rozwiązanie.
Bo to nie jest rozwiązanie. Ot pierdoła byle cokolwiek można było czytać. Zresztą i tak nic nie dająca bo ta biel utrudnia jakiekolwiek czytanie.

Ustawień forum też brak z tego co widzę.
Profesjonalna robota, w połowie września żeście się za to wzięli, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie da się zmienić na starą wersję? Ta nowa to kompletna tragedia! Wszystko wielkie, biel męczy oczy no i gdzie moje przypięte tematy? Mam teraz tego wszystkiego co chwila szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale co to do cholery jest za CRAP? Dlaczego to jest tak mało czytelne, dlaczego strony ładują się AŻ TAK długo? I dlaczego wygląda to tak koszmarnie w wersji na telefony komórkowe?

Niestety jestem zdecydowanie na nie. Poprzedni wygląd był przynajmniej w miarę przejrzysty, a to coś, co jest teraz to jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale gdzie znajdują się moje przypięte posty..? Straaaaaaaaaasznie to nieczytelne. Jestem na nie.

edit: posty= wątki of course.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już i tak trzeba będzie wywalić obecną pomyłkę i robić forum od nowa (a w tzw międzyczasie wrócić do poprzedniego), to przydał by się guzik oznacz wszystkie tematy jako przeczytane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dodaj post jest przy każdym poście ;)

Rzeczywiście. Tylko po co wtedy ten przycisk na górze? I dlaczego "Odpowiedz w wątku" nie mogło się po prostu nazywać "Dodaj post"? Mnie skojarzyło się z "Odpowiedz" ze starego forum. :P

Najgorsze urodziny ever. dedgrampl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować