Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Witajcie na Forum 3.0 oraz w odświeżonej społeczności gram.pl!

786 postów w tym temacie

> Welp, mi się ogólnie całość podoba (nie, to nie jest moje zdanie od którego zależało
> czy to działa czy nie działa w takiej formie).

Ok, Tobie i dwóm czy trzem innym gramowiczom (Dared, Isildur, może ktoś jeszcze). Ilu się nie podoba?

> No dobra, krytykuje główną - gdzie? Pokaż mi, bo ja tego nie widzę zbytnio.

Naprawdę? Czytamy dwa różne wątki w takim razie:

Podpisuję się pod wcześniejszymi komentarzami odnośnie podziału newsów od forum - ja również należałem do tych użytkowników, którzy nie wchodzili na nieczytelną stronę główną http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102805&pid=206

właściwie na newsy wchodziłem tylko poprzez forum jak zobaczyłem ciekawy tytuł tematu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102805&pid=178

Ja także nie wchodziłem na główną, tylko od razu na forum, gdzie było wszystko, bez zbędnych przeszkadzaczy http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102805&pid=181

sam wchodzilem w newsy tylko z forum, na glowna w ogole nie zagladalem. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102805&pid=192

Postów sprowadzających się do "zgadzam się z tym, co napisali inni" nie cytowałem.

Jeszcze jakieś pytania? Proponuję także sięgnąć do przepastnych czeluści forum i poszukać tematu o wprowadzeniu nowej głównej strony, tam będziesz miałm więcej tego typu opinii. Ale, jak napisałem, skoro to nie wystarczy, przeprowadź wśród forumowiczów ankietę i zadaj dwa pytania: czy uważasz że główna strona gram.pl jest przejrzysta i czytelna, oraz czy w newsy wchodziłeś ze strony głównej, czy z forum. Naprawdę ciekawi mnie, jakie by były wyniki...

> Nie, to moje podejście. Bo tak jak powiedziałeś "newsy nakręcały forum". Więc wychodziłoby
> na to, że community samo przez siebie praktycznie dawno jest martwe...

Nadinterpretacja, i doskonale o tym wiesz. Po prostu ile można gadać o tej samej grze? A newsy cały czas dawały nowe tematy do dyskusji. Biorąc pod uwagę fakt, że niektóre dyskusje toczyły się na dziesiątkach stron i czasem musieli włączać się moderatorzy, proszący o powrót do tematu (co często kończyło jakąkolwiek rozmowę w temacie, ale to już inna sprawa), stwierdzenie, że community jest martwe jest nieco... hmm... dziwne.

> No ale też przecież naczelny powiedział - nie jest to możliwe

Mhm. Bo naczelny tak często bywał na forum, tak doskonale się orientuje w tym, co tam się dzieje i czego oczekują gramowicze...

> Y, nie... powiedziałem, że disqus jeszcze sam w sobie w stu procentach nie jest działający.

A ja napisałem, że zabraliście działające forum i daliście w zamian niedziałającą alfę. Jeden - jeden, gramy dalej.

> Doprawdy? Patrz obrazek poniżej...

Doprawdy. Sprawdziłeś chociaż te wątki na obrazku? Przecież to są teksty sprzed kilku tygodni, jak rany! Rozmawiajmy poważnie!

> No dobra, to co takiego oferowało stare forum oprócz layoutu i kilku rzeczy, które będą
> jeszcze dodane tutaj, bo trzeba to krok po kroku dodać - nowe i stare funkcjonalności?

To wszystko, co już napisałem (i nie tylko ja) wcześniej - cytując Ciebie, nie chce mi się tego samego powtarzać po raz dwudziesty. Jeśli na 11 stronach tego tematu nie znalazłeś informacji o tym, co tamto forum oferowało i czego brakuje temu potworkowi, to nie ma takiej rzeczy, jaką mógłbym teraz napisać, która by to wyjaśniła.

> No moja reakcja jest taka, że zbieram właśnie feedback odnośnie tego co dalej. Powrotu
> nie będzie - to jedyna rzecz, która w tym momencie jest pewnikiem.

No i wszystko w temacie, wątek można zamknąć i pogodzić się z konsekwencjami, bo w takim razie powiedziano już chyba wszystko, co było do powiedzenia.

> A tak cały czas rozmawiamy, sam mógłbym ponarzekać na niektóre elementy, ale już sobie zapisałem je, aby się o nie dopytać.

W dyskusji o tym, jakie zmiany powinny być wprowadzone na forum, kilka razy powiedziałem, że pies z kulawą nogą nie zainteresuje się tym, co proponują gramowicze i że wprowadzone zostaną byle jakie zmiany, tylko po to, by móc powiedzieć "patrzajta, ludziska, jak się zmieniamy". Obecny wygląd forum, brak najistotniejszych zmian (PW, chociażby!), pokazuje, że miałem rację. To teraz powiem dokładnie to samo: pies z kulawą nogą nie weźmie pod uwagę postulatów gramowiczów. I jeśli się pomylę (a wierz mi, mówię z ręką na sercu: CHCĘ SIĘ POMYLIĆ!), to niniejszym zobowiązuję się postawić Ci piwo (bezalkoholowe, ma się rozumieć, nieletni to czytają) podczas ewentualnego zlotu gramowego.

Jest to polityka na miarę ING Życie, które kiedyś było Nationale Nederlanden, a teraz reklamuje się, że zmienia nazwę na, uwaga, Nationale Nederlanden i że zmienia się dla nas...

> No bo niestety - trochę w tym dramatyzmu jest :/

Trochę - pewnie tak. Nie sądzisz, że są ku temu powody?

> 1. Nie wprowadzamy nic i tak naprawdę na grafikach staramy się pokazać "o będzie to tak,
> dajcie feedback" co jest bezcelowe -

Niezupełnie. Gdybyś wkleił screena nowego wyglądu forum, miałbyś od wielu osób informację zwrotną: za dużo zmarnowanej przestrzeni, za wąskie pole tekstu, itp. Czyli dokładnie to, co ludzie piszą obecnie. Tyle, że miałbyś tę informację wcześniej i już wtedy można byłoby coś z tym zrobić.

Podając informację, że newsy będą oddzielone od forum, również otrzymałbyś informację zwrotną: że wiele osób wchodzi w newsy właśnie z poziomu forum. Informując o Disqusie, pewnie byś usłyszał (przeczytał), że przecież to właśnie w newsach prowadzono najwięcej dyskusji, tam miały miejsce najciekawsze rozmowy!

> 2. Wprowadzić to co już zostało dopracowane (powtarzam, tego jest więcej - to jest trzon
> bazujący na tym, co ma stare forum) i dopracowywać razem ze społecznością.

Ryzykując zniechęcenie wielu forumowiczów, falę krytyki, jaka teraz zalewa to forum? To, zdaniem władz gramu, jest to "lepsze" rozwiązanie? Czy mogę zasugerować, byście zatrudnili jakiegoś specjalistę od PRu? Z naciskiem na "specjalistę"? Bo w normalnej korporacji za doprowadzenie do takiego zalewu negatywnych opinii, osoby odpowiedzialne otrzymałyby propozycję poważnego rozważenia swej przyszłości w danej firmie.

> Tak jak mówiłem - coś nie do końca działało, dlatego też nie byliśmy w stanie zrobić
> testów

To może trzeba było się ze zmianami wstrzymać do czasu, aż zacznie działać? Poszukać rozwiązania? Sprawdzić, czemu i co konkretnie nie działa? Bo w tej chwili to po prostu poszliście po linii najmniejszego oporu (żeby nie powiedzieć, że po najmniejszej linii oporu ;) ), wrzuciliście niedopracowany produkt i teraz sobiego będziecie dopracowywać. Czy gram.pl zostało może przejęte przez EA? O_o

> Nie, ja tak założyłem nawet przed jakimkolwiek podejściem do tematu forum.

I, jak widać, założyłeś słusznie. Jeśli liczyliście na shitstorm - macie go. Praktycznie cała aktywność na forum gramu sprowadza się w tej chwili do jednego - krytyki tego, jak obecnie wygląda to forum i jakie rozwiązania zostały wprowadzone. Przekaż ode mnie wyrazy uznania osobom za to odpowiedzialnym - trzeba być naprawdę geniuszem, żeby jednym posunięciem wprowadzić taki bajzel.

> Jesteś w stanie powiedzieć w momencie, kiedy jeszcze wszystkie funkcjonalności się nie
> pojawiły, że będzie tragedia? Bo ja "nie bałdzo"...

Jestem w stanie powiedzieć, że miałem obawy, że tak właśnie będzie, że obawy te wyraziłem, i że wygląda na to, że miałem rację. Jestem w stanie powiedzieć, że wybraliście najgorsze możliwe rozwiązanie (oddzielenie newsów od forum), i że się to Wam odbije czkawką. Jestem w stanie powiedzieć, że aktywność na forum drastycznie spadnie, bo wiele osób po prostu nie zagląda na główną, bo jest tam straszny bałagan. Kiedyś pisałem na forum kilkanaście, kilkadziesiąt postów dziennie. Teraz pewnie będę pisał kilka, może nawet z przerwami, bo od newsów na temat gier mam inne portale (IGN, Gamespot i wiele innych, w stosunku do których newsy na gramie pojawiały się często z kilkunasto-, czy nawet kilkudziesięciogodzinnymi opóźnieniami), tu zaglądałem głównie po to, by podyskutować o tych newsach. Ale jeśli oznacza to konieczność przebijania się przez nieczytelny gąszcz na głównej, to nie wiem, czy ma to sens.

Jakiś czas temu Rob006 wyręczył Was w naprawianiu Gramstatów. Naprawdę nie zdziwię się, jeśli tym razem ktoś Was wyręczy w stworzeniu nowego "domku" dla gramowej społeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było by w porzo gdybyście na silę nie przypinali tych swoich wątków. Mam 23" monitor i muszę sporo zjeżdżać na dół aby dostać się do swoich tematów a co dopiero mowa o aktualnych.

Więc polecam podstawowe zasady tworzenia strony.. mało kto zjeżdża niżej niż główna strona ;P

I czy jest ciemny kolor? oraz czy muszą być tematy takimi dużymi belkami jak bym był ślepcem ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze coś. Powyższy post Ring5 jest strasznie długi, a ikonki dodania nowego posta i zacytowania (te po prawej) są na środku jego wysokości. Czy spece od kodu nie potrafią zastosować takiego bajeru znanego z innych witryn, że te ikonki się przesuwają w górę i w dół w granicach posta razem ze stroną? Tak, żeby były zawsze dostępne, czy jestem na końcu czy na początku takiej ściany tekstu. Podobnie mogłoby być z informacjami z kolumny po lewej stronie posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie odpowiedzi są za szerokie pod treścią jest multum wolnego miejsca tak jak by widoczność avatarów była najważniejsza. Tak samo na głównej stornie, po co komu kiedy i kto założył temat oraz duży avatar. Nie znam tego systemu forum co zastosowali ale jest tragiczne i wymaga sporo przeróbek.

Jednak jest jedna zaleta, w porównaniu do starego forum to na razie to działa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przygotowałem coś dla desperatów którzy lubią to forum ale ani nie chcą czekać na poprawki ani przyzwyczajać się do wszędobylskiej bieli i 5 tematów mieszczących się na ekranie. Powinno działać na Firefoxie z dodatkiem Greasemonkey (pierwszy link w Google) bądź Chromie z Tampermonkey.

Oto jak to wygląda:
http://puu.sh/kFbQ3/6d8f5b67fe.png
Dodałem też możliwość zasłaniania nielubianych działów. Wystarczy kliknąć na jego nazwę a się schowa (ponowne kliknięcie sprawia że pokazuje się ponownie, zajęło mi to całe 2 linijki kodu!):
http://puu.sh/kFc8d/c94c6fa5c3.png

Same tematy prezentują się tak:
http://puu.sh/kFcfe/f0a9568fd1.png
Mniejsze awatary, ciemne kolory, ogółem nieco mniejsze posty jeśli składają się z mniej niż 2-3 zdań (zmiana rozmiaru czcionki powoduje komplikacje najróżniejszego rodzaju więc na razie tego nie ruszałem).

Krótki poradnik:
a) Pobrać greasemonkey bądź tampermonkey zależnie od przeglądarki
b) Odwiedzić https://gist.github.com/anonymous/4d0e8a5fe8f08e87aa01
c) Kliknąć na guzik Raw (kod źródłowy, jak pewnie zauważycie, ciężko nazwać skomplikowanym :P)
d) Kliknąć na Instaluj
e) Wejść na forum.gram.pl, kliknąć na ikonkę małpki i upewnić się że FixingGram macie zaznaczone ( http://puu.sh/kFcQR/606d51ea38.png).
f) Koniec panowania białego tła :P

Choć uprzedzam, to jest prowizorka i nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za skopanie sobie jakichś elementów interfejsu bądź zepsucia wrażeń w inny sposób (choć forum wydaje się działać, nie dotyka też w żaden sposób innych części serwisu). Jak pisałem - dla desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, słuchajcie... odpowiem zbiorczo, bo niestety - dzisiaj jest sobota, a ja ten dzień staram się wykorzystywać oprócz przesiadywania na forum do załatwiania prywatnych spraw. Plus nie do końca jestem w stanie odpowiedzieć każdemu z Was tak, żeby było to widoczne dokładnie. Zresztą tutaj od razu odpowiedź dla ManweKallahana - zapisałem już ten problem, bo sam go zauważyłem. Tak samo jak ten z dodawaniem postów żeby była taka opcja także na dole całego feedu.

Ale do rzeczy - same odpowiedzi jeszcze nie są do końca dopracowane, bo też nie wiem czy tak miała wyglądać sprawa na głównej i zaczynać się od ">". Też już to info podałem dalej, bo faktycznie odpowiedzi zapisane starym stylem wyglądają dobrze, nowe już nie. Więc najprawdopodobniej jest to kwestia zmiany kilku rzeczy. Nic niemożliwego do zrobienia. Ikonki też - widzę to i też podaję.

@Osiol: widzę to podobnie na głównej gramsajtowej i możliwe że po prostu nowy system gryzie się ze starym przez co wygląda to trochę dziwnie. Ale... mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o same gramsajty to nad nimi prace także trwają cały czas. Jeśli widzieliście wcześniej mniej więcej jak wyglądało to wszystko to mało co się w tej kwestii zmieni i wtedy te ikonki będą o wiele lepiej widoczne, nie będą się gryzły z całością. Niestety będziemy musieli poczekać na rozwiązanie tego problemu trochę, raczej co najmniej do wprowadzenia ich ;/

Ring, Shingami i jeśli ktoś jeszcze się pojawił:

Jeśli chodzi o atak to nigdzie nie napisałem mi się wydaje czegoś, co faktycznie miałoby być atakiem w stronę społeczności "bo się nie zna". Jeśli jakiś post tak odebraliście - przepraszam, raczej tego nie miałem na celu, choć też raczej nie widzę abym kogokolwiek atakował gdziekolwiek. Bardziej po prostu wyrażam swoje zdanie jako użytkownika, które od dawien dawna także wyrażałem.

Natomiast co do reszty to jak nie raz mówiłem - wiele opcji, dodatkowych funkcji zaplanowanych przez nas i innych pojawi się najprawdopodobniej po niedzieli. Sam prosiłem o to, aby były opcje dostosowania niektórych elementów, tryb nieco bardziej kompaktowy i tak dalej, i tak dalej... Zobaczymy co z tego da się zrobić. Co do samej przestrzeni to mogę się tylko domyślać czemu ona ma służyć, co się będzie pojawiało. Łącznie z PW, o których wspomniałeś (dobra... biorę zakład w ciemno). Po prostu na razie ta wersja forum bazuje tak jak wspomniałem: na tym co tutaj było. Niektóre elementy zniknęły, ale możliwe że związane jest to z dostosowaniem ich do nowych warunków jak chociażby te ulubione tematy i ich przypinanie.

Gram nie jest przejęty przez EA (Boże broń...), ale najprawdopodobniej nie było innego wyjścia żeby w ogóle komukolwiek przedstawić to szerzej. Pamiętajmy też że faza projektowa, a faza programowania to dwie różne sprawy - dlatego też prewki nie do końca oddają to, co powinny. Shitstorm - jak mówię mnie nie dziwiłby nawet wtedy, gdyby to miejsce byłoby kompletnie inne. Nie zakładałem go przed premierą forum, bardziej zakładałem takie umiarkowane komentarze w przypadku patrzenia na prewki - jednemu się podoba, drugiemu nie. Naturalne.

Co do rzeczy związanych z główną to tak jak mówiłem - poprosiłem o źródła, bo ja ich nie widziałem albo o nich zapomniałem. Tak czy inaczej dzięki za linki, przydadzą się zapewne. Co do braku powrotu do przeszłości - ja mówię o layoucie/stylu forum, a nie do rozwiązań. Nie bierzcie tego zbyt do siebie lub też nie dorabiajcie teorii, bo jeśli mówimy o dopracowywaniu całości, a przy okazji mówię że nie będzie ich to dziwnym trafem wychodzę na... a zresztą... po prostu - nie wrócimy do starego stylu forum, a będziemy rozwijać nowy. Czy to tutaj, czy na głównej, czy na ewentualnych gramsajtach. Podobnie jest z tym feedem na dole z newsami: tam będą najnowsze materiały i teksty. Teraz mamy to co mamy. Podobnie będzie chyba trzeba dopracować obrazki, bo gify się nie odpalają, a co do drag ''n'' drop to dodałbym też możliwość kliknięcia. Dużo tego, sam też dużo widzę, ale w tyle głowy mam że "to jeszcze nie wszystko".

Nie chodzi tutaj o to, aby się targować o to czy jest lepiej czy gorzej. Strzelać sobie gole i zapowiadać wielkie wyjście, bo nikt nikomu krzywdy nie chce robić - ani my dla społeczności, ani (chyba) społeczność nam. Serio poczekajmy aż pojawi się wszystko, będziemy mieli informacje odnośnie tego co wprowadzimy - będę pisał pewnie o tym ja albo Fett. Zobaczymy jak będzie to wyglądać ostatecznie wraz z całością, nie zakładajmy od razu apokalipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum nie służyło jedynie do proszenia o klucz do Margonem i zadawania pojedynczych pytań. Uważam, że powinno być dostosowane do wygodnego czytania długich dyskusji i udzielania się w nich. Teraz mnie przytłacza nawał wielkich elementów, podobnie jak na stronie głównej serwisu, której w sumie od czasu zmiany layoutu nie odwiedzam (przechodzę do newsów/artykułów z poziomu Facebooka jak coś mnie zaciekawi, a poza tym przechodzę bezpośrednio na forum). Ilość widocznych tematów/postów jednocześnie na ekranie komputera to porażka. W widoku wątku stronicowanie jest tylko na dole, a przycisk nowego posta (ten oczywisty, zauważyłem że też przy postach jest) na górze - gdzie byli ludzie od UX? Nie rozumiem przede wszystkim, jak w ramach "nowego lepszego" można usunąć część dotychczasowych funkcjonalności (zmiana motywu, przypinanie tematów, przechodzenie do dowolnej strony tematu). Rozumiem, że zapewne wrócą, ale zaakceptowałbym to, gdyby było to wrzucone równolegle w ramach bety do testowania i zbierania propozycji użytkowników, co zresztą wytknęli już niektórzy.

Pobawiłem się trochę z CSS, wprowadziłem drobne zmiany do strony głównej forum kierując się swoimi preferencjami i już nie ślepnę (a na starym forum korzystałem z białego motywu i, póki się nie zepsuło, ciemnego obrazkowego tła). Wydaje mi się, że wygląda użyteczniej, choć estetycznie nie powala. Tak, nienawidzę mody na okrągłe awatary, ale to już kwestia gustu.

20151010180639312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Ranveld

O, też fajnie ci to wyszło. Nieco mniej bieli i od razu oczy przestają płakać. W tym tempie to zanim ekipa gramu poprawi swojego potworka to będziemy mieli przynajmniej kilka niezależnych projektów które robią to za nich ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ziptofaf
> O, też fajnie ci to wyszło. Nieco mniej bieli i od razu oczy przestają płakać. W tym
> tempie to zanim ekipa gramu poprawi swojego potworka to będziemy mieli przynajmniej kilka
> niezależnych projektów które robią to za nich ;P

Jak mówi pismo:
Błogosławieni nerdzi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.

Naprawdę miło, że lokalni codemasterzy są w stanie tak szybko, "prowizorycznie" poprawić większą prowizorkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Muradin , sam zobacz, jak nieczytelnie
> wyglądają Twoje ściany tekstu. Nie widzę na pierwszy rzut oka gdzie kończy się cytat
> a gdzie zaczyna nowa wypowiedź,

To jest raczej problem indywidualny, inni nie mają problemu z wciśnięciem entera, żeby zrobić odstęp między cytatem, a właściwą odpowiedzią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Muradin , sam zobacz, jak nieczytelnie
> wyglądają Twoje ściany tekstu. Nie widzę na pierwszy rzut oka gdzie kończy się cytat
> a gdzie zaczyna nowa wypowiedź,

To jest raczej problem indywidualny, inni nie mają problemu z wciśnięciem entera, żeby zrobić odstęp między cytatem, a właściwą odpowiedzią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest raczej problem indywidualny, inni nie mają problemu z wciśnięciem entera, żeby
> zrobić odstęp między cytatem, a właściwą odpowiedzią ;p

Nie nie, myślę że docelowo ma to wyglądać jak w starych tematach, gdzie zaznaczona jest odpowiedź na danego posta. Możliwe że na razie coś nie do końca styka z tym systemem w przypadku nowej treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To jest raczej problem indywidualny, inni nie mają problemu z wciśnięciem entera,
> żeby
> > zrobić odstęp między cytatem, a właściwą odpowiedzią ;p
>
> Nie nie, myślę że docelowo ma to wyglądać jak w starych tematach, gdzie zaznaczona jest
> odpowiedź na danego posta. Możliwe że na razie coś nie do końca styka z tym systemem
> w przypadku nowej treści.

A edycja posta nadal tylko przez 5 minut jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Piotrbov
> To jest piękne. Jak to zrobić?

Okej, to jeśli ktoś jest zainteresowany moją "prowizoryczną poprawką prowizorki" ;) to udostępniam swój CSS. Ostrzegam, że dotyczy on tylko strony głównej forum, nad widokiem wątku jeszcze nie chciało mi się siąść, choć część reguł stylu działa też na niego. I może są jakieś bugi, robiłem to na szybko :P Jeśli będę miał więcej, to udostępnię.

Aby zaaplikować swój styl do wybranej strony, używam dodatku do Chrome o nazwie Stylebot. Dla innych przeglądarek należałoby znaleźć odpowiedniki, na pewno są takie, niestety nie orientuję się jak się nazywają :)
1. Będąc na stronie głównej forum gram.pl uruchomić dodatek klikając na jego ikonkę (wysuwa się panel z różnymi ustawieniami).
2. Na dole Advanced > Edit CSS.
3. Wkleić mój kod, ew. zmieniając co kto lubi: http://pastebin.com/2SDMdGF3
4. Save i powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widząc odpowiedź gram.pl poczekam do po niedzieli. Mam tylko nadzieję na bardziej kompaktowe (znacznie bardziej) forum oraz ciemną szatę graficzną.

PS: poprzednie forum gram.pl było jednym z gorszych jakich doświadczyłem w necie >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Nie wiadomo kto komu odpowiada
- nie mozna wrocic na glowna strone forum bo NA DOLE strony nie ma linka (znowu niesmieszny zart)
- na glownej stronie forum widze 5 (piec!) tematow, gdzie na takim neogafie widze ich 13 (TRZYNASCIE), a o forum GOLa nie wspomne, bo tam ich jest prawie 20
- naprawde moge wejsc tylko na PIERWSZA i OSTATNIA strone tematu? (a co jak chce wejsc na druga chociaz?)
- naprawde, NAPRAWDE nie ma linkow do tematow z newsami?!
- dlaczego forum ma stala szerokosc?
- jest w ogole ikonka ''ktos odpisal na Twoj post!'' ?!
- forum jest KOMPLETNIE nieczytelne w obecnej formie, ja wiem, ze zaraz dostane odpowiedz, ze mam sie przyzwyczaic, to minie, nie ma tego zlego. Sorry, jesli cos ma DOBRA forme, to czlowiek czuje sie u siebie. Tutaj czuje sie jak wrog

I na koniec. Ja rozumiem, ze traktujecie swoich czytelnikow jak DEBILI, ktorych przeraza sciana tekstu, bo maja albo 12lat albo IQ na poziomie 60pkt i dlatego jest tyle miejsca pustego, avatary maja wielkosc boiska pilki noznej i inne kwiatki. Jednak to nie dla mnie (i sadzac po tych wyrywkowych komentarzach nie tylko o mnie tu chodzi).

Coz, Wasza broszka, Wasza piaskownica. Natomiast mam nadzieje, ze pokazecie statystyki jesli chodzi o liczbe postow powiedzmy z ostatnich 30dni przed i 30dni PO wprowadzeniu nowego forum. Ciekawym wynikow.

Ja wiem, ze v.2 miala swoje wady, ale przy tym to bym tytan przejrzystosci i wdzieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> - naprawde, NAPRAWDE nie ma linkow do tematow z newsami?!
Disqus. Przecież ten system jest taki popularny i trzeba go wprowadzić, bo wszyscy wprowadzają, c''nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować