Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Witajcie na Forum 3.0 oraz w odświeżonej społeczności gram.pl!

786 postów w tym temacie

> - jest w ogole ikonka ''ktos odpisal na Twoj post!'' ?!
Chyba znajduje się obok avatara, w prawym górnym rogu.
Kiedy będzie można odpinać i przypinać swoje tematy? Edycja nadal przeskakuje do starego okienka z forum 2.0... (o i nawet rozwala totalnie (przynajmniej u mnie) forum (rozłazi się wszystko)). Miło by było, gdyby po wejściu w wątek przeprowadzało na koniec strony albo gdyby pojawił się odpowiedni przycisk. Czemu takie poważne zmiany wprowadzono w piątek wieczór? Ktoś miał za dużo czasu przez weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna partia narzekania:

Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale mogę przescrollować stronę na bok, a tam jest od cholery białego, pustego miejsca. Może da się jakoś czcionkę zmienić na ciemniejszą?
Rozumiem, że oddzielenie newsów od forum to po to, aby podnieść ilość odsłon? Bo teraz trzeba będzie wejść na główną, aby poczytać newsa.
W spisie tematów widzę gdy ktoś stosuje np. podkreślenie lub pogrubienie. Mianowicie widzę to tutaj dowolny tekst, chyba nie powinno być widać formuł które powodują podkreślenie itp.?

Zróbcie coś z tym odpisywanie do kogoś, teraz nie widać kto, komu i kiedy. Mamy za każdym razem szukać? Pisałem wcześniej o ramkach, można tak zrobić? Albo żeby chociaż było: Kowalski w poście xxx napisał yyy i link do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Rozumiem, że oddzielenie newsów od forum to po to, aby podnieść ilość odsłon? Bo teraz
> trzeba będzie wejść na główną, aby poczytać newsa.

Najlepsze jest to, że pod większością nowych newsów nie ma w ogóle odpowiedzi ;)
Oby tak dalej a Gram w końcu się otrząśnie i przywróci stare forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najlepsze jest to, że pod większością nowych newsów nie ma w ogóle odpowiedzi ;)
> Oby tak dalej a Gram w końcu się otrząśnie i przywróci stare forum.

Well, ja widzę po feedzie na disqusie że wszystko żyje w rytmie "weekendowym", więc jest ok.

Natomiast co do tego dlaczego wybrano akurat piątek - nie mam zielonego (heh) pojęcia. Wydaje mi się, że właśnie ze względu na weekend żeby każdy mógł powiedzieć to i owo. Tak jak to odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, zmniejszcie ilość postów na stronę i zróbcie przycisk "dodaj post" na dole bo już od scrollowania mi palec wysiada.

Ogólnie... trochę czasu zajmie przyzwyczajenie się, nie jest idealnie ale niektórzy chyba zbyt się w narzekanie wczuwają. Nie da się nic zmienić bez błędów, tak czy siak mogliście się trochę bardziej postarać i przemyśleć parę spraw bo szczerze mówiąc... to forum mocno straciło na funkcjonalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Błagam, zmniejszcie ilość postów na stronę i zróbcie przycisk "dodaj post" na dole bo
> już od scrollowania mi palec wysiada.
Wystarczy, że przewiniesz do pierwszego posta i naciśniesz "Odpowiedz w wątku". Działa na tej samej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek_K
> Natomiast mam nadzieje, ze pokazecie statystyki jesli chodzi o liczbe postow powiedzmy z ostatnich 30dni przed i 30dni PO
> wprowadzeniu nowego forum. Ciekawym wynikow.

No to będzie trochę niemiarodajne, bo nowa skórka zawsze wywoła lawinę postów (nawet jeśli to posty narzekające) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale to forum jest teraz naprawdę złe. Dzisiaj już 3 razy miałem tak, że "zajrzę na forum... ech, nie chce mi się bo nic tam nie mogę znaleźć, nawet nie wiem czy ktoś mi odpowiedział na post, a sam nie będę wygrzebywał".
Oby po łikendzie to zaczęło jakoś działać, bo póki co jest kupa, kupa, kupa

Spoiler

. Przepraszam gramie, chciałem być miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu przeszkadzało, że była dokładna godzina dodania postu? Komu przeszkadzało, że "odpowiedz" znaczyło dokładnie to co miało znaczyć, a obecne "odpowiedz" było nazywane "dodaj post" (i było to czytelne)? Komu przeszkadzało, że powrót do wykazu wątków był na górze i również na dole strony? itd. itp.
Komu to przeszkadzało ...? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Komu przeszkadzało, że była dokładna godzina dodania postu? Komu przeszkadzało, że "odpowiedz"
> znaczyło dokładnie to co miało znaczyć, a obecne "odpowiedz" było nazywane "dodaj post"
> (i było to czytelne)? Komu przeszkadzało, że powrót do wykazu wątków był na górze i również
> na dole strony? itd. itp.
> Komu to przeszkadzało ...? :-/
Jak to komu........ "Niewiernym" ;-)
Wiele bolączek które mnie bolą już zostały powiedziane więc nie mam zamiaru się powtarzać ale daje wam "akt wiary", że kilka rzeczy z forum 2.0 zostanie tutaj wdrożonych....

Ogólnie to kto już tęskni za tym przestarzałym, narzekanym, starym, wytartym i zaoranym ....... forum 2.0 ?? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



> Ogólnie to kto już tęskni za tym przestarzałym, narzekanym, starym, wytartym i zaoranym
> ....... forum 2.0 ?? :D :D :D

Ja
Bez newsów to już nie jest to ...
Nawet zalogować się nie można. Forum nie pamięta loginu i hasła a zalogować udało mi się dopiero za piątym razem, bo nie chciało przyjąć hasła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzadko jestem na forum ale teraz chyba będę jeszcze rzadziej. Za mało czytelne, wszystko za duże, "dodaj post" na górze strony w ogóle bez sensu. Za jasno ale jak się zmniejszy to nie będzie to aż tak raziło w oczy i druga mała ilość stron powinna być na górze, tego mi brakuje zawsze na forach gdzie jest tylko na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko boska...

Przez chwilę myślałem, że pomyliłem strony internetowe. Szok i zaskoczenie. Po co zmieniać coś, co działało świetnie od 15 lat (jeszcze na cdprojekt.info). Gdzie jest moje czarne tło i jedna wspólna lista?

Dobrze, że dzisiaj wyjeżdżam na urlop. Mam nadzieję, że jak wrócę za dwa tygodnie to wszystko okaże się tylko jakimś mało smacznym żartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja forum totalnie zniechęciła mnie do odwiedzania gram.pl. Powiększanie do granic możliwości mało istotnych rzeczy, jakimi są avatary i przyciski "odpowiedz" oraz "cytuj" kosztem ilości treści widocznej na stronie było chyba największą głupotą. Po cholerę to? Żeby na siłę robić z forum interfejs windowsa 10? Kolejna rzecz to przycisk "dodaj post" znajdujący się na górze, a nie na dole... Bez komentarza. O jakichś niepotrzebnych opcjach typu czerwona ikona "G" mająca nas informować, że w temacie wypowiedział się "członek ekipy gram.pl" nawet nie wspomnę. Zamiast takich głupot, chciałbym być w ten sposób informowany, czy ktoś odpowiedział na mojego posta w danym temacie. Na domiar złego to koszmarne białe tło strasznie wali po oczach. Szukanie czegokolwiek staje się upierdliwe. Na ten moment nawet najbardziej dziadowskie forum, jakie ma konkurencyjny portal o grach jest bardziej przejrzyste i łatwiejsze w przeglądaniu niż to na gram.pl.

Z wypowiedzi Fetta i Muradina wynika jasno, że o powrocie do starej wersji forum nie ma nawet mowy, co mnie najbardziej martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować