Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Witajcie na Forum 3.0 oraz w odświeżonej społeczności gram.pl!

786 postów w tym temacie

> Jestem chyba jedyną osoba na świecie, której nie przeszkadza biały theme. :) Wcześniej
> miałem biały i nawet ten mnie nie razi.

Mam to samo.
Od samego początku używam białego theme, wręcz odwrotnie, to ciemny zawsze sprawiał że mnie "swędziały" oczy.
Może to dlatego, żem ślepy jak kret. ;D


A odnosząc się do zmian na forume, to śmiesznie się czyta ten płacz użytkowników najczęściej tych, którzy od miesięcy płakali: "nic się nie dzieje na gramie, nic się nie zmienia, wszystko upada". ;D
I dlatego wszelkie zmiany wprowadza się na poważnych serwisach ze szczątkowym uwzględnieniem życzeń użytkowników.
Ci którzy maja odejść i tak odejdą prędzej czy później, ci którzy są mocno z danym serwisem związani, i tak zostaną, dopóki całkowicie nie upadnie, a zmiany zostaną w końcu i tak wprowadzone bez demokratycznych ankiet: "50% - chcemy zmian, 50% - nie chcemy zmian). ;)

W nowym forume jedyne co mam do zarzucenia, to niemrawe działanie na kompie i brak jakiegokolwiek działania na starym telefonie z równie starym androidem 2.3.4.
Brak ciemnej skórki mi nie przeszkadza, jak pisałem na wstępie, wielkość literek i samych postów mogę sobie z poziomu przeglądarki dostosować do pożądanych wymagań, a zarzuty o nieintuicyjności mnie wręcz śmieszą, szczególnie od ludzi, którzy ponoć od ponad 10 lat korzystają z internetu, a mimo wszystko w ciągu kilku minut nie mogą zorientować się i przyzwyczaić do obsługi jakiejś tam strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mój Samsung Galaxy SIII w ogóle nie wyświetla nowego forum: jest tylko góra i dół i nic
> poza tym.

Smartfon służy mi tylko do podglądu forum, ale obecnie źle to wygląda. :P

_______________________________________

Pewnie ktoś o to pytał i dostał odpowiedź, ale wyszukiwarka mi nie działa i nie mogę poszukać:

1. Jak odpiąć temat z ulubionych?
2. Gdzie są ustawienia strony (zmiana statusu i inne)?
3. Gdzie się wyświetla znaczek odpowiedzi, jak ktoś odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mój Samsung Galaxy SIII w ogóle nie wyświetla nowego forum: jest tylko góra i dół
> i nic
> > poza tym.
>
> Smartfon służy mi tylko do podglądu forum, ale obecnie źle to wygląda. :P
>
Ja siedzę po 12 h w pracy i również na smartfonie podglądałem forum i czytałem nowe posty. Obecnie nawet tego się nie da robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja przebolałbym prawie wszystko, gdyby wróciły newsy i powrót do strony głównej u dołu
> czytanego wątku, oraz " dodaj post " na dole.
Strzałka przy każdym poście to "dodaj post".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ja siedzę po 12 h w pracy i również na smartfonie podglądałem forum i czytałem nowe posty.
> Obecnie nawet tego się nie da robić.

Możesz spróbować przeglądać forum z Opery mini z włączoną opcją ekstremalne oszczędzanie danych. Tylko tak byłem w stanie normalnie na jednym ze swoich smartfonów forum normalnie czytać. Aczkolwiek dalej jest problem z dolnym paskiem gdzie przewija się poprzednie strony tematu, bo ucina na każdej przeglądarce kawałek ekranu i nie widać nigdy ikony ostatniej numeracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem chyba jedyną osoba na świecie, której nie przeszkadza biały theme. :) Wcześniej
> miałem biały i nawet ten mnie nie razi. Serio, nawet z szarym tekstem. Oczy mnie też
> nie bolą. Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia, czy osobistych preferencji. No chyba,
> że dopiero odczuję to po dłuższym czasie... :P
Nie jesteś mój drogi jedyny.... Mi osobiście nigdy nie przeszkadzało białe tło. Nie raziło oraz nie "paliło oczu" Gdy dla testu kiedyś sobie ustawiłem czarne tło to wyglądało to jakby robione było na siłę i coś mi w nim nie pasowało. Tak jakby "biały skin gram" był pierwszy od zawsze na zawsze. Ja w bieli widzę elegancję. Zresztą biel to ulubiony kolor Apple :P. Nie rozumiem tego parcia na black theme. Co jest z wami. Na wzrok wam siadło ?? :D Jakaś ala jaskra ?. Mnie osobiście to cały "świat razi" ale biel z monitora już nie ;-)

Pozdrawiam.

Jakby to powiedział Saito z Incepcji... Siedzi we mnie mały akt wiary odnośnie ekipy i poprawek, przywrócenia pewnych rzeczy, które chociażby wymienił Zekzt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciło "dodaj post" na dole i posty mają naprzemienne cieniowanie. Powoli się dzieje.

Drobna prośba: dałoby się dodać możliwość wysyłania posta za pomoća Ctrl+Enter? Przyzwyczajenia z FB i Twittera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wróciło "dodaj post" na dole i posty mają naprzemienne cieniowanie. Powoli się dzieje.

Mają naprzemienne cieniowanie? Chyba coś nie do końca z tym działa, bo u mnie nadal każdy tak samo biały. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wróciło "dodaj post" na dole i posty mają naprzemienne cieniowanie. Powoli się dzieje.
>
>
> Mają naprzemienne cieniowanie? Chyba coś nie do końca z tym działa, bo u mnie nadal każdy
> tak samo biały. ;p

Jeśli nie mają u Ciebie cieniowania, to kwestia cache przeglądarki. Zrób CTRL + R. A my działamy z pozostałymi rzeczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A możecie dodać powrót do głównej strony u dołu czytanego wątku? Obecnie trzeba całą
> stronę przewijać do góry.

Na górze jest na stałe "zamocowana" do widoku belka z odnośnikami do newsów, recenzji i także forum, więc nie widzę tu problemu (nie wiem czy dla mniejszych rozdzielczości jest ten sam efekt, jak skaluję dziś okno to widzę, że ta belka zawsze jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli nie mają u Ciebie cieniowania, to kwestia cache przeglądarki. Zrób CTRL + R. A
> my działamy z pozostałymi rzeczami :)
CTRL+R nie powoduje poprawy stanu cieniowania. Nadal brak. Albo już oślepłem od tej bieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A możecie dodać powrót do głównej strony u dołu czytanego wątku? Obecnie trzeba całą
> stronę przewijać do góry.

Po co "przewijać całą stronę", skoro wystarczy leniwym paluszkiem sięgnąć klawiatury i wdusić [Home]? ;)
No chyba, że problem dotyczy smartfona czy tabletu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Na górze jest na stałe "zamocowana" do widoku belka z odnośnikami do newsów, recenzji
> i także forum, więc nie widzę tu problemu (nie wiem czy dla mniejszych rozdzielczości
> jest ten sam efekt, jak skaluję dziś okno to widzę, że ta belka zawsze jest).

No tak, na to nie zwróciłem uwagi. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jester

> > Jeśli nie mają u Ciebie cieniowania, to kwestia cache przeglądarki. Zrób CTRL +
> R. A
> > my działamy z pozostałymi rzeczami :)
> CTRL+R nie powoduje poprawy stanu cieniowania. Nadal brak. Albo już oślepłem od tej bieli.
Co drugi post powinien mieć takie tło jak pole z numerem i czasem dodania pod każdym postem. Jeśli to pole jest dla Ciebie tak samo białe jak reszta, to może Twój monitor źle odwzorowuje barwy/kontrast. Akurat teraz korzystam z monitora z tak słabym kontrastem, że różnicy nie widać. Zarzucam screena z granicą między postami, na którym są widoczne oba odcienie.

20151012152859484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze się zgodzić, ze to cieniowanie jest bardzo blade, nawet na przyzwoitym monitorze FHD dalej się to trochę zlewa. Może dało by się trochę jeszcze dokręcić "cień" żeby był ciemniejszy, bardziej wyraźny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Musze się zgodzić, ze to cieniowanie jest bardzo blade, nawet na przyzwoitym monitorze
> FHD dalej się to trochę zlewa. Może dało by się trochę jeszcze dokręcić "cień" żeby był
> ciemniejszy, bardziej wyraźny?


U mnie bardzo wyraznie widac, moze juz poprawili ;) i naprawili zegar (edit: no prawie.. troche im sie spieszy) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, widzę już cieniowanie, jednak zgadzam się, że jest dość słabe. Inna sprawa - nie byłoby lepiej, gdyby ogólnie całe forum tak przyciemnić? Ta biel strasznie wali po oczach.

I tak przy okazji, bo nie śledzę regularnie tematów o forum - notyfikacje o odpowiedziach na nasze posty będą? Bo teraz widzę, że ani cytowanie poprawnie nie działa, ani nie ma powiadomień. A te były właśnie powodem, dla którego wybrałem właśnie to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować