Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Witajcie na Forum 3.0 oraz w odświeżonej społeczności gram.pl!

786 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2015 o 18:33, Zekzt napisał:

> Jeśli sugerujesz się samymi zerami w okienku z licznikiem komentarzy - to jest to błąd
strony głównej


Eee... nie. Sugeruje sie tym, ze najbardziej komentowany news, czyli info o przedluzonej becie Battlefronta, ma az osiem komentarzy. W normalnych warunkach mialby ich pewnie ze dwa - trzy razy tyle, ale, jak juz pisalem wczesniej, na glowna strone gramu naprawde niewiele osob zaglada, a jesli dodamy do tego czekanie, az Disqus raczy sie wczytac, zeby moc odpisac, otrzymujemy obraz nedzy i rozpaczy, ktorego nikt z "gory" nie chce dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 18:29, Ring5 napisał:

> Czy faktycznie już założyłeś, że nic się z tym nie da zrobić i nawet nie ma sensu
niczego
> do góry podrzucać?

Szczerze? Po dotychczasowch doswiadczeniach z tym, jak gram olewa sugestie gramowiczow,
nie mam wielkich nadziei. Tyle naszego, co sobie tu ponarzekamy, za tydzien czy dwa ten
watek zostanie odpiety, ludziom sie przestanie chciec pisac i sprawa padnie. Tak bylo
z gramstatami, tak bylo z niedzialajacymi odpowiedziami z poziomu artykulu na starym
forum. Moze, jak dobrze pojdzie, wprowadzone zostana kosmetyczne zmiany na zasadzie usuniecia
avkow z informacji o ostatnim wpisie czy poszerzenia "okna" forum, zeby nie bylo tyle
pustej przestrzeni. Ale to bedzie wszystko. Bedziesz sie staral, nie watpie, ale glowa
muru nie przebijesz.

A jesli nadal masz jakies watpliwosci co do tego, o czym rozmawialismy wczesniej, czyli
zasadnosci wprowadzenia disqusa i tego, jak chetnie z niego korzystaja gramowicze, to
popatrz sobie na liczbe komentarzy pod dzisiejszymi newsami.


Ok, to napiszę tak - gramsajty to trochę inna broszka, na te czekam w sumie bardziej niż na forum, choć o zmiany na forum bardziej się obawiałem. Nie wiem dlaczego, może dlatego że gramsajty nieco łatwiej można dostosować pod siebie jako autora tekstów. Ale nie o tym...

Głową muru nie przebiję, to fakt - już od dawna przestałem, choć mówiąc zupełnie szczerze jeszcze jakiś czas temu byłem bardziej typem człowieka "a po co?" niż "dam temu kredyt zaufania, kiedyś go zbiorę z procentem". Dlatego też tak jak mówię - mam nadzieję, że to co udało się zebrać do tej pory pomoże także tutaj. Co do komentarzy pod newsami - mi się to rozwiązanie podoba, ale głównie ze względu na to że ten system jest mi bliski także w innych serwisach. W kwestii gramowej tutaj trzeba walczyć z przyzwyczajeniami, że jednak wszystko na forum było i głównie dzięki temu te newsy działały tak jak działały - że był w nich ruch, bo traktowaliśmy je jako kolejne tematy do rozmów. I nie mówię, że tak nie jest, bo jest. Można zawsze próbować czegoś innego, nawet próbować zmieniać swoje stare przyzwyczajenia, ale też nie wszystko musi wypalić - może, nie musi. Tak do tego tematu podchodzę i zawsze podchodziłem od czasów inicjatyw gramowych.

Dlatego zobaczymy jak dalej się to potoczy. Ja sobie niektóre rzeczy już sobie założyłem w weekend, powiedzmy że są to postanowienia. I liczę na to, że dojdziemy do porozumienia, bo naprawdę - raczej nikt nie ma tutaj planu aby wykurzyć społeczność, a już na pewno ja o żadnym takim nie wiem. I byłbym niemile zaskoczony, gdyby tak faktycznie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 17:49, Ring5 napisał:

Nie rozumiem, co Cie w tym smieszy.


Śmieszy, bo problem ze wszelkimi zmianami jest taki, że zawsze się nie spodobają w jakimś stopniu i najzwyczajniej w świecie nie da się stworzyć czegoś, co zadowoli w pełni całe 100% dotychczasowych odbiorców.
I raczej każdy zdaje sobie z tego sprawę.

Śmieszy w przypadku zmian na forume gramu, bo najbardziej lamentującymi są ci, którzy zmian chcieli, ale pewnikiem na dobrą sprawę sami nie wiedzą nawet aktualnie co to za zmiany niby miałyby ich ukontentować, skoro już domagają się powrotu starego forum. ;)

Dnia 12.10.2015 o 17:49, Ring5 napisał:

Uwazasz, ze poprawiono funkcjonalnosc? Oto jak wyglada odpowiadanie na posty na telefonie:


Akurat to jak działa na telefonach strona mało mnie po prawdzie interesi, bo oglądałem na nim stronę zazwyczaj jak się budziłem.
Tak więc nawet nie będę płakał że aktualnie nie mogę (bo na mojej wersji androida strona w ogóle się nie wyświetla :D), będę sobie inne stronki czytał po przebudzeniu.
Jeśli chodzi natomiast o wersję strony na komputerze, to jak dla mnie funkcjonalość ani się nie poprawiła, ani nie zepsuła, ale podobnie jak ze starym forum jest ok moim zdaniem.

Dnia 12.10.2015 o 17:49, Ring5 napisał:

Liczba zwolennikow nowego forum plasuje sie na poziomie bledu statystycznego!


Niezupełnie.
"Liczba zwolenników" to te całe rzesze dotychczasowych użytkowników, którym wszystko jedno jak funkcjonuje i wygląda forum, bo nadal tu zaglądają i nadal wypowiadają się jednym postem na trzy lata albo i wcale.
Oczywiście można powiedzieć, że po co zmieniać cokolwiek skoro gros użytkowników serwisu ma to gdzieś, a jak widać tę garstkę uzależnionych od forum i tak ciężko do czegokolwiek przekonać, ale prawa rynku są niezmordowane i aby się sprzedawać dobrze na medialnym rynku, trzeba jakoś współcześnie wyglądać nawet jeśli miałoby to być wykorzystywane przez garstkę.

Dnia 12.10.2015 o 17:49, Ring5 napisał:

Reakcja "gory" na shitstorm liczacy prawie 400 postow - kompletny brak. Jak zawsze przy
problemach, udaja, ze sprawy nie ma i czekaja, az to minie. Baaaaardzo dojrzale.


Zdajesz sobie tak w ogóle sprawę , że zmiany zostały przeprowadzone raptem parę dni temu? ;)
Właściciele i administracja mogliby totalnie olać sprawę, tak jak robi to chociażby last.fm po ostatnich jeszcze bardziej drastycznych zmianach w serwisie, a jednak nie, patrz udało się wprowadzić kilka usprawnień na wyraźne życzenie tej garstki uzależnionych użytkowników.
Dajcie może jednak ekipie trochę czasu, a jak się po kilku tygodniach nic nie zmieni, będziecie mogli wcielić w życie szumne zapowiedzi odejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 18:54, Muradin_07 napisał:

> . Ok, to napiszę tak - gramsajty to trochę inna broszka,


Ekhm. Tego... ale... ja o GRAMSTATACH mowie. O statystykach. Nie o gramsajtach ;) Ale dzieki za kolejny argument :P

Dnia 12.10.2015 o 18:54, Muradin_07 napisał:

> Co do komentarzy pod newsami -
mi się to rozwiązanie podoba, ale głównie ze względu na to że ten system jest mi bliski
także w innych serwisach.


Widzisz, gdyby to byla tylko kwestia komentarzy, to ok, luzik, mozna pisac i tam. Ale to nie jest takie proste. Od samego poczatku pisze o jednej kwestii: ludzie newsy czytali z poziomu forum, bo glowna strona gramu jest po prostu brzydka i nieczytelna. Obecny brak zainteresowania komentowaniem owych newsow tylko na to wskazuje - mniej osob je czyta = mniej osob komentuje. Naprawde ciezko mi przypomniec sobie newsy, ktore nie mialy przynajmniej 3-5 komentarzy. A tu niektore maja ZERO! I zeby byla jasnosc, sprawdzilem, czy to nie jest blad w wyswietlaniu. Nie. Tam naprawde nikt nie pisze! Dzieje sie dokladnie to, o czym pisalem w weekend - ludzie sobie po prostu odpuszczaja. To nie jest kwestia braku wiary w to, ze bedzie lepiej, bo ewentualna poprawa wymagalaby kompletnej przebudowy glownej strony, by byla bardziej przejrzysta, czytelna i zachecala do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 17:39, Muradin_07 napisał:

Weź mi powiedz, bo mnie to ciekawi - jak Ty odpowiadasz, że masz to zaznaczone? Czy coś
się naprawiło czy czegoś ja nie widzę? :D

Właśnie... to czasem nie powinno być w standardzie już na sam start ?. RLY ? jak mówi Zekzt mam coś sam ręcznie afixować i ulepszać życie by mieć to co było jeszcze na dniach i było normą/standardem ?. Przeca to powinna dać ekipa odpowiedzialna za to wręcz z miejsca. Mam nadzieje, że na dniach stanie się to znów standardem i normą i wróci klasyczny button "odpowiedz". Obym się nie przeliczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 18:20, Zekzt napisał:

Starego forum nie da się przywrócić, takie info rzucił tu naczelny.


W IT nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko nieopłacalne. Nie wierzę, że starego layoutu i przywrócenia starej funkcjonalności (komentarzy pod newsami chociażby) nie da się przywrócić. No chyba że stary kod ktoś wykasował i nikt nie stosował systemu kontroli wersji.

@Zekzt

Dnia 12.10.2015 o 18:20, Zekzt napisał:

Jeśli sugerujesz się samymi zerami w okienku z licznikiem komentarzy - to jest to błąd
strony głównej, która nie podlicza tam komentów z Disqusa.

No właśnie liczniki już działają. I nie widać zbyt wielu komentarzy.

EDIT: Swoją drogą, edycja komentarza nadal przywraca okno edycji znane ze starego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znikające posty to norma?

Napisałem nieco ponad pół godziny temu, miałem jakieś okienko ''dodano posta'', zamknąłem, patrzę ... posta nie ma.

WTF?

Da się w ogóle sprawdzić swoje ostatnie posty teraz?

Poza tym czy ja dobrze widzę że nie ma tutaj godziny kiedy konkretnie napisano posta? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 19:17, Braveheart napisał:

Właśnie... to czasem nie powinno być w standardzie już na sam start ?. RLY ? jak mówi
Zekzt mam coś sam ręcznie afixować i ulepszać życie by mieć to co było jeszcze
na dniach i było normą/standardem ?. Przeca to powinna dać ekipa odpowiedzialna za to
wręcz z miejsca. Mam nadzieje, że na dniach stanie się to znów standardem i normą i wróci
klasyczny button "odpowiedz". Obym się nie przeliczył.

Na edit za późno bo się zaczytałem z jeden postów... ale chyba naprawili :P i jest po staremu +1 za to.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 19:23, Tyler_D napisał:

Poza tym czy ja dobrze widzę że nie ma tutaj godziny kiedy konkretnie napisano posta?
:o

Jak przesuniesz kursor na informację o czasie dodania to pojawia się dokładna godzina i data.

EDIT: Tylko widzę, że trzeba wziąć poprawkę na to, że gramowy zegar (przynajmniej w moim przypadku) spieszy się o jakieś 4 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 19:11, meryphillia napisał:

> Śmieszy, bo problem ze wszelkimi zmianami jest taki, że zawsze się nie spodobają w jakimś
stopniu


Ale my tu nie mówimy o "jakimś" stopniu! W tym wątku wypowiadają się praktycznie wszyscy regularni bywalcy gramu! I przytłaczająca większość z nich wypowiada się krytycznie! W normalnej firmie, w takiej sytuacji, ktoś by się chociaż przez chwilę zastanowił, czy aby na pewno zrobili dobrze.

Dnia 12.10.2015 o 19:11, meryphillia napisał:

Śmieszy w przypadku zmian na forume gramu, bo najbardziej lamentującymi są ci, którzy
zmian chcieli, ale pewnikiem na dobrą sprawę sami nie wiedzą nawet aktualnie co to za
zmiany niby miałyby ich ukontentować, skoro już domagają się powrotu starego forum. ;)


No cóż... W takim razie pozostaje cieszyć się Twoim szczęściem, bo śmiech to zdrowie. Mnie do śmiechu nie jest. Sam byłem za zmianami, wielokrotnie się wypowiadałem w wątku o zmianach na gramie, a teraz zaliczam się do tych śmieszących Cię "lamentujących" i "płaczących". Nie wiem, czy nie czytałeś tamtego wątku, czy go nie pamiętasz, ale w tym momencie nie wprowadzono kompletnie żadnej ze zmian, o jakie prosili gramowicze, natomiast pozmieniano wszystko to, co uważano za dobrą stronę tamtego forum. I nie dziwię się, że mając do wyboru tego potworka, albo stare forum, woleliby stare forum. Przynajmniej na czas dopracowania nowego.

Dnia 12.10.2015 o 19:11, meryphillia napisał:

> Akurat to jak działa na telefonach strona mało mnie po prawdzie interesi, bo oglądałem
na nim stronę zazwyczaj jak się budziłem.


Ciebie. Ale nie dziw się, że są osoby, które na to narzekają. W moim przypadku większość czasu spędzonego na forum to był właśnie telefon. Czasami, stosunkowo rzadko, korzystałem z kompa. Po prostu do telefonu mam dostęp cały czas, do kompa nie.

Dnia 12.10.2015 o 19:11, meryphillia napisał:

> "Liczba zwolenników" to te całe rzesze dotychczasowych użytkowników, którym wszystko
jedno jak funkcjonuje i wygląda forum, bo nadal tu zaglądają i nadal wypowiadają się
jednym postem na trzy lata albo i wcale.


Mylisz pojęcia. Osoba, która zagląda tu, jak piszesz, raz na trzy lata, raczej nie jest "zwolennikiem". Jest okazjonalnym gościem. Zwolennikami są te wszystkie osoby, które bywały tu codziennie, pisząc po kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt postów.

Dnia 12.10.2015 o 19:11, meryphillia napisał:

> trzeba jakoś współcześnie wyglądać nawet jeśli miałoby to być wykorzystywane przez garstkę.


Ale przecież ani to forum, ani ta strona nie wyglądają współcześnie, więc o czym Ty mówisz?! Główna strona jest nieczytelna, nie wiadomo co jest czym, nie ma jasnego i wyraźnego oddzielenia newsów od starych tekstów - to jest ta współczesność? O_o

Dnia 12.10.2015 o 19:11, meryphillia napisał:

> Zdajesz sobie tak w ogóle sprawę , że zmiany zostały przeprowadzone raptem parę dni temu?


Zdajesz sobie sprawę, że nie do końca chyba rozumiesz, o czym jest mowa? Ty tu piszesz o tym, że przez kilka dni nie usunięto bugów chociażby, ja piszę o tym, że kompletnie i totalnie rozwalono funkcjonalność, jaką oferowało poprzednie forum, gdzie można było przeglądać newsy bez oczopląsu. To raczej nie jest coś, co zostanie zmienione jutro, w tym tygodniu czy w tej dekadzie, ponieważ, uwaga, już teraz stwierdzono, że powrotu do starego systemu nie będzie! Warto być na bieżąco w dyskusji ;)

Dnia 12.10.2015 o 19:11, meryphillia napisał:

> Właściciele i administracja mogliby totalnie olać sprawę


Newsflash: Właściciele i administracja JUŻ OLALI SPRAWĘ. W ciągu czterech dni od zmiany forum, Fett wypowiedział się w tym wątku dwa razy. Z czego raz pisząc OP. Nieźle, jak na 19 stron skarg, krytyki i pukania się w czoło.

Dnia 12.10.2015 o 19:11, meryphillia napisał:

> Dajcie może jednak ekipie trochę czasu, a jak się po kilku tygodniach nic nie zmieni,
będziecie mogli wcielić w życie szumne zapowiedzi odejścia.


Naprawdę nie rozumiem tego jadu. Zwykle do tej pory można było z Tobą prowadzić dyskusję na poziomie, nawet jeśli nie zawsze się nasze opinie zgadzały. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 19:15, Ring5 napisał:

Ekhm. Tego... ale... ja o GRAMSTATACH mowie. O statystykach. Nie o gramsajtach ;) Ale
dzieki za kolejny argument :P

> > Co do komentarzy pod newsami -
> mi się to rozwiązanie podoba, ale głównie ze względu na to że ten system jest mi
bliski
> także w innych serwisach.

Widzisz, gdyby to byla tylko kwestia komentarzy, to ok, luzik, mozna pisac i tam. Ale
to nie jest takie proste. Od samego poczatku pisze o jednej kwestii: ludzie newsy czytali
z poziomu forum, bo glowna strona gramu jest po prostu brzydka i nieczytelna. Obecny
brak zainteresowania komentowaniem owych newsow tylko na to wskazuje - mniej osob je
czyta = mniej osob komentuje. Naprawde ciezko mi przypomniec sobie newsy, ktore nie mialy
przynajmniej 3-5 komentarzy. A tu niektore maja ZERO! I zeby byla jasnosc, sprawdzilem,
czy to nie jest blad w wyswietlaniu. Nie. Tam naprawde nikt nie pisze! Dzieje sie dokladnie
to, o czym pisalem w weekend - ludzie sobie po prostu odpuszczaja. To nie jest kwestia
braku wiary w to, ze bedzie lepiej, bo ewentualna poprawa wymagalaby kompletnej przebudowy
glownej strony, by byla bardziej przejrzysta, czytelna i zachecala do czytania.


Damn... no to faktycznie powoli ten biały skin rzuca mi się na oczy. O gramsatatach wspomniałem chyba w feedbacku, chyba - nie jestem do końca pewny.

Dlatego też będziemy monitorować zapewne ten temat, ja na pewno będę. Jeśli miałbym być człowiekiem od zbierania po głowie i zbierania tego co jest wartościowe - mogę być. Mi się wydaje też, że chyba usytuowanie samych komentarzy jest nieco niefortunne, bo są one niżej niż wcześniejsze komentarze z poziomu gramu. To po prostu zauważyłem. Ale tak jak mówię - zobaczymy co dalej z tym tematem, na pewno to nie jest koniec jakichkolwiek zmian, że temat zostanie po prostu od tak zarzucony. Albo inaczej - ja wierzę, że tak nie będzie. I jak wspomniałem - ja swoje małe postanowienia względem wszystkiego już mam, wcześniej myślałem że "świat się na gramsajtach kończy", ale się nie skończył. Może się skończyć na innych rzeczach, ale nie chcę zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee? Ja tu widzę tylko dodano/edytowano xxx minut temu. Ja bym chciał widzieć po prostu np: 10:36 ... Albo czegoś tu nie widzę. I nadal nie ma tego mojego ''pierwszego'' zaginionego posta.

Może dlatego że był krytyczny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 19:46, Tyler_D napisał:

Eee? Ja tu widzę tylko dodano/edytowano xxx minut temu. Ja bym chciał widzieć po prostu
np: 10:36 ... Albo czegoś tu nie widzę. I nadal nie ma tego mojego ''pierwszego'' zaginionego
posta.

Może dlatego że był krytyczny. :D


Mi też jakiegoś wcieło, a nawet więcej - niektóre mi dubluje! Ale chyba w tym przypadku mogę już sobie kopać grób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 19:46, Tyler_D napisał:

Eee? Ja tu widzę tylko dodano/edytowano xxx minut temu. Ja bym chciał widzieć po prostu
np: 10:36 ... Albo czegoś tu nie widzę. I nadal nie ma tego mojego ''pierwszego'' zaginionego
posta.

Przytrzymaj kursor nad "dodano x minut temu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajno, ze dodano wlasciwosc, ze przechodzi sie na dol strony (po kliknieciu na dany temat). Jesli uda sie zrobic przechodzenie do pierwszego nieczytanego posta to byloby w ogole zajefajnie. I w moim przypadku zniknelo cieniowanie postow, moze kolejna zmiana ;)

EDIT: @Tyler
no i zegar gramu spieszy sie o 5 minut ;)

EDIT 2: po pierwszej edycji i odswiezeniu strony (bo sie rozjechala), cieniowanie wrocilo. Ot, jakis maly bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co były te zmiany? Zamiast przyciągnąć nowych użytkowników to pozbędziecie się starych, bo w tej formie to wygląda słabiutko. Na ekranie wyświetla się jeden, góra dwa posty no i można zwichnąć sobie palca przez to scrollowanie. Czy stali użytkownicy są tak starzy, że musieliście takie kulfony zaserwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 19:11, meryphillia napisał:

Śmieszy, bo problem ze wszelkimi zmianami jest taki, że zawsze się nie spodobają w jakimś
stopniu i najzwyczajniej w świecie nie da się stworzyć czegoś, co zadowoli w pełni całe
100% dotychczasowych odbiorców.


Zmiany są OK, ale te wprowadzone tutaj są kiepskie i to wykonane nieprofesjonalnie. Żeby nie było, że rzucam słowa bez przykładów - na produkcji ktoś wypuścił developerski kod JS - zobacz sobie, co tam jest wykomentowane; wdrożenie przeprowadzone amatorsko - nie tylko to, że piątek wieczór (pozdro), ale i sama obsługa później, widać, że komuś nie chciało się wcześniej nawet porządnego stagingu postawić i potestować to należycie, no ale powiedzmy, że nie było na to środków - przynajmniej ktoś powinien po zobaczeniu ile jest bugów łatać je od razu, albo przywrócić starą wersję. Pole do popisu jest duże, bo tutaj downtime jedna godzina w nocy biznesu by nie położył. To co się tu odbiło nie przystoi już nawet studentom trzeciego roku (no chyba, że za darmo by to robili). Design też słabo - ktoś zapomniał o tym, że oprócz funkcji estetycznej ma pełnić przede wszystkim użytkową, tu już leży dużo - od kolorystyki począwszy, niech będzie biel (sami dużo robimy stron w bieli i z tym nowoczesnym minimalistycznym look & feel), ale to też trzeba przestrzegać pewnych zasad (tutaj jednak nie będę się za wiele wypowiadać, bo nie za frontend mi płacą, więc pozostawię to ludziom bardziej kompetentnym). Jakby gram wystawił API to myślę, że paru forumowiczów stąd dało by się radę skrzyknąć i w tym Angularze napisać coś znośnego, nawet kopię starego forum dla malkontentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 18:14, Citkowsky napisał:

A może by tak zrobić ankietę na temat wprowadzonych zmian? Przemyśleć możliwe do zaznaczenia
odpowiedzi i poddać całe to forum pod ankietę? Może to da przodownikom zmian do myślenia?
W końcu to zmiany są dla nas a nie odwrotnie.


Była gdzieś ankieta na poprzednich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Mi tam główna strona pasuje, newsy wyraźnie widać i można znaleźć, wyszukiwanie artykułów też jest łatwiejsze niż przed tą zmianą. Nie wiem z czym ludzie mają tam problem, ale forum to jednak tragedia, trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować