Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Witajcie na Forum 3.0 oraz w odświeżonej społeczności gram.pl!

786 postów w tym temacie

Poza tym jak sam kilka razy wspominałeś owa obecność wynikła Muradinie bardziej z sympatii do społeczności niż "przydziału obowiązków" i niejako wychodziłeś w tym wypadku przed szereg (za co oczywiście jesteśmy ci wdzięczni) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda też jest taka, że jeśli dostałbym to w ramach obowiązków to raczej nie byłoby to czymś robionym z musu tylko tak jak powiedziałeś z sympatii do tego miejsca. No chyba, że ktoś by mi powiedział na dniach że obejmuję to stanowisko :D

Chodzi mi bardziej o to, że tak jak wspomniałem we wcześniejszych postach - nie mam tego na papierze, a zazwyczaj lubię wiedzieć na czym stoję lub jakie stanowisko jest mi przypisane. Wtedy wiem, że mogę z pewną odpowiedzialnością coś powiedzieć. Chyba, że dostanę przykazanie abym wyruszył z oficjalnym ogłoszeniem to wtedy sprawy wyglądają inaczej. Tutaj tak jak mówię działam partyzancko, mam nadzieję że nasz naczelny tutaj także się zjawi i powie coś od siebie, ponieważ chciałbym aby do tego doszło.

A do tego czasu nadal mogę mówić jak się sprawy mają, co na ten temat sądzę - tego nikt mi nie zakaże (raczej... chyba już dawno bym taki przykaz dostał) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, słuchajcie. Sprawa jest:

Od jakiegoś czasu chodzę z pewną myślą i nie jestem pewny czy powinniśmy o to robić dodatkowy raban czy też nie, Mowa tutaj o Wyborach Gramowiczów 2015. Wiem dobrze jak to wyglądało w roku ubiegłym (kompletny chaos spowodowany zmianami na górze, ostatecznie wszystko ciągnęło się jak flaki z olejem) i obawiam się tego, że w tym roku mogłoby być podobnie. Dodatkowo raczej ciężko byłoby obsadzić wszystkie kategorie, które mieliśmy zaplanowane w roku ubiegłym. Chociażby gramsajtowa pewnie leżałaby odłogiem, ale może się mylę - może ktoś by na jakiś gramsajt zagłosował. Podobnie sprawa by się miała z wpisem gramsajtowym roku.

Dlatego też pytanie do Was - czy w ogóle takich wyborów oczekujemy i czy takowe chcemy przeprowadzić? Wiem, że niektóre typy pojawiają się same i wspominaliście o nich tutaj. Ale wolę zapytać niż powiedzieć "no nie było".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 22:34, Muradin_07 napisał:

Dlatego też pytanie do Was - czy w ogóle takich wyborów oczekujemy i czy takowe chcemy
przeprowadzić? Wiem, że niektóre typy pojawiają się same i wspominaliście o nich tutaj.
Ale wolę zapytać niż powiedzieć "no nie było".


O ile co do kategorii gramsajtowych się nie wypowiem bo po prostu samemu ich nie przeglądam o tyle nie widzę powodu by w ogóle NIE robić wyborów gramowiczów. Fakt, na nagrody się trochę czekało ale przecież nie o to w tym wszystkim chodziło, to był taki bonus. A reszta wyglądała, od zewnątrz przynajmniej, okej.

No i przy okazji ruch na forum się w ich trakcie nieco zwiększył, nawet ktoś założył własny "temat wyborczy" ostatnim razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, masz rację w zupełności. Nawet brak kategorii gramsajtowych nie ma tutaj nic do czynienia, bo bez tego można żyć.

Nie mniej jednak po prostu wolę się zapytać, znać Wasze zdanie w tym temacie. Nie wiem czy wyrobimy się z tym jakoś dobrze, ale widziałbym głosowanie co najmniej do stycznia 2016 w takim wypadku i pewnie wyniki gdzieś koło lutego na spokojnie, aby nie pędzić przed Sylwestrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 22:34, Muradin_07 napisał:

czy w ogóle takich wyborów oczekujemy i czy takowe chcemy
przeprowadzić?


Nie. Oczywiscie w moim odczuciu. Na gramsajty nie zagladam, wiec i tak nie mam na co glosowac, a cos takiego, jak wybory Gramowicza Roku, w tym momencie mija sie kompletnie z celem. Od kilku tygodni wszyscy wiemy, kto jest Gramowiczem Roku. A jesli ktos ten okres przespal, to jest nim Zip. I tyle. Krotka pilka.

Mozemy co najwyzej jeszcze przyznac Nagrode Forumowego Nobla w kategorii "Literatura Science-Fiction". Tu tez nie trzeba glosowac. Trafia on do Fetta za wpis http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102805&pid=1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej warto, a przynajmniej te forumowe. Wiele ciekawych osobliwości się przez serwis przewinęło i szkoda by było nie przeprowadzić wyborów. ;p

A wisienką na torcie byłoby utarcie nosa panu od krótkiej piłki. xD

Edit:
Co do gramsajtów - ktoś tam jeszcze pisuje, może warto nagrodzić za same chęci. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 22:34, Muradin_07 napisał:

Dlatego też pytanie do Was - czy w ogóle takich wyborów oczekujemy i czy takowe chcemy
przeprowadzić? Wiem, że niektóre typy pojawiają się same i wspominaliście o nich tutaj.
Ale wolę zapytać niż powiedzieć "no nie było".


Wybory zawsze były sympatyczną imprezą. Gramsajty zawsze mało mnie obchodziły, ale na gramowicza roku i parę innych kategorii można spokojnie zagłosować. Należy tylko pamiętać by przyznać Zipowi nagrodę Gramowicza Millenium ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 22:50, Ring5 napisał:

Nie. Oczywiscie w moim odczuciu. Na gramsajty nie zagladam, wiec i tak nie mam na co
glosowac, a cos takiego, jak wybory Gramowicza Roku, w tym momencie mija sie kompletnie
z celem. Od kilku tygodni wszyscy wiemy, kto jest Gramowiczem Roku. A jesli ktos ten
okres przespal, to jest nim Zip. I tyle. Krotka pilka.

Cóż rzec, popieram w pełnej rozciągłości - Zip-co-wyręczył-IT-Gramu ma mój miecz, łuk i topór... całą zbrojownię ;)

Dnia 22.11.2015 o 22:50, Ring5 napisał:

Mozemy co najwyzej jeszcze przyznac Nagrode Forumowego Nobla w kategorii "Literatura
Science-Fiction". Tu tez nie trzeba glosowac. Trafia on do Fetta za wpis http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102805&pid=1

Dobre xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 22:50, Ring5 napisał:

Mozemy co najwyzej jeszcze przyznac Nagrode Forumowego Nobla w kategorii "Literatura
Science-Fiction". Tu tez nie trzeba glosowac. Trafia on do Fetta za wpis http://forum.gram.pl
/forum_post.asp?tid=102805&pid=1 .


Fatality :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 23:03, Kadaj napisał:

A wisienką na torcie byłoby utarcie nosa panu od krótkiej piłki. xD


Zazdrosc zzera, panie kierowniku, zazdrosc zzera :P A Zip bezapelacyjnie zasluguje na miano nie tylko Gramowicza Roku, ale takze, jak wspomnial Alamut, takze Gramowicza Millenium. Powiem wiecej - zasluguje na Gramowicza Wszech Czasow (a nawet Wszechczasow!). A kazdy, kto sie z tym nie zgadza, jest masonem, cyklista i slucha Biebera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 11:08, Ring5 napisał:

A kazdy,
kto sie z tym nie zgadza, jest masonem, cyklista i slucha Biebera.

Nie umiem jeździć na rowerze. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> A kazdy,
>> kto sie z tym nie zgadza, jest masonem, cyklista i slucha Biebera.

Dnia 23.11.2015 o 11:15, Kadaj napisał:

Nie umiem jeździć na rowerze. : (


Ale Bieber się zgadza? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 12:02, Ring5 napisał:

Serio? Z tej listy tylko rower jest problemem?

Przecież to Kadaj <--- osobny stan umysłu niczym Rosja. Jego się nie da ogarnąć nawet liczbami. Oraz przykładny "gramowybatel" więc uważaj co i gdzie szerzysz bo jeszcze na Ciebie doniesie naszej "Forumowej Braci" O_o

Spoiler

bez ironizowania


Co do Zipa. Jak dla mnie on powinien mieć osobny "Forumowicz Dekady" pasuje idealnie na 10 lat istnienia forum.
Co do wspomnianych przez Ciebie Masonów....

Cholera rozgryzłeś mnie ;-) Jestem na trzydziestym poziomie wtajemniczenia Masonerii ale udaję cały czas noobka na pierwszym "levelu" a nawet i gorzej.....

Twarz sojusznika maską wroga ]:-> ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 11:08, Ring5 napisał:

A kazdy, kto sie z tym nie zgadza, jest masonem, cyklista i slucha Biebera.


Same plusy - Zip nie będzie nawet musiał czekać aż odpowiednia informacja pojawi się na jego koncie - biorąc pod uwagę co podziałał z forum, to jestem przekonany że sam bez problemu sobie doda... ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 12:21, Braveheart napisał:

Twarz sojusznika maską wroga

"...nadchodzi burza, nie powiem nic więcej" ? Stare dobre teksty z Baldur''s Gate :D

Adjatha dobrze gada, polać mu/jej (dodajcie w nickach możliwość zaznaczenia płci... wrrr...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 20:29, Adjatha napisał:

Zip nie będzie nawet musiał czekać (...) jestem przekonany że sam bez
problemu sobie doda... ^^"


:D :D :D Rozwaliles mnie tym tekstem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 22:38, Tuldor1 napisał:

"...nadchodzi burza, nie powiem nic więcej" ? Stare dobre teksty z Baldur''s Gate :D

"Żyj od miecza!.......... żyj dłuuugooo i SZCZĘŚLIWIE!!!!!

Łap.. przypomnij sobie co nie co. Takiej wersji na bank nie słyszałeś :P
https://www.youtube.com/watch?v=-qJMJgLEQJs

A tak przy okazji Tuldor Ty jeszcze żyjesz. A myślałem, że zaginąłeś. Fajny masz avatar... za kilka miesięcy będzie pasował w święta ale w nadchodzące to niestety kula w płot.

@Muradin
Ja to bym jeszcze widział nominacje dla naszych Forumowej Braci Inwigilacyjno-Inkwizycyjnej xD Z miejsca podaję oficjalnie nieoficjalne wyniki. Mam nadzieję że się nikt nie obrazi a więc:

Inkwizytor Roku: Isildur

Spoiler

czytaj ten który najwięcej zbanował

;-)

Leniwiec Dekady: Tu bez dwóch zdań Olamagato Moderatorem to on jest dla samego stanu umysłu... Nie zdziwiłoby mnie wcale to, że mógł o tym zapomnieć że nim właśnie jest xD xD

Gangsta Assasin: Rick Przecież jego Capo di Capi avatar mówi sam za siebie. On wygrywa w eliminacji piratów
Spoiler

czytaj nieuczciwych madafakerów

.

Silent Avenger: Zekzt Szybki i cichy mściciel, który pozbywał się zła szybko i bezboleśnie aczkolwiek w wielkim gniewie. :3 Pozbył się ich w ten sposób najwięcej.

Nuclear Doomer: Alexei_Kaumanavardze
Spoiler

[Serio historia z tym klozetem o ile dobrze pamiętam musiała się przewinąć w ten nick? ;-)]

Pozbył się najwięcej tematów dubli robiąc im bum bum bum.

Moderatorom Gumisiek2 i Graffis Niestety ilość głosów na Was oddanych była zbyt niska byście mogli się "załapać" się do kategorii prestiżowych.

PS Oni jeszcze żyją ? O_o

@Muradin
Czy dużym problemem by było zrobienie osobnej rangi dla Zipa czyli "Forumowicz Dekady" ? Przeca wszyscy którzy jeszcze zaglądają na to forum wiedzą, że jemu się to należy bez dwóch zdań. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za dubla... Zapomniałem o Outlanderze-Pro Przecież on też ma swoja pozycję.

kategoria:

Bezwzględny Biczownik: Wymierza sprawiedliwość chłostając zawsze o jedno smagnięcie za dużo ;-). Jak donoszą szpiedzy rozsiani tu i tam pobierał on nauki u ex The Grand Inwigilatora jakim był Wojman :X
Choć magowie voodoo głoszą również, że cząstka duszy Wojmana siedzi w nim ]:-> ]:->
Ile w tym prawdy ?? Ja nie wiedzieć tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować