Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Witajcie na Forum 3.0 oraz w odświeżonej społeczności gram.pl!

786 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2015 o 14:43, Muradin_07 napisał:

Natomiast co do Myszastego to po prostu muszę podobnie jak to było w przypadku wcześniej
Miela i niedawno Fetta pogadać odnośnie społeczności i tego co dalej z tym wszystkim
robimy. Potrzeba jednak na to czasu...

Spoiler

ale dobrze wiem, że ktoś powie "czasu to mieliście już dość"



Czasu to mieliście już dość! xD

Ale tak na serio, to mam nadzieję - tak, wbrew wszystkiemu co się do tej pory (nie)wydarzyło mam jeszcze nikłą nadzieję - że coś się wreszcie ruszy.

Najprościej byłoby przywrócić forum do dawnej formy, ale kto byłby skory do zrealizowania tak szalonego, nieprawdopodobnego i przede wszystkim niewykonalnego (dla nikogo poza Zipem czy jakąkolwiek osobą spoza redakcji / działu IT) pomysłu. Ale o tym już mówiliśmy, więc poczekam i poobserwuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2015 o 14:43, Muradin_07 napisał:

Nie, nikt nikogo z tego powodu nie "ściął". Nie wiem też dlaczego postąpiono tak, a nie
inaczej - nie dociekałem, bo uważam że nie powinienem, ale z tego co wywnioskowałem z
maila nie było to "ścięcie".


Jeszcze nigdy nie widziałem sytuacji, by ktoś w mailu prosto z mostu pisał, że ktoś coś zepsuł i trzeba było go zwolnić z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2015 o 15:36, Alamut napisał:

Najprościej byłoby przywrócić forum do dawnej formy, ale kto byłby skory do zrealizowania
tak szalonego, nieprawdopodobnego i przede wszystkim niewykonalnego (dla nikogo poza
Zipem czy jakąkolwiek osobą spoza redakcji / działu IT) pomysłu. Ale o tym już mówiliśmy,
więc poczekam i poobserwuję ;]


Problem w tym, że na to się nie zanosi ale może nie bardziej od strony poziomu trudności zadania, bo jednak nowe forum wprowadzono hm... dość sprawnie, ile było zamknięte? Godzinę? Być może tyle samo trwałby powrót do tego, co było wcześniej.

Zakładając najlepszy możliwy scenariusz udałoby się dokończyć to co teraz mamy i dostosować do naszych potrzeb zgodnie ze wskazówkami społeczności. Wokół tego będę krążył cały czas, bo tak powinno być od samego początku. To znaczy: po wprowadzeniu wszystkiego powinniśmy usiąść i dłubać przy tym tyle, ile będzie potrzeba. Jeśli udałoby się ogarnąć temat tak, aby założenia góry i nasze oczekiwania były spełnione byłoby bardzo dobrze. Schody zaczynają się tak naprawdę na samym początku, bo ktoś musi zrozumieć że nie robimy tego tylko dla siebie.

@Henrar: Mi się wydaje, że takie rzeczy powinno się rozliczać po zakończeniu prac, a nie w trakcie. Prywatnie nie chciałem drążyć tematu, bo osobiście uważam że o takich rzeczach powinno rozmawiać się przy mleku. Natomiast z mojego punktu widzenia odpowiedzi jest kilka - nie ma co gdybać, po prostu zmiana na stanowisku rednacza stała się faktem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2015 o 10:49, Muradin_07 napisał:

Od listopada funkcję redaktora naczelnego w gram.pl od Pawła "Fetta" Borawskiego

Heh i tyle było Fetta

Spoiler

[Fety :#]

w tym temacie ]:->

Ciekaw jestem kiedy go zwolnili .. Może zaraz na początku ? O_o Skoro przez długi długi czas była posucha ze strony "Czerwonych" [bez urazy ale teraz mienicie się czerwonym kolorem obok ksywki i awatara :P]. Nadzieja wzrasta bo Myszasty to....... Myszasty i wydawać się może że mu będzie bardziej zależało. ;]
Pozostaje tylko czekać na jakąś wypowiedź z jego strony. Niech moc będzie z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie było na początku. Raczej pod koniec października, bo jeszcze po Poznań Game Arena działaliśmy razem w kilku sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2015 o 16:11, Muradin_07 napisał:

Tak, ja na poważnie - bo myślałem, że rozmawiamy poważnie, a nie robimy zawody na przerzucanie się ironiami ;]

Nooo... niby tak, ale akurat z tamtego zdania ironia aż ociekała, nie trzeba było jej wcale szukać :D

Dnia 26.11.2015 o 16:11, Muradin_07 napisał:

nowe forum wprowadzono hm... dość sprawnie,

.
..
...
Buahahaha! Ojjj Muradinie, to było dobre! Prawie tak dobre jak powyborcze obrady sejmu, uśmiałem się do rozpuku... to forum tak "sprawnie" wprowadzono, że Zip przez miesiąc tonę gó... eee tonę rzeczy poprawiał by nadawało się do czegokolwiek (i do dziś nie naprawił bo optymalizacji bez dostępu do bazy niestety nie poprawi a ta też kuleje, baa leży i kwiczy jak baba w połogu). Jednak sam pisałeś, że powiniśmy w postach zachować powagę, więc daj dobry przykład jako nadzorca naszych Mordek i nie rozbawiaj już tak forumowej braci... przynajmniej nie w tym temacie ;)

Wracając do meritum - trzymam kciuki za to, by nowy führer wraz z resztą Ekipy dali radę wydobyć nas z tego bagienka jakie tu od "dziesiętnicy" zapanowało, Mam tylko nadzieję, że teraz nie zaczną się zmieniać co miesiąc (trochę już tego było prawda?) bo okaże się, że zawsze brak update będzie można przykryć wyjaśnieniem "nie mogliśmy... bo były zmiany u steru i mamy chaos" :P

Co do gramowiczowych wyborówe też jestem za, ustalcie jakieś rozsądne kategorie Muradinie wraz ze standardowym ''gramowiczem roku''... a do owego ''gramowicza dekady'' po prostu zróbcie "drugą turę" spośród tych jacy przez te 10 latek zostawali gramowiczami roku (Walgierz itd). Da się? Da, ino chcieć trzeba ^^

PS Bravehearcie żyję i mam się dobrze, acz ostatnio faktycznie nieco się gdy chodzi o aktywność w necie zapuściłem - tak na gramie jak i na Children of Bhaal (oddajcie podpisy psiekrwie jedne bo nie chce mi się wstawiać samemu :P)


---
[url= http://athkatla.cob-bg.pl/index.php]Children of Bhaal[/url]
[img] http://athkatla.cob-bg.pl/templates/chilldren/cob/logo_nowe.jpg[/img]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2015 o 18:09, Tuldor1 napisał:

Nooo... niby tak, ale akurat z tamtego zdania ironia aż ociekała, nie trzeba było jej
wcale szukać :D

Tylko nie chodziło mi o szukanie ironii, a o doszukiwanie się sensu w zdaniu ;)

Dnia 26.11.2015 o 18:09, Tuldor1 napisał:

Buahahaha! Ojjj Muradinie, to było dobre! Prawie tak dobre jak powyborcze obrady sejmu,
uśmiałem się do rozpuku... to forum tak "sprawnie" wprowadzono, że Zip przez miesiąc
tonę gó... eee tonę rzeczy poprawiał by nadawało się do czegokolwiek (i do dziś nie naprawił
bo optymalizacji bez dostępu do bazy niestety nie poprawi a ta też kuleje, baa leży i
kwiczy jak baba w połogu). Jednak sam pisałeś, że powiniśmy w postach zachować powagę,
więc daj dobry przykład jako nadzorca naszych Mordek i nie rozbawiaj już tak forumowej
braci... przynajmniej nie w tym temacie ;)

Tak naprawdę to ta ironia była... niezamierzona muszę przyznać, bo nawet nie chciałem jej tu wsadzić. Chodziło mi o to ile czasu był zdjęty gram na czas wprowadzenia nowości, nie było to długo. Dlatego też zastanawia mnie to czy odwrotny proces byłby także taki szybki. Wątpię.

Dnia 26.11.2015 o 18:09, Tuldor1 napisał:

Wracając do meritum - trzymam kciuki za to, by nowy führer wraz z resztą Ekipy dali radę
wydobyć nas z tego bagienka jakie tu od "dziesiętnicy" zapanowało, Mam tylko nadzieję,
że teraz nie zaczną się zmieniać co miesiąc (trochę już tego było prawda?) bo okaże się,
że zawsze brak update będzie można przykryć wyjaśnieniem "nie mogliśmy... bo były zmiany
u steru i mamy chaos" :P

Niestety, ale to wszystko już trochę trwa jeśli chodzi o zmiany na górze. W sumie to można by było powiedzieć, że na gramie to mało kto wytrzymuje faktycznie dłużej.

Dnia 26.11.2015 o 18:09, Tuldor1 napisał:

Co do gramowiczowych wyborówe też jestem za, ustalcie jakieś rozsądne kategorie Muradinie
wraz ze standardowym ''gramowiczem roku''... a do owego ''gramowicza dekady'' po prostu
zróbcie "drugą turę" spośród tych jacy przez te 10 latek zostawali gramowiczami roku
(Walgierz itd). Da się? Da, ino chcieć trzeba ^^

Własnie o to mi dokładnie chodzi. Chciałbym, aby w miarę robienia tego typu głosowania zrobić także nominacje do Gramowicza Dekady. Nawet powiedziałbym, że postarałbym się promować to głównie pod tym kątem, aby jak największa liczba osób dowiedziała się o takowym głosowaniu. Nawet jeśli mieliby niektórzy wrócić tutaj tylko i wyłącznie ze względu na nie to niech tak będzie choć przez chwilę. Wspominkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2015 o 18:09, Tuldor1 napisał:

Boskie dziecię co Wy tutaj kombinujecie ? :D
O ile sygnaturę mogłem jeszcze jako tako ręcznie wkleić do adresu to pierwszego linka za cholerę on nie działa...
Co wy tutaj nakombinowaliście. Ręcznie tagiem URL to zrobiliście xD Nie trzeba tego tutaj na tym forum. A jak chcieliście się pochwalić tym http://athkatla.cob-bg.pl/templates/chilldren/cob/logo_nowe.jpg
To po kiego grzyba robiliście [img] nie lepiej było przeciągnąć obrazek jak tutaj i screeenie :D
Spoko zajrzę na stronę Dzieci Pana Mordu ]:->

@Muradin

Dnia 26.11.2015 o 18:09, Tuldor1 napisał:

Nie, to nie było na początku. Raczej pod koniec października, bo jeszcze po Poznań Game Arena działaliśmy razem w
kilku sprawach.

Aha ]:-> Biorąc pod uwagę że mamy już "pod koniec listopada" to wszystko jasne. Przyjąłem.
Mea culpa :)

20151126184120312

20151126184434906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2015 o 10:49, Muradin_07 napisał:

Od listopada funkcję redaktora naczelnego w gram.pl od Pawła "Fetta" Borawskiego objął
Michał "Myszasty" Nowicki. Wielu z Was go zapewne zna

Ja go znam! To ten, który uważa, że w teście pecetowej wersji Wiedźmina 3 nie ma potrzeby wspominania o braku możliwości zmiany FOV w opcjach i o tym, że tenże parametr jest ustawiony na niskim poziomie. Ba, nawet nie raczył poprawić kilku literówek w tym artykule, na które zwróciło uwagę parę osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2015 o 14:32, Alamut napisał:

Hm... Czyli jednak potoczyły się głowy za "naprawę" serwisu? Ciekawe i niespodziewane
w naszym pięknym kraju.


Skoro już lecą żarty z Fetta, to jako główny zainteresowany zabiorę głos :) W październiku złożyłem wypowiedzenie i tym samym zrezygnowałem ze swojej roli. To, że zmieniła się jedynka serwisu, że zaczęły się zmiany, to efekt pracy mojej, Martivara i Mateusza, który akurat się tu nie pojawia. To, że nie poszło to dalej, że prace utknęły i nie zostały wykonane jak należy, nie jest z kolei naszą winą, a moja decyzja z drugiego zdania jest z tym powiązana.

Tak więc proszę, jeżeli ktoś ma zostać obarczony winą, nie ja jestem osobą, która powinna przyjąć chłostę. Nie oczekuję wdzięczności, bo forum i reszta prac ugrzęzły w tragicznym punkcie (powtarzam: gdybym miał wpływ, wyglądałoby to inaczej), ale jeżeli macie piętnować winnych, chciałbym przynajmniej zaznaczyć, że nie zasługuję, by być identyfikowany jako taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO jak dla mnie [nie wiem jak dla innych] ale pański post jest niczym musztarda po obiedzie. Gdzie żeś "pan był" przez tyle czasu ?
Grafik w życiu tak napięty że nie było czasu na jakikolwiek post ? Nie uwierzę....
[sarkazm mode on]Został pan zakopany żywcem jak główna bohaterka filmu Kill Bill i za sprawą pięści udało się panu wyjść z trumny po odpowiednim czasie ? [sarkazm mode off]
Cała "Mroczna Trójca" chłost może i było sporo ale my jako lud nie wiedzieliśmy tego BA nawet nas chyba nikt nie poinformował. Spokojna pańska rozczochrana. Na Martivara i Mateusza jak trzeba też polecą pomyje i chłosty.
A może tak naprawdę już powinna pójść ? Nie wiem czy wszyscy ale ja myślałem że głównym pociągającym za gramowe sznurki jak i gramowe forum jest właśnie Redaktor Naczelny.

Liryczne katy z stylistyką bezlitosną nadejdą [o to się proszę nie martwić. Jeśli trzeba krytyka ze strony najtwardszych gramowiczów nadejdzie]
Ich posty wciąż będą jak baty a jeśli trzeba to na górę będzie czekać bezlitosna chłosta. [nadal]
Dumnie będą szli przez świat :D z ''armią nocnych spamerskich kreatur''.
Staną się wręcz jak Markiz De Sad gramowego żalu.... ;-)

Teraz jak na jałmużnę będziemy czekać na posty od Myszastego albo Mativara aż dziw bierze, że ten drugi się nic nie wypowiedział w tej sprawie. Może też grafik napięty że brak czasu przysłowiowej taczki załadować ;-)

A więc w Blizzardowskim stylu.
Pytanie:
- Kiedy kolejny [jakikolwiek] post ze strony wyższej niż Muradin ??

Odpowiedź:
- Soon... :3

No to czekamy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fett, daleki jestem od tego by uznawać "kto winny a kto nie" jak to pewna pani (kilka)naście lat temu śpiewała... za to muszę za Braveheartem powtórzyć jedno:
Pisaliśmy, prosiliśmy, baaa błagaliśmy by się do nas "góra" odezwała... prośby szły od tej samej chwili gdy ten eee ''milowy krok'' dla forum został wykonany (w takim samym stylu jak uchwały PiSu) czyli od dnia gdy wprowadzono forum 3.0.
Odpowiadała nam głucha cisza oraz co jakiś czas Muradin który mówił że nas rozumie, że feedbak przesyła, że prosi o cierpliwość ale tak naprawdę to nic nie może bo to nie jego rola...
Gdyby jakiś dobry ludzik z "góry" wtedy się do nas odezwał zapewne więcej osób by tu trwało czekajac na jakikolwiek upgrade i rozwój a tak... poczuliśmy się "olani ciepłym moczem" i za to tak po prawdzie chyba wini Cię kilka osób ze społeczności bo wbrew pozorom nawet głupi post "Forum będzie naprawiane ale nie w najbliższym tygodniu bo obecnie mamy problemy z IT/robimy sobie tydzień wolnego/jadę na ryby" przyniósłby dobry efekt (nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale pojawiały się już głosy "rozje**li forum bo stwierdzili że im się go trzymać nie opłaca i siedzą cicho licząc że teraz samo zdechnie" a brak jakiejkolwiek reakcji i owa cisza tylko to potwierdzały).
Jasne - nawet redaktor naczelny nie jest alfą i omegą od jakiej wszystko zależy ale... jako redaktor pisać umie wiec naskrobanie tego jednego posta na tydzień/dwa to nie jest cos co by jego kompetencje przekraczało :-)


@Bravehearcie

Dnia 26.11.2015 o 18:47, Braveheart napisał:

Boskie dziecię co Wy tutaj kombinujecie ? :D

My? Eee znaczy "tuldor jest jeden ale w kilku osobach"? :P

Dnia 26.11.2015 o 18:47, Braveheart napisał:

Co wy tutaj nakombinowaliście. Ręcznie tagiem URL to zrobiliście xD Nie trzeba tego tutaj na tym forum.

To co dodałem (na każdym forum jakie tagi URL i IMG obsługuje) sprawia, że miniatura staje się linkiem do strony CoB''a... nie miałem pojęcia ze na Gramie nawet taki podstawowy kod nie działa (przeciąganie obrazu sprawia że wciąż jest tylko obrazem i funkcja linka znika)... a potem minął czas na edycję posta i kiszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2015 o 22:31, Tuldor1 napisał:

To co dodałem (na każdym forum jakie tagi URL i IMG obsługuje) sprawia, że miniatura
staje się linkiem do strony CoB''a... nie miałem pojęcia ze na Gramie nawet taki podstawowy
kod nie działa (przeciąganie obrazu sprawia że wciąż jest tylko obrazem i funkcja linka
znika)... a potem minął czas na edycję posta i kiszka :)


Tak uczciwie mówiąc - nie na każdym forum toto działa bo nie zadziała choćby na niczym co używa Markdown. Czyli np. nie na reddicie/stack overflow. Jest ogółem całkiem sporo takich języków formatowania - ten o którym mówisz to akurat BBCode:

https://en.wikipedia.org/wiki/BBcode

To forum korzysta z własnej implementacji, niepokrywającej się z nim. W czym nic złego nie ma - ot, jedni lubią taki system, inni siaki (ja np. preferuję Markdown gdzie tak napisany post: http://puu.sh/lzSeD/07e4d89e96.png generuje taką treść: http://puu.sh/lzSic/e73411f74a.jpg).

Tutaj przykłady:
https://en.wikipedia.org/wiki/Lightweight_markup_language

Więc w tym jednym konkretnym przypadku - to że na Gramie te znaczniki nie działają nie oznacza że jest to wtopa/niedopatrzenie z ich strony. A konkretna decyzja projektowa, nie lepsza i nie gorsza od wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żadnym ekspertem w sprawie forów zipie, ale te na jakie zaglądałem co do jednego obsługiwały tak HTML jak i BBC a skoro działają tutaj standardowe 3 funkcje (B, I, U ) nie widzę powodu dla którego miałyby pozostałe zostać zablokowane - tym bardziej że to tylko ogranicza możliwość dodawania tego i owego w tekście (patrz ostatni akapit poprzedniego posta).
Dodać też trzeba że owe fora stojące czy to na phpBB czy podobnych działały z 10x szybciej niż Gramowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 23:09, Tuldor1 napisał:

Nie jestem żadnym ekspertem w sprawie forów zipie, ale te na jakie zaglądałem co do jednego
obsługiwały tak HTML jak i BBC a skoro działają tutaj standardowe 3 funkcje (B, I, U
) nie widzę powodu dla którego miałyby pozostałe zostać zablokowane - tym bardziej że
to tylko ogranicza możliwość dodawania tego i owego w tekście (patrz ostatni akapit poprzedniego
posta).

Ja tylko stwierdzam fakt że to iż to wygląda jak BBCode wcale nie oznacza że musi nim być :P To konkretne forum nie jest nastawione na możliwość ładnego formatowania tekstu bo najwyraźniej uznano taką opcję za niezbyt przydatną i tyle.

Dnia 28.11.2015 o 23:09, Tuldor1 napisał:

Dodać też trzeba że owe fora stojące czy to na phpBB czy podobnych działały z 10x szybciej
niż Gramowe :)

To zapewne nietrudne. Kod forum gramu pewnie ma swoje zalążki jeszcze z czasów CD Projektu. Zamknięty kod robiony na potrzebę jednej witryny a potem tylko z dobudowanymi elementami raczej nie wytrzyma próby czasu z otwartymi i ciągle rozwijanymi rozwiązaniami. Zwłaszcza że to forum jest naprawdę sporych rozmiarów i jakakolwiek wada projektowa tutaj odbija się olbrzymią czkawką w wydajności (postów łącznie tu idzie w grube miliony...).

Choć pewnie wiele nie potrzeba by to forum zaczęło działać całkiem przyzwoicie - problemy z wydajnością zazwyczaj biorą się ze szwankujących zapytań SQL. Aby wytłumaczyć to po ludzku - wyobraź sobie że masz książkę telefoniczną i szukasz kogoś z nazwiskiem zaczynającym się na Z. To po prostu zaczynasz od końca. Dużo szukania nie będzie. Ale co jeśli ta kolejność jest losowa? No to możesz mieć pecha i średnio będziesz musiał sprawdzać 1/2 wszystkich nazwisk po kolei.

Ot, zapewne tu i tam w bazie gramu brakuje indeksowania i wykonywane są zapytania działające DUŻO wolniej niż by mogły (bądź jest ich więcej niż być powinno - np. wystarczyłoby tylko jedno a robisz kilka typu "znajdź mi listę najnowszych postów w każdym temacie" vs "znajdź temat. Znajdź najnowszy post w nim" powtórzone dla każdego z tematów z osobna). No, jest też szansa że całość stoi też na jakiejś antycznej maszynie która fizycznie nie wyrabia a sam kod jest okej (wówczas rozwiązanie jest w miarę proste choć wymaga wyłożenia kasy). Ale ciężko to ocenić z zewnątrz i to takie hipotezy co powoduje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary Wódz nie pisał, nie pisał i znikł na dłużej... potem z wodzostwa zrezygnował, napisał jednego posta i znikł z powrotem.
Nowy Wódz przejął pałeczkę (info sprzed ponad 4 dni) i posta również nie naskrobał ni nie przywitał się z niedobitkami...

Powoli przestaje mnie to dziwić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 21:00, Tuldor1 napisał:

Powoli przestaje mnie to dziwić... :P

Przestaje ? Przeca to norma od dawna jest ;] Dziwne to się zacznie jak ktoś rzeczywiście zacznie coś i cokolwiek pisać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą nie mogłem się zalogować, bo wpisując poprawne hasło, ciągle wyrzucało mi komunikat "błąd wyszukiwania!". Tak, jakby chciał wyszukać jakąś frazę w danym temacie. Na dodatek widzę, że nic się nie zmieniło. A nie, przepraszam. Redaktor naczelny odszedł, stwierdzając, że "całe forum, jak i reszta prac ugrzęzły w tragicznym punkcie" xD To mnie akurat nieco rozbawiło, bo pamiętam, co pisał jeszcze miesiąc temu.

Szkoda, że forum chyli się ku upadkowi. Odwiedzam je od 2006 roku i jednak mam do niego spory sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że jednak można dodawać obrazki do postów po staremu, bez konieczności przeciągania ich z pulpitu itp.

Jeśli kliknąć na przestrzeń pomiędzy napisem Dodawany obrazek nie powinien przekraczać 1MB i musi być plikiem JPG, PNG albo GIF [/], a ramką na którą przeciąga się obrazek, to wyskakuje okienko wyboru plików do dodania. Fajny "sekret" niczym ze starej gry, ale nadal uważam, że forum przydałaby się jakaś ściągawka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2015 o 13:01, Alamut napisał:

Jeśli kliknąć na przestrzeń pomiędzy napisem Dodawany obrazek nie powinien przekraczać
1MB i musi być plikiem JPG, PNG albo GIF [/], a ramką na którą przeciąga się obrazek,
to wyskakuje okienko wyboru plików do dodania. Fajny "sekret" niczym ze starej gry, ale
nadal uważam, że forum przydałaby się jakaś ściągawka ;]


To nie jest sekret, to jest błąd w kodzie :D Ktoś starej wersji nie wywalił wrzucając jednocześnie nową ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować