Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Witajcie na Forum 3.0 oraz w odświeżonej społeczności gram.pl!

786 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2015 o 13:03, ziptofaf napisał:

To nie jest sekret, to jest błąd w kodzie :D Ktoś starej wersji nie wywalił wrzucając
jednocześnie nową ;P


Ja wiem, że to glitch, ale nie chcę cały czas pluć jadem i żółcią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2015 o 13:03, ziptofaf napisał:

To nie jest sekret, to jest błąd w kodzie :D Ktoś starej wersji nie wywalił wrzucając
jednocześnie nową ;P


To nie jest kod ze starej wersji. Widget, z którego skorzystali domyślnie pozwala zarówno na przeciąganie jak i wyświetlenie okienka z wyborem pliku. Najzwyczajniej w świecie nie udało im się go całkiem zepsuć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując sprawę zabugowanego forum: wiemy więcej, niż wcześniej, ale wszystko bez zmian.

Wątpię, by się coś ruszyło w grudniu, więc jeśli nie dożyjemy (niedobitki starego forum) do nowego roku, to już nie będzie tu nikogo, by zobaczyć nadchodzące zmiany i patcha dla forum. A nawet jak dożyjemy, to pewnie długo nie będzie niczego... :]

Napisałbym tu jakieś ciekawe porównanie, ale nie mam nic nowego do dodania do tego, co zostało tu napisane wcześniej. Z drugiej strony, obecna sytuacja przypomina trochę sytuacje z wadliwymi sterami od AMD. Macie nasze karty? Sru, spalimy wam je, idźcie do konkurencji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie chce mi sie czytać większości wiadomosći, ale... sprawdźcie statystyki postów zanim wprowadziliście zmiany i teraz... no nikt nie powie mi ze wyszło wam to na dobre...ja widze sam po sobie ze mi sie odechciało zagladac na forum, a jak spojrze na statystyki postow na miesiac to w ogole masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, serce boli jak patrzę co tu się porobiło.
Kiedyś spędzałem tu kilka godzin dziennie i to nie tylko dlatego, że miałem zaszczyt moderować. Po prostu chciało mi się czytać forum Gramu. Składało się na to kilka czynników, a fajni ludzie i czytelność forum to były te dwa najważniejsze. Potem się pozmieniało, trochę się wypaliłem, przestałem tyle zaglądać i pisać, znajomi też gdzieś pouciekali, a poświęcając mniej czasu forum nie mogłem poznać nowych ciekawych osób. Nadal jednak gdy napotykałem jakiś błąd w grze albo innego zonka, to tutaj przychodziłem szukać pomocy i zwykle ją otrzymywałem.
Gdy usłyszałem o planowanych zmianach to się ucieszyłem, liczyłem na nowe funkcje, ale połączone ze starą przejrzystością. To dlatego przeżyłem szok, jak czytam nie ja jeden. W dodatku te drobnostki będące dla mnie jak paproch w oku - obligatoryjna jasna skórka, bo większość z niej korzystała. Dałem sobie luz, nie było mnie prawie dwa miesiące, wracam i widzę, że nie jest nic lepiej. Ba, coraz więcej przemawia za pesymistyczną wizją przyszłości. Bardzo to przybijające.
Nic to, zajrzę po nowym roku, może coś drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywałem się tu od jakiegoś czasu bo w sumie szczerze nie było po co. 2 tygodnie temu coś wydawało się ruszać i w sumie nic się nie wydarzyło. A obecnie forum może nie jest martwe ale w stanie śmierci klinicznej. Ludzie przed zmianami postowali co godzinę a nie co 2 tygodnie..... Tak to się dzieje jak ktoś na stołku bez obeznania rzeczywistości stwierdzi że wie jak coś powinno działać i wyglądać. Tym bardziej że obecnie dosłownie nic się nie zmienia(mam wrażenie że u was sytuacja wygląda tak jak na obrazku) ! Czerwoni może czas stwierdzić otwarcie że kompletnie nawaliliście i usunąć te zmiany zamiast iść w zaparte. A przynajmniej puki jeszcze macie co ratować......

20151208074512343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2015 o 07:46, Tomoya-kun napisał:

Czerwoni może czas stwierdzić otwarcie że kompletnie nawaliliście i usunąć te zmiany zamiast iść
w zaparte. A przynajmniej puki jeszcze macie co ratować......


Gdybyś uważniej śledził ten wątek, to wiedziałbyś, że tak proste rozwiązanie jest zwyczajnie niewykonalne! rob006 i Ziptofaf mówią co prawda coś innego, ale góra wie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2015 o 11:23, Alamut napisał:

Gdybyś uważniej śledził ten wątek, to wiedziałbyś, że tak proste rozwiązanie jest zwyczajnie
niewykonalne! rob006 i Ziptofaf mówią co prawda coś innego, ale góra wie lepiej...

Śledziłem go, nawet mi o tym pisali. Ale jakoś mam wrażenie że jakby naprawdę chcieli to raczej nie było by to taką przeszkodą. Ewentualnie skoro już się nie da to powinni pracować nad tym aby stworzyć coś nowego jednak dla odmiany działającego jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2015 o 14:42, Tomoya-kun napisał:

Śledziłem go, nawet mi o tym pisali. Ale jakoś mam wrażenie że jakby naprawdę chcieli
to raczej nie było by to taką przeszkodą. Ewentualnie skoro już się nie da to powinni
pracować nad tym aby stworzyć coś nowego jednak dla odmiany działającego jak trzeba.


Tak dla pewności, poprzednia wypowiedź była wyrazem mojego dziwnego sarkazmu ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2015 o 12:01, Rick napisał:

Czy mi się wydaje, czy powiadomienia zaczęły działać? :o


Na pewno działają dla komentarzy pod newsami. Na forum nie miałem okazji zaobserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2015 o 12:08, Phobos_s napisał:

Na pewno działają dla komentarzy pod newsami. Na forum nie miałem okazji zaobserwować.

Ok, na forum nie działają. Czyli bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2015 o 18:33, Henrar napisał:

Swoją drogą, nowy redaktor naczelny wypowiedział się na temat, co się dzieje na forum?

Jak widać nikt jeszcze głosu w tej sprawie nie zabrał. Jednakoż chodzą słuchy tu i tam, że w siedzibie gram trwają intensywne prace nad budową odpowiedniego posta. Odpowiednie służby do tego zostały już powołane.
Niczym Blizzard status: Soon ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem piąte przez dziesiąte coś tam chcą robić, ale nikt się mnie w tej sprawie niczego nie dowiadywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2015 o 19:21, Muradin_07 napisał:

Z tego co wyczytałem piąte przez dziesiąte coś tam chcą robić, ale nikt się mnie w tej
sprawie niczego nie dowiadywał.


Może niczym w realu zamiast (naprawdę) bublowatego Forum 3.0. będzie nagle IV Rzecz... znaczy się Forum 4.0. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Na pewno wiem, że przeprowadzanie wyborów jako takich w obecnej sytuacji jest po prostu bez sensu, bo dobrze wiemy kto dane nagrody zdobędzie, a prawda też jest taka, że niektórzy userzy za ogarnianie spraw tutaj powinno otrzymać je z automatu (uprzedzam żarciki - nie z automatu, nam strzelać nie kazano...).

Ale jak mówię - nikt ze mną się w tej sprawie nie kontaktował, słyszałem tylko pogłoski, ale w tym momencie to już bardziej musztarda po obiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpalam dziś forum, paczę - na podglądzie tematu ostatni post Muradina z datą dzień, miesiąc, godzina - myślę sobie "no proszę, coś zmienili zamiast tych durnowatych "dodano xyz temu"... strona wczytuje się... wczytuje się... wczytuje (tuldor w tym czasie poszedł po piwo do lodówki)... i wczytała... a tu datę zastąpiło info o "18 godzin temu".
Im dłużej na tą optymalizację wspaniałego forum 3.0 patrzę tym bardziej mnie nachodzi myśl że nie białe a brunatne forum nam dać powinni - nie, nie mówie o popularnych ostatnio "brunatnych koszulach" a o.... odcieniu pasującym do nowego (prawie) oficjalnego hymnu gramu. Znacie "Balladę o rdzawym oku"? Nie? No to pora nieco wyedukować byście wiedzieli co śpiewać patrząc na forum...


Przeminie żal
Odpłynie w dal
Jak gówno pośród fal

Płynie gówno potokiem!
Czasem mgła otula je
Płynie nurtem głębokim
Chwiejąc się
Płynie gówno potokiem
Tańczy tango pośród fal
Czasem łypnie rdzawym okiem
I znów odpłynie w dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować