Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Witajcie na Forum 3.0 oraz w odświeżonej społeczności gram.pl!

786 postów w tym temacie

Z nieskrywaną radością mogę napisać, że po wielu latach nasz serwis doczekał się wreszcie nowego, atrakcyjnego forum :) O wszelkich zmianach w społeczności możecie przeczytać w dedykowanym newsie:

http://www.gram.pl/news/2015/10/09/10-urodziny-gram-pl-zapraszamy-na-odswiezone-forum-i-do-nowych-funkcjonalnosci.shtml

Nie zabierając Wam więcej czasu, zachęcam do przeklikiwania się i odkrywania. Jeśli korzystacie z tabletu lub smartfona, koniecznie zobaczcie, jak forum wygląda na Waszych urządzeniach. Czekamy na opinie i od razu zaznaczam, że redesign to dla nas podstawa do wprowadzania kolejnych nowości, z których część zobaczycie już w październiku :)

Jeśli nowe notyfikacje nie pojawią się Wam od razu w pozostałych częściach serwisu, dajcie systemowi kilka godzin na odświeżenie. Jutro powinno być wszystko jak należy!

Zachęcam do dyskusji, natomiast błędy możecie zgłaszać dedykowanym wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102806&u=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, a jak dla mnie mega... nieprzejrzyście :) Zdecydowanie będzie wymagało sporo czasu na przyzwyczajenie, chociażby z uwagi na rozmiary (czemu to wszystko jest duże? chyba aż takich problemów ze wzrokiem gracze nie mają). Zdecydowanie lepiej by się to prezentowało w bardziej skondensowanej formie. Poza tym przydałaby się skórka z ciemnym tłem, w poprzedniej formie forum korzystałem właśnie z ciemnej i tutaj czuję się potwornie nieswojo. Zdecydowanie na plus to, że okno wpisywania postów jest zintegrowane z aktualnie przeglądaną stroną, a nie osobne okienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest przypiętych kilka tematów, jest trochę scrollowania. Jest może opcja zmniejszenia czcionki nazw tematów?

Czy odpowiadanie na post działa? Dodało mi po prostu nowego posta. Po tym wyskoczyła informacja o dodaniu nowego tematu. Trochę to mylące.

EDIT: Edytowanie nie działa. Wyskakuje błąd. Dobrze, że jestem moderatorem. :P

EDIT2: Ok, z tym odpowiadaniem to już nieważne. Zły przycisk kliknąłem -.- Ale i tak zdałaby się jakaś ramka, a nie te niczym nieodróżnione dzióbki jak wcześniej. Np. taka ramka jaka była do tej pory w sekcji komentarzy.

EDIT3: Dopiero się obczaiłem, że zły temat. Przekopiuję tego posta po prostu. :P Ech, trzeba się przyzwyczajać gdzie co jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oj, a jak dla mnie mega... nieprzejrzyście :) Zdecydowanie będzie wymagało sporo czasu
> na przyzwyczajenie, chociażby z uwagi na rozmiary (czemu to wszystko jest duże? chyba
> aż takich problemów ze wzrokiem gracze nie mają). Zdecydowanie lepiej by się to prezentowało
> w bardziej skondensowanej formie.
Ustaw mniejsze powiększenie w przeglądarce. Ja dałem 90% w Chromie i jest ciut lepiej. Niestety od 75% bolą już oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poznikały mi wszystkie przypięte tematy, w których najczęściej przebywałem :( xD
Ale ogólnie stylistyka mi się podoba chociaż brakuje mi czarnego tła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest strasznie wielkie, scrollowanie przez przypięte tematy trwa za długo, zniknęły moje własne zaznaczenia i do tego sporo bugów. Jak ja nie znoszę bycia zmuszanym do używania niedopracowanego produktu, a powiedzenie mówi: "lepsze jest wrogiem dobrego". Jak z dotą. Volvo fix pliz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Znów sztywna szerokość strony? W starej wersji można było wszystko rozciągnąć na całość żeby mieć spokój z przewijaniem i brakuje mi tutaj tej opcji...
2. ...chociaż mam wrażenie, że ma to związek z wielkością elementów. Jasne, moda na kafle, musi się prezentować na komórkach i w ogóle, ale przy 22'''' monitora jednolinijkowy post zajmuje pół strony. Jak dla mnie to znaczy, że coś jest nie halo.
3. Brakuje mi przycisku powrotu na stronę główną forum pod postami (był przy spisie stron tematu). Jest na górnej belce w sumie, więc uznajmy że kwestia przyzwyczajenia. ;)
4. Być może to coś u mnie, ale... muli! Czekanie na wyświetlenie zawartości (ale tylko tekstowej, ramki i awatary są od razu) jest zdecydowanie za długie.
5. Brak możliwości przypinania tematów. Mam nadzieję, że po prostu o tym zapomnieliście. Chociaż, przy mojej liście podpiętych tematów chcąc przejrzeć najświeższe tematy forum przy jego obecnych rozmiarach mógłbym zacząć scrollowanie i pójść przygotować sobie herbatę albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli widzisz tego posta to znaczy, że wszystko działa... scrolluj dalej, napisz coś
> od siebie :>
A jeśli widzę dwa takie posty, to znaczy, że też wszystko jest ok? :P
Mnie na razie forum odrzuciło, ale pewnie będzie to kwestia przyzwyczajenia. Na razie są trzy kwestie, które mnie "bolą": nie widzę moich przypiętych tematów ani opcji, jak je przypiąć, nie widzę żadnych ustawień forum (na przykład możliwość zmniejszenia tej ogromnej czcionki by się przydała), a poza tym widzę forum Quizy i zabawy, a nie chcę go widzieć. Zapewne jestem ślepy i te opcje są łatwe do zauważenia, także proszę o wskazanie mi ich i przepraszam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest takie ogromne, że aż nieprzejrzyste.
Fajnie, że dodaliście możliwość podpięcia Steama.
Edit. Okienko do edycji postów jest ze starego forum...
Dodacie jakąś możliwość zmian ustawień forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jeśli widzę dwa takie posty, to znaczy, że też wszystko jest ok? :P
> Mnie na razie forum odrzuciło, ale pewnie będzie to kwestia przyzwyczajenia. Na razie
> są trzy kwestie, które mnie "bolą": nie widzę moich przypiętych tematów ani opcji, jak
> je przypiąć, nie widzę żadnych ustawień forum (na przykład możliwość zmniejszenia tej
> ogromnej czcionki by się przydała), a poza tym widzę forum Quizy i zabawy, a nie chcę
> go widzieć. Zapewne jestem ślepy i te opcje są łatwe do zauważenia, także proszę o wskazanie
> mi ich i przepraszam. :P

Zakładam, że będzie to jeszcze wszystko dopracowywane. Tak więc spokojnie - ten temat służy temu, aby wyłapać to, czego inni nie wyłapali ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tragedia. Rozumiem co przyświecało stworzeniu tych wszystkich ogromnych awatarów, belek i interfejsu. Jak zobaczyłem spis tematów, to byłem autentycznie przerażony.

Dajcie:

< możliwość zmniejszenia / wywalenia awatarów,
< dostosowania rozmiaru interfejsu,
< minimalistyczny wgląd we wszystkie tematy na starym forum był świetny, teraz to nieczytelny bajzel,
< czarny lub dowolny ciemny kolor forum jako alternatywa dla tego mleka,
< rozbudowany panel obsługi forumowych opcji (o ile kiedyś zostaną dodane),

Słowem: dla mnie to zmiana na gorsze. Choć technicznie z czasem może być lepiej - stare forum się sypało, ale przynajmniej dobrze wyglądało.

A, tylko u mnie po odpaleniu tematu posty przez chwilę są puste (Opera + Firefox)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować