Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Forum 3.0, nowe komentarze, notyfikacje - ajajaj, znalazłem/am błąd!

335 postów w tym temacie

Zdałaby się możliwośc zwijania/rozwijania działu. Klikam na głównej na "ważne tematy, nie przegap!" - cyk! przypięte się zwijają, zostaje mi widok na forum ogólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S4 mini, chrome.

Gdy wyswietlacz ustawiony jest poziomo, obcieta jest lewa strona ekranu (nie moge wybrac drugiej strony forum, chociazby).

Dodalbym screena, ale zlikwidowaliscie przycisk dodawania obrazkow, a na telefonie przeciagnac sie nie da... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wczytuje mi się strona to widzę wszystko z wyjątkiem tekstu. Ten pojawia mi się z opóźnieniem i to czasem sporym (a to w sumie tekst jest ważniejszy niż layout). Czasami też tekst nie pojawia się wcale.

Przycisk ''Dodaj post'' musi być też na dole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przycisk ''Dodaj post'' musi być też na dole!!

Przy każdym poście jest guzik "odpowiedz w wątku", który wbrew pozorom nie cytuje, tylko jest zwykłym "dodaj post".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niektorych tematach granularnosc czasu to w najlepszym przypadku godzina (swiezy post "Dodano godzine temu"), w innych posty sa z dokladnoscia do 1 minuty (np. "Dodano 7 minut temu"), w dodatku forum ma problem z kolejnoscia postow, np. widze posty oznaczone jako kolejno 10, 6, 5, 15 minut, godzine, godzine temu. Z tego co widze te minuty potrafia skakac nawet raz do przodu w czasie, raz do tylu. Innymi slowy, forum/db krzaczy sie bardziej niz zwykle.

Tu napisalem co sadze o zmianach:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102805&pid=79 (choc cofam czesciowo te czesc o avkach - sa odrobine za duze)
Na plus jest jeszcze fakt, ze posty modow nie sa juz domyslnie na niebiesko.

Mysle, ze najlepszym prezentem bylby rollback i na 20 urodziny lepiej sie przygotowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie mogę wejść w profil żadnego z użytkowników. Ciemna skórka forum to konieczność. Przydałoby się też opisać poszczególne modyfikatory tekstu (pogrubienie, spoiler etc.).

EDIT: Po dodaniu posta (przycisk za to odpowiedzialny powinien być na dole :P) wyskakuje natomiast okno z gratulacjami za założenie tematu.

EDIT 2: Opcja "Pokaż wszystkie posty użytkownika w temacie" również mi nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie nie działa opcja cytowania postów? Tylko guzik Odpowiedz w tym wątku działa a on akurat jest zbugowany i po prostu dodaje nowy post a nie odpowiada na już istniejący.

No, od strony technicznej - cytowanie postów wypełnia okno dodawania nowego posta właściwym tekstem ale nie pokazuje samego okna. Najpierw klikasz na cytuj, przenosi cię na dół strony, potem na odpowiedz w tym wątku i jakimś cudem jest cytowany tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A w ogóle to widać jakoś, że ktoś odpowiedział na mój post w danym wątku?

Na chwilę obecną nie. No, chyba że widzisz info o odpowiedzi której ci właśnie udzieliłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, znalazłem błąd krytyczny~! (no, prawie. Ale dość istotny na liście jak sądzę).

Wyszukiwarka nie obsługuje polskich znaków. Testowane w Firefoxie i Edge - w obu przypadkach wpisanie "kącik" albo "słuchawki" owocowało krzakami w wynikach wyszukiwania i brakiem wyników ( http://puu.sh/kEvnW/8af047e586.png).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

linijkowy post, a miejsca zajmuje na pół strony. efekt jest taki że na ekranie mieszczą mi się dwa jednozdaniowe posty - chyba trochę za mało? poza tym przy próbie podłączenia profilu steam wyskakuje błąd (xlive przyjęło bez problemu), a w belce potwierdzenia jest literówka (Wszytstko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie wrażenie, że teraz te wielkie avatary są strasznie rozmyte i słabej jakości? Może to przez to, że na starym forum były skalowane do innej rozdzielczości i trzeba ustawić je jeszcze raz?
Przez to powiększenie wszystkiego w tym czcionki i ogólnie słabą jakość czuję się, jakbym w jakiejś grze obniżył rozdzielczość z 1600/900 na np. 800/600 ;)

Po dodaniu posta pokazuje: Dodono godzinę temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może to przez to, że na starym forum były skalowane do innej rozdzielczości i trzeba
> ustawić je jeszcze raz?

Tak, to przez to. Trzeba po prostu ustawić sobie awatar wyższej rozdzielczości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A Muradin jest gruby. : (
>
> Te wielkie avatary chyba są zbyt zaborcze na gramsajtach. ;p

Ej! Ja wiem o tym...

A na serio - wstawiłem większy rozmiar obrazka na 400x400 z tego co kojarzę, więc no... jestem specjalny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A Muradin jest gruby. : (
>
> Te wielkie avatary chyba są zbyt zaborcze na gramsajtach. ;p

Ej! Ja wiem o tym...

A na serio - wstawiłem większy rozmiar obrazka na 400x400 z tego co kojarzę, więc no... jestem specjalny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować