Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Forum 3.0, nowe komentarze, notyfikacje - ajajaj, znalazłem/am błąd!

335 postów w tym temacie

> A Muradin jest gruby. : (
>
> Te wielkie avatary chyba są zbyt zaborcze na gramsajtach. ;p

Ej! Ja wiem o tym...

A na serio - wstawiłem większy rozmiar obrazka na 400x400 z tego co kojarzę, więc no... jestem specjalny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam dość spory problem, to samo co było (i jest nadal) z nową wersją strony głównej. Scrolluję w dół i zescrollować nie mogę, bo co sekundę mnie automatycznie przerzuca na samą górę strony. Nie da się w ogóle forum przeglądać. Dodatkowo avatar się nie zmienia, mimo iż wyświetla się info, że niby "wszystko ok!". Co do przejrzystości i wyglądu na razie nie będę się wypowiadał, skoro nie mogę nawet forum zescrollować i dopiero teraz, jak nie ma dużo postów w tym wątku, udało mi się dodać posta swojego ... choć i tak mi strona skacze :S

Siedzę na najnowszej Operze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Dodatkowo avatar się nie zmienia,
> mimo iż wyświetla się info, że niby "wszystko ok!".

A na jaki chcesz zmienić? Na Snake''a czy jakiś inny? Bo u mnie masz Snake''a i jest wyraźny. Spróbuj usunąc ciasteczka i przeładować strunę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko dwie rzeczy:

-dzieki za powrot ulubionych ;) (ale jak sie dodaje tematy do ulubionych? Moze slepy jestem)

-zrobcie usprawnienie (nie wiem jak to wytlumaczyc, ale...) ze jak wchodzi sie w jakis tam temat to forum samo nas przenosi do pierwszego nieczytanego posta w danym temacie. Skakanie po stronach i szukanie ostatniego znanego posta jest srednio wygodne.

No i nie moge znalezc opcji polaczenia kont. Gdy w ustawienia->konta wpisuje swoj nick ze Steam wyswietla tylko "blad".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc jeszcze w temacie avatarów, to jeszcze podpowiem, że jeśli ktoś nie używa własnego obrazka i ma tego czarnego pana na białym tle, to to jest straszna pikseloza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >. Dodatkowo avatar się nie zmienia,
> > mimo iż wyświetla się info, że niby "wszystko ok!".
>
> A na jaki chcesz zmienić? Na Snake''a czy jakiś inny? Bo u mnie masz Snake''a i jest
> wyraźny. Spróbuj usunąc ciasteczka i przeładować strunę. ;)

O jeez, z minutę walczyłem by kliknąć odpowiedź na Twojego posta, bo cały czas mi strona w górę skakała :D
Próbowałem ze Snake''a na inny i z powrotem na Snake''a, robiłe twarde odświeżenie itp i nic się nie zmieniało. Teraz jednak widzę, że Snake''a w avku mam i jest wyraźny, zatem coś musiało zabanglać :)

... A teraz walka by zescrollować tak nisko i zdążyć kliknąć "dodaj post" xD
Life is a struggle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zepsułem sobie forum.
Kombinowałem coś z filtrami na stronie głównej forum i zniknęły wszystkie literki. Mogę tylko zobaczyć cokolwiek, gdy zaznaczę tekst np za pomocą CTRL+A.
Niewidzialne menu z filtrami nie rozwija się i nie moge nic "odkliknąć".
Kasacja ciasteczek nie pomaga. Halp.

Edit: A i jeszcze jedno. Na dole przeglądarki mam pasek przewijania w prawo, tylko że po prawej jest tylko puste, białe pole szerokości jednego ekranu.

20151010114922828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zepsułem sobie forum.
Trochę postów wyżej napisałem o tym samym problemie. Usunięcie ciasteczek również mi nie pomogło i jak na razie nie znalazłem rozwiązania. :/ W moim przypadku zostało to spowodowane tym, że odznaczyłem wszystkie kategorie w filtrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak koledzy wyżej, bawiłem się filtrem i teraz mam białą czcionkę na stronie głównej Forum, niedziałający moduł filtrów i jeszcze strona ucina się na "Forum Ogólne", takim oto komunikatem:

"Microsoft SQL Native Client error ''80040e14''

Incorrect syntax near '')''.

/forum.asp, line 608 "

EDIT
Dodam jeszcze, że problem z przerośnietymi avkami na GS-ie przybrał na sile, teraz także w menu znajomych avek jednej osoby przybrał gargantuincze rozmiary.
BTW Piszę to w okienku edycji posta, gdzie czcionka jest tak ze 3x mniejsza niż na forum, więc za ew. błędy nie odpowiadam.
EDIT2
Doam jeszcze, że po zatwierdzeniu edycji posta na stronie tematu wita mnie jakiś szary prostokąt na górze strony - znika gdy stronę odświeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu się stało? Miałem nadzieję, że to forum 3.0 to był tylko zły sen ale jak widzę niestety ale to rzeczywistość.
Posty porozrzucane, zero chronologii. Jak dodaję post to jest widoczny z datą dodania ,,godzinę temu" mimo, że 5min nie minęło.

Błagam, powróćcie do poprzedniej wersji.
W chwili obecnej po prostu nie widzę sensu korzystania z tego w takiej formie. Gdzie moja lista przypiętych tematów?

Być może to wszystko już ktoś napisał ale ja tego odnaleźć nie mogę bo taki syf widzę po wejściu w to forum, że nie ogarniam kto, co i kiedy pisał.

Liczę na ,,powrót do przeszłości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ikonki Offline/Online przy avatarach nie działają. Podpisy są właściwe (jeśli ktoś jest na forum, to jest podpisany jako online), ale ikonki są takie same dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ring5:

> Ikonki Offline/Online przy avatarach nie działają. Podpisy są właściwe (jeśli ktoś jest
> na forum, to jest podpisany jako online), ale ikonki są takie same dla wszystkich.

Bo jeśli jesteś online, to wokół Twojego awatara jest zielona otoczka. Zauważ, że w przypadku osób będących w tej chwili offline już jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Ring5:
>
> > Ikonki Offline/Online przy avatarach nie działają. Podpisy są właściwe (jeśli ktoś
> jest
> > na forum, to jest podpisany jako online), ale ikonki są takie same dla wszystkich.
>
>
> Bo jeśli jesteś online, to wokół Twojego awatara jest zielona otoczka. Zauważ, że w przypadku
> osób będących w tej chwili offline już jej nie ma.


Rzeczywiscie. Gdybys tego nie napisal, nie zwrocilbym uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo jeśli jesteś online, to wokół Twojego awatara jest zielona otoczka. Zauważ, że w przypadku
> osób będących w tej chwili offline już jej nie ma.

Ok, to do czego w takim razie ma służyć to kółeczko z pionową kreską w środku, znajdujące się na godzinie 10:30 avatarka? Bo dopiero po najechaniu na to kółeczko pojawia się info "online/offline".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ring5:

> Ok, to do czego w takim razie ma służyć to kółeczko z pionową kreską w środku, znajdujące
> się na godzinie 10:30 avatarka? Bo dopiero po najechaniu na to kółeczko pojawia się info
> "online/offline".

Jak można łatwo wywnioskować, zapewne pełni funkcję dodatkowej informacji, jakby ktoś nie był pewien, co oznacza otoczka. Na starym forum również wyświetlała się informacja, czy ktoś jest online, czy nie po najechaniu na kółko, z tym, że wtedy te dwie rzeczy były w jednym miejscu, a tu z jakichś przyczyn postanowiono to rozdzielić. Dlaczego? Nie mam bladego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej by było umieścić przycisk "dodaj post" na dole strony?
Bo teraz po przeczytaniu ostatniego posta jeśli chcę dodać swój trzeba znowu wracać na górę, po czym automatycznie przechodzimy z powrotem na sam dół żeby napisać post. Bez sensu.

Edit:
Dobra ogarnąłem że da się dodać post przyciskiem na czyimś poście, ale nadal twierdze że ten przycisk powinien być na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Babol w przycisku logowania. Gdy zmieniam ustawienia powiadomień pojawia się literówka: "Wszytstko gra". I kurczę, jak dodać swój podpis, tak jak było na starym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować