Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Forum 3.0, nowe komentarze, notyfikacje - ajajaj, znalazłem/am błąd!

335 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2015 o 19:22, Alamut napisał:

Pewnie jakiś spisek mający na celu podważenie pozycji modów w oczach użytkowników.
Brak zaufania doprowadzi do ich upadku /.../


Teraz panie pojechałeś i to ciężko ;-) ;-). Czyżbyśmy się doczekali tutaj scenariusza rodem z V for Vendetta ? [Szczerze powiedziawszy nawet by mnie to nie zdziwiło]<br />I wszyscy "źli" byli usuwani zanim jeszcze coś zdążą powiedzieć ?. Czyżby czekał nas osąd rodem z walk gladiatorów ? ]:-><br />A może zaczną wyznawać Stalinowską złotą zasadę
"Nie ma człowieka, nie ma problemu"DOŚĆ!
A teraz jazda za Williama Wallace'a!!!..... Jazda Aragornie........
Miałem się nie przejmować ale serce krwawi z tego co się tu wyprawia i jaki obrót sprawy to przyjęło / zaczęło przyjmować czyli ten cały śmieszny cenzor i ciche edycje przelał wszystko. Forum ongiś wspaniałe miejsce niczym przyjaciel z którym chce się przebywać zlazło jakimś cudem na psy i stoczyło się niczym człowiek zamieniający się w podręcznikowego menela / żula / powsinogę / włóczęgę / przybłędę, któremu nawet nie chce się teraz ręki podać bo wręcz wstyd a o przebywaniu już nawet nie wspomnę. Dwie opcje: albo zostawić albo starać się coś zmienić i pomoc choć w małym stopniu.<br
Woła to wręcz o pomstę do nieba oraz do samego piekła. [SarkazmON] Gdzie jest Ghost Rider kiedy jest potrzebny ja się pytam??[SarkazmOFF]
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale co tam. To musi paść... po prostu musi. Może nawet dostanę cichego bana??... :3 :3 ale wątpię bo raczej tutaj nikogo bezpodstawnie nie zbesztam z błotem.... To nie moja dewiza. My little revolution....
Nie mam zamiaru pisać maila do konsulatu bo on składa się z poszczególnej ilości osób. W dodatku jeszcze by mnie komisyjnie olali i tyle z całego pisania więc wolę aby padło to publicznie a po napisaniu tego posta leci z miejsca screenshot....
Niech każdy to przeczyta.Ale nie chce mi się wierzyć że wszyscy na raz to zrobili. A może bez kitu styki co niektórym tam na górze się lekko popaliły i system przestał poprawnie funkcjonować i razem doszli do takiego wniosku gdzie powstał kolejny poroniony pomysł ? razem wspólnie i ktoś musiał "pobrudzić sobie ręce" i zabawić się w moderatorkę edytując post Alamuta ?? hmmmm, ale na bank zrobił to jakiś pojedynczy zielony. Ale pytam się wszystkich co tam sobie siedzą za kurtyną i spiskują tworząc co raz to kolejne nowe absurdy [Do Muradina nic nie mam bo on pewnie nawet o tym nie wiedział a nawet jakby wiedział to wie, że czegoś takiego nie może od tak powiedzieć bo to by było przysłowiowym "sraniem we własne gniazdo" / "kołysanie łodzią na której siedzi". Ej Wy tam, tak do Was mówię!!!. Mam nadzieje, że któreś z Was to przeczyta. Bo w końcu chyba zaglądacie na to forum. Jesteście na tyle dorośli i macie przysłowiowe jaja by łaskawie nam forumowiczom objaśnić co tutaj się dzieje i dlaczego takie coś miało miejsce jak ten cała cicha edycja ??? Czy dalej będziecie siedzieć za kurtyną bawiąc się w "wielkich nieobecnych" wydając rozkazy niżej postawionym ??. Przecież to Was nic nie kosztuje. Dać wam zwyciężyć ??..... I tak wam będzie mało, bo chyba miast przyrodzenia hodujecie trzecie jajo... Bo jak nazwać takie postępowanie?? Bawicie się w rządy Stalinowskie?. Czekam. W sumie to wszyscy czekamy!. Jeśli tekstu mało to zapodaję idealnym gif na sam koniec https://vokpodcast.files.wordpress.com/2015/03/aragorn.gif
Nazwiecie mnie paranoikiem i chorym psychicznie po przeczytaniu tego posta??..... wiedz Konsulu odpowiedzialny za ten poroniony cenzor, że na świecie nie ma ludzi normalnych i nie normalnych.Tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali jeszcze przebadani. Poczekam troszkę z waszą ewentualną odpowiedzią ale wiedzcie, że brak jakiejkolwiek odpowiedzi z waszej strony też jest odpowiedzią. Chcecie to zlejcie na to. [Przecież macie prawo] Ale lejąc na mnie lejecie również na całą tutejszą społeczność i tych wszystkich dzięki którym to forum istniało i zapewniało wam to i owo.... A nam, gramowiczom chcąc nie chcąc zawdzięczacie wiele. Jeżeli nie pojawi się jakikolwiek nazwijmy to "oficjalny post" w tej sprawie to w moich oczach jesteście SKOŃCZENI..... dosłownie SKOŃCZENI! https://media.giphy.com/media/5ncqEwQBqUnXq/giphy.gif
Pozdrawiam. Brave =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 20:54, Kadaj napisał:

Te 2 posty powyżej to usterka forum, czy tylko psujący się użytkownicy? : o


Jeśli masz na myśli dziwny wygląd postu Brave''a to coś takiego wyskakuje przy edycji posta jeśli się nie uważa. Jeśli masz na myśli wzajemne relacje pomiędzy bugami i rosnącym poziomem paranoi, których efektem są teorie spiskowe, to...

20151016210029828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie technicy, mam nadzieję, że pracujecie nad pomniejszemu forum i przyśpieszeniem jego ładowania się? Obecnie wczytanie się temu forum zajmuje strasznie dużo czasu. Może dlatego, że wszystko takie wielkie? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 21:01, Alamut napisał:

Jeśli masz na myśli dziwny wygląd postu Brave''a

Mhm, nawet mi się tego czytać nie chciało. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muradin jest na PGA [żadna to tajemnica, więc i nic nie zdradziłem =)], więc chwilowo mamy ze sobą kontakt bardziej mailowy niż na kolektywie. Aczkolwiek wysłaliśmy mu zapytanie w tej kwestii, bo sprawa jest dziwna i nietypowa.
Wstrzymał bym się z wieszczeniem rewolucji i teoriami spiskowymi. Jeśli na gramie ktoś postanowi wprowadzić politykę edytowania konstruktywnej krytyki czy feedbacku na zasadzie "bo tak, bo widzimisię" to podejrzewam, ze cała ekipa moderatorów z Muradinem na czele zwyczajnie by rzuciła to wszystko w cholerę a i serwis stracił by użytkowników =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 21:05, Kadaj napisał:

> Jeśli masz na myśli dziwny wygląd postu Brave''a
Mhm, nawet mi się tego czytać nie chciało. ;p

Nie chciało ci się czytać.... czego. Posta?, czy tego że wygląd cię przeraził. ?. A może z góry potencjalne ściany tekstu cię przerażają ?. Ty jeszcze chyba ściany nie widziałeś ;-). Choć po edycji post nie wygląda za ciekawie dalej można go spokojnie przeczytać.
Ty trollu :D.... Troll z ciebie pełną gębą. Wiesz o tym doskonale ;-) [Czas spać bo do szkoły jutro.. a no tak jutro sobota :P masz fart]
Chciałem na szybkości poddać go edycji. Nie przypuszczałem, że po edycji powstanie taki "krzak" O_o. Był to mój pierwszy edit na nowym forum. Na szczęście oryginalny wygląd posta ma w cytacie Alamut
Ale nie ma co się oszukiwać. Sztukę ironii opanowałeś biegle. Twe pojedyncze ironiczne zdania to taka peleryna bo po narzekać to ja bym chciał ale nie umiem.... więc walę sarkazmem / ironią na lewo i prawo. rajt ?

http://gfx.dlastudenta.pl/photos/kultura/kino_2012/joker.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 21:54, Zekzt napisał:

Wstrzymał bym się z wieszczeniem rewolucji i teoriami spiskowymi. Jeśli na gramie ktoś
postanowi wprowadzić politykę edytowania konstruktywnej krytyki czy feedbacku na zasadzie
"bo tak, bo widzimisię" to podejrzewam, ze cała ekipa moderatorów z Muradinem na czele
zwyczajnie by rzuciła to wszystko w cholerę a i serwis stracił by użytkowników =)


Jeśli to nie forum się sabotuje, to znaczy, że Chińczycy rozszerzyli zasięg swoich cyberataków na gram.pl! Dobra gadać, kto jest tym kretem jedzącym nałogowo zupki chińskie?! O_O

Jednakże wracając na moment do zasadniczej roli tego wątku (chyba, że mnie Konsul-Kret z Pekinu znowu uciszy):

Patrząc na edytowany post Brave''a http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102806&pid=144 nie da się ukryć, że w edytora postów trzeba włożyć jeszcze trochę czasu i pracy, A SZKODA, PONIEWAŻ STARY DZIAŁAŁ WYŚMIENICIE, NAWET KILKA DNI PO "UPIĘKSZENIU" FORUM. Edycja nie akceptuje najwyraźniej samodzielnie wprowadzonych odstępów między linijkami i zamienia je na <br /><br />.

Innym problemem jest to, że wszelkie posty cytowane przez osobę której odpowiadamy (czyli odpowiedź na odpowiedź) nie wyświetlają ">>" czy ">>>" na początku linijki, jak było po staremu, ale rządek krzaczków i liczb.

Nie jestem też pewien, czy to błąd forum czy mój, ale zdawało mi się, że była gdzieś mowa o dodawaniu gifów do postów tak jak zwykłych obrazków. Bądź co bądź opcja nie działa, a posty, które mają załączony więcej niż jeden obrazek w ogóle się nie pojawiają w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2015 o 23:14, Alamut napisał:

Patrząc na edytowany post Brave'a http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102806&pid=144
nie da się ukryć, że w edytora postów trzeba włożyć jeszcze trochę czasu i pracy


Chyba edycja została naprawiona.
Działa też po ludzku cytowanie [tj nie wyrzuca już wspomnianych krzaczków].
Tj naprawiona teraz, jak ekipa wrzuciła nową wersję rozmiarówki forum. Zrobiłem sobie testowo edycję posta [normalną, userską edycją, nie narzędziem moderowania posta] i nie pokiełbasiło mi go jak to miało miejsce wcześniej.

Czekam dalej z utęsknieniem na normalną opcję odpowiedzi na cudzy post :)

@edit

Ok edycja dalej kwiczy i leży [poprawione z poziomu moderowania posta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś uż zwrócił na to uwagę, ale w dziale "Archiwum tekstów" znalazło się parę zwykłych tematów m.in. o modelarstwie czy o Windows 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2015 o 13:25, Wipu napisał:

Nie wiem czy ktoś uż zwrócił na to uwagę, ale w dziale "Archiwum tekstów" znalazło się
parę zwykłych tematów m.in. o modelarstwie czy o Windows 7.


Tak, wiemy o tym, niestety moderatorzy nie mogą z tym nic zrobić, przekazaliśmy to już wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie przenieść temat o modelarstwie do głównego forum. ;) Zaraz powiem co i jak innym moderatorom. Wydaje mi się, że my to szybciej zrobimy aniżeli IT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2015 o 13:52, Rick napisał:

Udało mi sie przenieść temat o modelarstwie do głównego forum. ;) Zaraz powiem co i jak
innym moderatorom. Wydaje mi się, że my to szybciej zrobimy aniżeli IT ;)

Dzięki, może niech od razu nadadzą wam uprawnienia które ma IT, tak na wszelki wypadek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2015 o 14:09, Wipu napisał:

Dzięki, może niech od razu nadadzą wam uprawnienia które ma IT, tak na wszelki wypadek
:>

Moje umiejętności w programowaniu sprowadziłyby się do "zaznacz wszystko> delete" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gramie jestem od wielu, wielu lat, ale udzielam się rzadko, więc pewnie niewiele osób mnie kojarzy. Mam zwyczaj niemal codziennego wchodzenia na forum i czytania interesujących mnie tematów, dyskusji, komentarzy. Pisać... raczej nie piszę. Przykro się robi, kiedy wchodzę na forum i nie ma żadnych nowych postów. Aktywnych użytkowników tyle co kot napłakał. Jaka jest tego przyczyna? Raczej nie to, że sama idea forum się zestarzała. Przecież graczy jest coraz więcej, gier tak samo - ciągle jest o czym gadać. Polityka serwisu? Pewnie większość z was na to wskaże. Czego trzeba? Żeby strona sprawnie działała, żeby uwzględniano propozycje zmian zgłaszane w odpowiednim wątku itp. Ale najważniejsi są przecież użytkownicy, którzy piszą, dyskutują, wchodzą na to forum i wypełniają je. Cała reszta jest przecież zbędna - kto starszy, ten pamięta jak wyglądały pierwsze grupy dyskusyjne. Więc co?

Druga sprawa - czego oczekujemy? Że wrócą starzy, stali forumowicze, że przyjdzie dużo nowych, że forum będzie żyło, będzie dużo nowych tematów, dużo nowych trolli, dużo fajnych ludzi. Jak to osiągnąć? Jak ludzie trafiają (trafiali) na Gram? Ja sam trafiłem dzięki reklamie w CD-ACTION, kiedy jeszcze serwis był mocno związany z CD-PROJEKT. A teraz? Co, reklamować się trzeba? W gazetach, radio, telewizji? Na stronkach innych serwisów? Liczyć na dobre pozycjonowanie w wyszukiwarce, albo na to, że klient sklepu zajrzy też na forum (czy to raczej tylko forumowicze zaglądają do sklepu?)?

Jak ktoś zna odpowiedzi na te pytanie, to proszę, niech pisze, bo sam jestem ciekaw co tu się tak naprawdę stało i czy da się ten proces jeszcze odwrócić. A jak nie znacie, to przynajmniej dajcie adres jakiegoś dobrego forum ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dalej nie działa wyszukiwarka tematów, tj. nie akceptuje polskich znaków. Tematy skaczą z listy ulubionych do normalnych, no chyba, że to metoda powiadamiana o odpowiedzi na swój post?

Chyba, że jest inne powiadomienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czytam i sam nie wierze w to co się dzieje na forum od czasu wprowadzenia tego syfu (czytaj nowe forum). Jak parę miesięcy czytałem, że forum gramu chyli się ku upadkowi itd. to się tylko krzywo uśmiechałem, bo jako zwyczajnemu użytkownikowi wydawało mi się, że wszystko jest ok. A teraz... Żal mi... Na forum byłem (niby jeszcze jestem, ale kto wie) od samego początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ode mnie krótko, bo trochę drama tutaj się pojawiła - z tego co widziałem po tym, co pokazali mi moderatorzy chodziło o linijkę kodu. Jeśli chodzi o edycję to jutro uderzam w tej sprawie do naszego naczelnego, bo też poniekąd sprawa w weekend załatwiona nie była (sorry - nie jestem w stanie zrobić pięciu rzeczy na raz na wyjeździe, a prawda też jest taka że rzecznikiem prasowym na forum gramowym nie jestem, ani też tak naprawdę CMem z prawdziwego zdarzenia. Wiele rzeczy robię z sympatii dla community poza zakresem moich obowiązków).

Tak czy inaczej wydaje się że właśnie o ten kod chodziło, raczej nikt nie miał na celu "cenzury" postów i nie wiem - ja odebrałem ten post za mocno przesadzony. Nie wiem czy miałeś taki zamiar, jeśli tak to nie wiem czy powinniśmy tak się wszyscy nakręcać w tym temacie. Ogólnie jutro jeszcze zapytam o co chodzi i czy jest w stanie oficjalnie powiedzieć co tam się stało żeby wszyscy zachowali jakiś tam spokój. Bo gdyby faktycznie ktoś chciał posty cenzurować bądź kasować i miałby w tym złe zamiary... to większość tematu o forum, który ma jakieś 16 stron poszłaby na spacerek i taka prawda. Ale nie, nikt na gramie cenzury jeśli chodzi o ekipę nie prowadzi i raczej ja nie wiem nic o tym, aby ktoś takie plany miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować