Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Forum 3.0, nowe komentarze, notyfikacje - ajajaj, znalazłem/am błąd!

335 postów w tym temacie

Jeżeli znajdziesz, drogi Gramowiczu, błąd związany z działaniem odświeżonego forum, nowymi komentarzami lub systemem powiadomień i menu opcji, zachęcamy do zgłaszania wszystkiego w tym wątku.

Postaramy się reagować możliwie szybko na informacje od Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuję wyszukać temat, kończę z takim błędem napisanym białą czcionką, na białym tle: "Microsoft VBScript runtime error ''800a0009''
Subscript out of range: ''[number: 12]''
/forum_szukaj.asp, line 273"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I próbowałem otworzyć stronę na komórce. Normalnie bardzo się rozjeżdża, szczególnie reklama xboxa na górze i ikonki facebooka i twittera. Forum w wersji mobilnej nie chce działaś kompletnie i zostaje mi wyświetlony tylko górny pasek (nadal bardzo rozjechany). Jakby co system to Android w wersji 4.1.2.
Za to moge się zalogować na Chrome.
I gdy kliknąłem na numerek strony w innym wątku (tej na której byłem), dostałem: "Microsoft VBScript compilation error '800a03ea'
Syntax error
/inc/forum_common_lib.asp, line 64
"Wideo",
--------^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, pierwszy temat w jaki weszłam i ...błąd ;)
Konkretnie wywala tekst takiej treści

"Microsoft VBScript compilation error ''800a03ea''

Syntax error

/inc/forum_common_lib.asp, line 64

"Wideo",
--------^"
gdy kliknę "Przejdź do poprzedniej strony"(Firefox 41.0.1) będąc w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdy próbuję wyszukać temat, kończę z takim błędem napisanym białą czcionką, na białym
> tle: "Microsoft VBScript runtime error ''800a0009''
> Subscript out of range: ''[number: 12]''
> /forum_szukaj.asp, line 273"

Już powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już powinno być ok :)
Potwierdzam, działa.

Za to znalazłem jeszcze coś, co do czego nie jestem pewien czy jest błędem: wątek "manga i anime" nie jest wyświetlany w dziale, "forum ogólne", ani żadnym innym, chociaż ostatni post tam był godzinę temu. Biorąc pod uwagę, że usunięto przypinanie postów, wyszukiwanie go za każdym razem, by sprawdzić czy jest tam nowy post, będzie bardzo nie wygodne.

I z rzeczy niewygodnych przejście na drugą stronę wątków "forum ogólnego" znowu przesuwa na górę strony i znowu trzeba scrollować przez tę mase przypiętych odgórnie wątków, Strasznie wydłuża to czas szukania wątku sprzed kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wszystko jest taaaakie wielkie. Zmiana wielkości strony przez przeglądarkę pomaga, ale to chyba nie o to chodzi. ;)

2 Odpowiadanie - zdałaby się jakaś ramka wokół cytowanego tekstu, a nie te stare i niczym nie wyróżnione dzióbki. Np. taka, jaka była do tej pory w sekcji komentarzy. ;)
3. przy dodawaniu posta wyskakuje komunikat "Świetnie, temat został dodany!". Trochę to mylące. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ok, ja też znalazłem błąd. Kiedy przechodzę do starych wątków, np. pod tym adresem: http://forum.gram.pl/forum.asp?page=1719
> , to wyskakuje napis "Nie znaleziono żadnych wątków :(", tak jakby wszystkie stare tematy
> zostały skasowane.

Newsy zostały przerzucone do osobnego podforum, więc w Forum Ogólnym będziesz miał dużo mniej wątków.

EDIT: jeszcze jeden błąd, tym razem dość poważny: odpowiadanie zwyczajnie nie działa. Cytaty wrzuca jako zwykły tekst, a nie w ramkę "to jest odpowiedź na posta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opcji "Wybierz filtry" odznaczyłem wszystkie opcje i forum wygląda teraz tak, jak na załączonym screenie. Mogę wejść jedynie do przypiętych tematów (wyglądają one normalnie), ale niestety jakoś nie udaje mi się rozwinąć opcji filtrowania, żeby z powrotem móc włączyć sobie wyświetlanie poszczególnych typów tematów. Czyli forum stało dla mnie teraz praktycznie bezużyteczne, bo nic nie widzę, poza przypiętymi wątkami. :D
Wyszukiwanie też w tej sytuacji nie działa - mogę wpisać tekst ale guzik nie funkcjonuje.

EDIT: Po dodaniu tego posta wszystko wróciło do normy. Na wszelki wypadek nie grzebię już w tych filtrach i radzę wam nie odznaczać wszystkiego, przynajmniej na razie. :P

20151009212910687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Problem z logowaniem powrócił, trzeba kasować ciasteczka, co jest uciążliwe...
2. po zalogowaniu nie mogę cytować postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy może problem leżał po mojej stronie, ale przy próbie dodania posta zostałem wylogowany z forum i nie mogłem ponownie się do niego zalogować (korzystając z ikony w prawym górnym rogu). Dopiero wylogowanie z gramsajtów i ponowna próba zalogowania na forum powiodła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy może problem leżał po mojej stronie, ale przy próbie dodania posta zostałem
> wylogowany z forum i nie mogłem ponownie się do niego zalogować (korzystając z ikony
> w prawym górnym rogu). Dopiero wylogowanie z gramsajtów i ponowna próba zalogowania na
> forum powiodła się.

Ja mam podobnie, pomaga kasacja ciasteczek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na iPadzie 4, w przeglądarce Safari (iOS 9) strona forum wyświetla się tylko na lewej połowie ekranu (niczego nie ucina, po prostu wszystko jest odpowiednio zmniejszone, o połowę na szerokość) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować