Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Forum 3.0, nowe komentarze, notyfikacje - ajajaj, znalazłem/am błąd!

335 postów w tym temacie

Edycja postów wygląda znajomo... ;)

Ale po edycji rozwaliła mi się strona tematu, tzn. niby wszystkie posty były, ale odległości między wpisami się porobiły jakieś wielkie i ogólnie dużo więcej białych przerw się zrobiło. Coś się przesuwa wszystko w dół, tak jakby... Przeglądarka Opera w wersji 32.

edit1: Aaaa. Nie, to tylko mój post się pojawia, a ja muszę nacisnąć powrót... :P\

edit2: a, nie. jednak nie. nie mogę w ten sposób wrócić do tematu...

edit3: w sumie to nie wiem. może wszystko działa, chyba nową stronę po prostu zacząłem... :P

edit4: ale stronę jednak rozwala... ;)

edit5: a na tapatalku to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 00:45, Ichvander napisał:

Kolejny blad, ktory pojawia mi sie od dzis (tj. 13.10)- jak klikam w jakis tam temat,
przenosi mnie do "pustej" strony (przykladowy screen ponizej).


U mnie dzieje się to samo na Chrome, FF i IE gdy kilkam w jakieś "starsze" strony forum.
Przykładowo:

http://forum.gram.pl/forum.asp?page=1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 00:45, Ichvander napisał:

Kolejny blad, ktory pojawia mi sie od dzis (tj. 13.10)- jak klikam w jakis tam temat,
przenosi mnie do "pustej" strony (przykladowy screen ponizej).


Od wczoraj? Ten błąd niektórym występuje od początku "nowego" forum. Między innymi mnie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 19:06, tykus napisał:

Błąd u kolegi - niejaki Tajemnic w ogóle nie może się już zalogować na forum.

Niech usunie ciasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dwie rzeczy:

1. Wspominałem o tym co prawda w temacie o niedziałających postach, ale przestała działać edycja. Zamiast starego okienka edycji otwiera się opcja odpowiedzi na post z ">" przy każdej linijce tekstu.

2. Nie działa funkcja wyszukiwania postów użytkownika w temacie (lupa pod avkiem). Zamiast listy postów pojawia się strona z następującą informacją:

(wycięte przez moderatora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowy post.<br />
Ha, działa ;)
OK, a więc wróciła opcja dodawania postów.
Dodatkowo widzę "Dodaj post" na dole strony i nawet czcionce na głównej stronie wróciły kolory.
Co prawda niewielka to pociecha skoro za sprawą
"Microsoft SQL Native Client error '
... (fragment kodu usunięty przez dział IT :)
-który pojawia się pod przypiętymi tematami, a który "zrobiłem sobie" bawiąc się filtrami- mam dostęp tylko do przypiętych tematów, ale to już coś.

BTW Czy ktoś już poradził sobie z tym błędem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednak nie byłem osamotniony w kwestii dodawania postów, która niby były opublikowane a znikały gdzieś w eterze :P. Nie powiem niezły bug ale dobrze, że się z tym rozprawiliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego ocenzurowano część mojego ostatniego posta? Nie podoba się, że ktoś wspomina o komunikatach o błędach na forum, czy co? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post Alamuta edytowała osoba z Konsulatu. To gwoli wyjaśnienia bo już lecą niesłuszne gromy. Czemu - nie mam pojęcia, to był normalny feed z informacją o błędach. Sprawę wyjaśnimy. Dopilnuję tego jak wrócę do domu z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kto sieję wiatr. Burzę będzie zbierał"..... <-- tutaj to chyba zaczyna nabierać nowego znaczenia :D

Coś czuję, że szykuje się nam niezła zabawa..... oj zaprawdę powiadam wam niezła..... ]:->

I z góry walę mistrzem http://i12.photobucket.com/albums/a226/ctina2277/Mad/gladiator.gif

                                                                               ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 18:39, Zekzt napisał:

Post Alamuta edytowała osoba z Konsulatu. To gwoli wyjaśnienia bo już lecą niesłuszne
gromy. Czemu - nie mam pojęcia, to był normalny feed z informacją o błędach. Sprawę wyjaśnimy.
Dopilnuję tego jak wrócę do domu z pracy.


Nie tyle gromy, ile sarkazm spotęgowany problemami z dodawaniem postów i dziwnymi przejawami cenzury. Zajmuję się chwilowo austriacką literaturą pierwszej połowy XIX wieku, więc jestem wyczulony na te sprawy ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak samo zaskoczony jak wy. Nie jest to ktoś z kim mamy kontakt "na co dzień" więc musimy po prostu popytać. Szczęśliwie system zapisuje kto dopuścił się każdej edycji posta, więc nic nie zginie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 19:06, Braveheart napisał:

"Kto sieję wiatr. Burzę będzie zbierał"..... <-- tutaj to chyba zaczyna nabierać
nowego znaczenia :D

Albo, jak mawiamy my, specjaliści : kto wzywa grom, zbiera tornado ;)

Dnia 16.10.2015 o 19:06, Braveheart napisał:

Coś czuję, że szykuje się nam niezła zabawa..... oj zaprawdę powiadam wam niezła.....
]:->

Ja tam mam dostęp tylko do przypiętych tematów, więc pewnie większość przegapię :/

BTW Ciekawe dlaczego Konsul podszywa się pod moderatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 19:16, zadymek napisał:

BTW Ciekawe dlaczego Konsul podszywa się pod moderatora...



Pewnie jakiś spisek mający na celu podważenie pozycji modów w oczach użytkowników. Brak zaufania doprowadzi do ich upadku, a forum trafi pod pełną kontrolę osób z redakcji. Początkowo będą przedstawiać się jako wybawiciele biednej społeczności, która do tego momentu zapomni już o fakcie przebudowy serwisu.

Wkrótce potem zacznie się zamykanie tematów nie generujących wejść lub nie pasujących do obecnej koncepcji - oficjalnym wytłumaczeniem będzie konserwacja forum i oszczędzaniem miejsca na serwerach. Użytkownicy, którym nie będzie się to podobało będą cenzurowani, a ich posty zastępowani sloganami reklamowymi i pochwałami establishmentu. Profile tych najbardziej niepokornych zostaną wysłane do serwerów koncentracyjnych i skasowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 19:16, zadymek napisał:

Albo, jak mawiamy my, specjaliści : kto wzywa grom, zbiera tornado ;)

BA! Też pasuje jak ulał.

Dnia 16.10.2015 o 19:16, zadymek napisał:

Ja tam mam dostęp tylko do przypiętych tematów, więc pewnie większość przegapię :/

Sam mam podpięte ale jak się "skupisz" to nie przegapisz ;-)

Dnia 16.10.2015 o 19:16, zadymek napisał:

BTW Ciekawe dlaczego Konsul podszywa się pod moderatora...

[Sarkazm ON] Wydaje mi się, że ów Konsul cierpi na kryzys osobowości czytaj kryzys tożsamości[Sarkazm OFF] <--- jeszcze by się przejął i to też poddał edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować