Zaloguj się, aby obserwować  
JRZ

Artykul o CDP (aczkolwiek niezupelnie) w Gazecie Wspolczesnej

5 postów w tym temacie

Gazeta Wspolczesna wydawana w woj. podlaskim opublikowala krotki artykul o autorze poradnikow dla CDP - szkoda tylko, ze z Jerryzzz''a zrobili Zyzka, ale da sie to przebolec ;) Milej lektury i gromkiego smiechu - jest z czego :)

Pozdrawiam, Jerryzzz

www.zyzyk.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 14:26, Seqiu napisał:

To jest sztuka. Połączyć hobby z pracą, czyli przyjemnie z pożytecznym.


Wiesz, na pierwszy rzut oka tak... Ale nie same rozowe strony w tym sa, jakby nie patrzec, jest to dosc ciezka robota i zapominasz w koncu, ze "grasz". Bo grasz, ale tez pracujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2006 o 14:52, JRZ napisał:

Wiesz, na pierwszy rzut oka tak... Ale nie same rozowe strony w tym sa, jakby nie patrzec,
jest to dosc ciezka robota i zapominasz w koncu, ze "grasz". Bo grasz, ale tez pracujesz...


Rozumiem, ale ja bym tak nie mógł. Gyby mi kazali zrobić poradnik do jakiejś samochodówki, bądz nudnej strzelanki, to pewnie pograł bym jeden dzień i rzucił tą grę w kąt. Nie wszystkie gry mi się podobają, w niektóre nawet jak by mi kazli płacić bym nie grał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 15:10, Seqiu napisał:

Rozumiem, ale ja bym tak nie mógł. Gyby mi kazali zrobić poradnik do jakiejś samochodówki,
bądz nudnej strzelanki, to pewnie pograł bym jeden dzień i rzucił tą grę w kąt. Nie wszystkie
gry mi się podobają, w niektóre nawet jak by mi kazli płacić bym nie grał. ;)


Czyli mamy rozniacy sie skrajnie gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować