• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
destro177

Audigy SE metaliczny dźwięk

Pytanie

Witam. Mam problem z dźwiękami w grach - są metaliczne, lekko trzeszczące. Np bardzo to słychać w Wiedźminie 3 przy wskakiwaniu do wody. Poza grami problemu nie ma. Nie jest to problem głośników ani słuchawek, na wszystkim problem jest taki sam. Mam Windows 7, odpowiednie dla niego sterowniki które usuwałem i wgrywałem ponownie. Dźwięk pogarsza się wraz ze zwiększaniem jakości w ustawieniach karty, a jest lepiej na niskich. Czyli np. przy 24bit 96khz plusk Geralta jest bardzo metaliczny, a na 16bit 44khz jest prawie dobrze. Na integrze wydaje się że wszystko jest ok, lecz trudno porównać gdyż dźwięk jest dużo płytszy i mniej wyrazisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Eeee, sorki ale nie pisałem jeszcze na nowym forum i źle dodałem ten temat. Miało być w dziale technicznym. I nie wiem jak edytować, kurczę ile czasu mnie tu nie było :)
Przepraszam za namieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 03.11.2015 o 19:22, destro177 napisał:

Przepraszam za namieszanie.

Nie szkodzi. I tak pewnie nie miałeś wyboru podforum "Pomoc techniczna". Ot, nowe forum. :P Już przeniosłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Więc zrobiłem reinstalkę. Tylko po to, żeby dopiero teraz się zorientować że problem występuje tylko na ustawieniu dźwięku stereo. Wystarczy zmienić na kwadrofoniczny i jest ok. No ale głośniki mam 2.1, do tego często gram na słuchawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować