Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - Community Update

21 postów w tym temacie

Jak na razie Wiedźmin jest dla mnie przerostem formy nad treścią. Mniej wywiadów/innych dupereli, a więcej konkretów. Dokładna data wydania np. plox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu za przeproszeniem trujecie dupe o tej dacie premiery a przeciez wiadomo iz Wiedzmin jest nadal w fazie TWORZENIA a nie poprawek itd! Data jest MNIEJ WIECEJ na II kwartal 2007 i tak narazie zostanie. Jesli gra juz bedzie stworzona i nadejdzie pora na poprawki itd., to wtedy zapewne zostanie podana data premiery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[... z Chief Designerem? ...] Jak to brzmi dumnie!
Mamy polski odpowiednik takiego stanowiska – można go spokojnie zastąpić – kierownik, szef, dyrektor projektantów. Co z ustawą o ochronie języka polskiego!!? A może niedługo modne staną się japońskie odpowiedniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra widać że jest systematycznie tworzona, ale samo to nie wystarczy. Już chcecie date premiery, a tu z tego co widać dopiero świat składa się z małego zamku/grodu i okolic. Wszystkie zadania, dialogi, fabuła spięta w całość to jest największa ilość pracy. Zresztą po Blizzardzie chocby widać ze dlugi czas tworzenia gier wychodzi na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 16:08, ruthra72 napisał:

[... z Chief Designerem? ...] Jak to brzmi dumnie!
Mamy polski odpowiednik takiego stanowiska – można go spokojnie zastąpić – kierownik,
szef, dyrektor projektantów. Co z ustawą o ochronie języka polskiego!!? A może niedługo modne
staną się japońskie odpowiedniki?

Japoński jest fajny ;). Myślę, że trochę wszyscy przesadzamy z oczekiwaniami co do Wiedźmina. Cierpliwośc to rzadki, ale cenny dar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ... mi wbrew temu co tam wszyscy pisza podoba sie ze wogole cos sie dzieje z ta gra. Szczegolnie ze to chyba pierwszy polski RPG na poziomie z wyzszej polki spokojnie mogacy konkurowac z RPG z za granic Polski. Czekam na kolejne newsy i nie moge doczekac sie gry ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szczegolnie ze to chyba pierwszy polski RPG na poziomie z wyzszej polki spokojnie mogacy konkurowac z RPG z za granic Polski."

Ta, a Duke Nukem Forever może konkurować ze wszystkimi FPP na rynku.
Na papierze/screenach/trailerach wszystko może wyglądać ładnie. Lepiej poczekać, jak sprawdzi się w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tak jak z: "... a świstak siedzi i zawija je w sreberka"...

tylko tym razem - przyjdzie TAKI PAN siwo włosy z wilczym medalionem na szyi i swoim sreberkiem zetnie WSZYSTKIE TE ŚWISTAKI (a raczej ich twórców/niedowiarków)

i ja mu bedę kibicował do końca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

""Gra widać że jest systematycznie tworzona, ale samo to nie wystarczy. Już chcecie date premiery, a tu z tego co widać dopiero świat składa się z małego zamku/grodu i okolic. Wszystkie zadania, dialogi, fabuła spięta w całość to jest największa ilość pracy. Zresztą po Blizzardzie chocby widać ze dlugi czas tworzenia gier wychodzi na dobre.""

Jasne szczególnie najlepszy przykład: Duke Nukem Forever :P (sorry ale tu nie da sie NIE mówic o DN 4ever, bo analogia do opisywanej tu gry Wiedźmin nasuwa sie sama). Zreszta gra robiona jest juz jakis czas i jezeli ATM "świat składa się z małego zamku/grodu i okolic", to przepraszam ale cos jest chyba nie w porządku.
Oczywiście życze Panom z Red Studio jak najlepiej ale równiez prosze o jedno: zamiast wciskać co chwilę głodne kawałki o tym jak to prace idą mozolnie i w pocie czoła do przodu; ze nareszcie udało wam sie zrobic kolejny ładny screen, to lepiej nie piszcie nic, az nie bedziecie mięli do zaoferowania jakis konkretów. A wtedy zrobcie jeden wielki artykuł, i zeby nikt nie musiał zadawać pytan w stylu "A kiedy bedzie podana data premiery". I nie bójcie sie, ze ludzie straca zainteresowanie grą. Sam jej tytuł w zasadzie wyklucza taka mozliwość :)

Dalej ktos inny pisze "gra moze byc dobra produkcja mysle ze wyjdzie ! a wiec czekamy!!"

Ja sie Pana pytam: na co my tak naprawde czekamy ? Bo puki co to poza paroma wywiadami (oczywiscie nic konkretnego), kilkoma ładnymi screenami czy trailerami , to ja o "The Witcher" nie wiem zupełnie nic (a troche czasu juz minęło). I cos czuje, ze to sie w najblizszym czasie nie zmieni : / Jak narazie to ja na nic tu nie czekam. Bo niby na co ? Na Diablo 3 czy na Tormenta 2 ? (a moze na cos po srodku). A takie lakoniczne wywiady czy wyssane z palca screeny juz dawno temu przestały robic na ludziach wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem waszej irytacji, przeciez zapowiedź gigant w cdaction, zapowiedz i opis gry na thewitcher.com, chyba wyjasniaja na co czekamy, jesli komus nie wyjasnil tego tytul, z tego co pamietam, ti jeszcze w zeszlym roku ktos napisal zcy powiedziel z cd p redjuz sie mowilo ze gra wyjdzie w 2007 roku, wiec po cholere krzyczycie o ta date premiery?

przeciez moga powiedziec ze gra wyjdzie 23 czerwca 2007 tylko na cholere? skoro moga sie np obsunac jeden dzien zeby poprawic jeszcze cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nie rozumiem waszej irytacji, przeciez zapowiedź gigant w cdaction, zapowiedz i opis gry na thewitcher.com, chyba wyjasniaja na co czekamy"

cdaction nie czytam i to co tam pisza mnie nie interesuje, a na stronce teksty są bardziej enigmatycznie, niż kazania mojego proboszcza : / żadnych konkretów, jedynie same Och i Ach. W zasadzie, odnośnie kwestii dla cRPG najwazniejszych, to ja o "The Witcher" nie wiem zupełnie nic, a jezeli to ma być cos w stylu Diablo z grafika 3D, zagmatfanym trybem walki i fabułą na 3 dni grania, to ja chyba jednak nie na to czekam.

A pisać w stylu: Wydamy gre, jak ja zrobimy (bez zadnych konkretów), to sobie moze np. Blizzard lub ID Software, bo te firmy i ich gry kazdy juz zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować