Zaloguj się, aby obserwować  
K-MARO

Telefony

6 postów w tym temacie

Mam Sony Ericssona T230 i niewiem z kąd moge ściągnąć program aby przesłać na niego jakieś tapety.
Pomóżcie podając linki lub dobrą radą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 17:30, Yasiu89 napisał:

> Mam Sony Ericssona T230 i niewiem z kąd moge ściągnąć program aby przesłać na niego jakieś tapety.
> Pomóżcie podając
linki
> lub dobrą radą
Tutaj zapytaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=474&u=48
Jest to większy temat o komórkach.


Ale tam nic nie mam o SE T230 i programach Ziomku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Jesli telefon nie jest kradziony i masz kabelek, to na stronie Sony Ericssona powinien byc odpowiedni soft. Choc jak masz nie kradziony telefon to powinni ci dac specjalna plyte z programami [ Siemens dawal do kazdego "lepszego" i kabelek i soft]
2) Czesto bywa tak, iz te programy niedokonca spelniaja swoja funkcje to trzeba wyszukac nowy sprzet [telefon] i zainstalowac sterowniki do "kabelka"
3) Jesli nie masz kabelka, BlueTooth''a, IrDA [w kompie]... to wchodzisz na strone operatora, a tam napewno cos znajdziesz do sciagniecia bez zadnego programu. Chyba, ze nie masz aktywowanego wapu... Najlepiej na www.eraomnix.pl gdyz tam bardzo duzo rzeczy jest udostepniane za darmo [przedewszystkim gry] nie liczac kosztow połaczenia z wapem, ale to trwa chwile. Ale dla mnie to marnotractwo kasy na tapetke... lepsze sa gierki :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 17:35, K-MARO napisał:

Ale tam nic nie mam o SE T230 i programach Ziomku

Ale jak zapytasz, to może ktoś Ci odpowie. Forum to nie encyklopedia.

Podobnie jak kolega wyżej, proponowałbym wizytę na stronie producenta. Np. Nokia udostępnia swój program (Nokia PC Suite) za free na swojej witrynie, więc dlaczego inni producenci telefonów mieliby tak nie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 19:31, Krejt napisał:

> Ale tam nic nie mam o SE T230 i programach Ziomku
Ale jak zapytasz, to może ktoś Ci odpowie. Forum to nie encyklopedia.


Podobnie jak kolega wyżej, proponowałbym wizytę na stronie producenta. Np. Nokia udostępnia swój program (Nokia PC Suite)
za free na swojej witrynie, więc dlaczego inni producenci telefonów mieliby tak nie robić?

Mam programy i kabel ale nie czytają Komóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować