Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Statystyki forum gram.pl

155 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2006 o 17:55, Kukowsky napisał:

> IMHO jakis link powinien się pojawić na stronie głównej.
Na dole głównej strony forum jest...


A... widze ;). Jak ktoś ma dużo przypiętych topików + 50 tematów/stronę to jest tak samo słabo widoczny, jak ten z napisem ustawienia. Ale wiem, że się czepiam więc już nic nie mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Vilmar:) Napewno musiałeś włożyć w to mnóstwo pracy i swojego czasu, ale wykonałeś kawał b.dobrej roboty. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem. Teraz dla mnie jest jasne co było powodem tej przerwy w aktualizacjach. Ale żeś tyle czasu wytrzymał z tą tajemnicą, no, no :-)
Nikomu nie puściłeś farby?
No i cieszy mnie, że CDProjekt wreszcie docenił w jakiś sposób tą robotę :-)
Jeszcze raz gratulacje :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym sobą gdybym nie znalazł błędu... :) Z tego co wiem to temat o HoM&M5 został odpięty i ma teraz zwykły pomarańczowy kolorek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna rzecz takie statystyki. Ja to zawsze wyobrażam je sobie jako wykresy kołowe i słupki :P (Sic!)

Ale ja nie o tym. Nigdy na forum nie wchodziłem, bo zwykle każdy problem sam sobioe rozwiązuję, bądź mam ludzi, którzy coś mi doradzą "in real life". Jedynie kiedy piszę coś tutaj, to jako komentarze do newsów na głównej stronie gram.pl. Jednakże, ten news skłonił mnie do zerknięcia na statystyki, a co za tym idzie do zajrzenia na forum.

Po pierwsze - wooow, dostałem awans, i to jakis miesiąc temu. Wiecie, że nie zwróciłem na to uwagi. No ale nie pisałem też już od dłuższego czasu (to też ze statów wyczytałem :D)

Czuję się zmobilizowany.

PS: ujawnijcie mnie tajemnicę: za cop dostaje się statut "bumelant" albo "wywrotowiec" :D no domyślam się - ale chciałbym przykład jakiś

Pozdrawiam twórcę -Vilmara - masz chłopie zacięcie. Szacunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, włączam i proszę jaka niespodzianka:) Bardzo przejrzyste , ciekawy wyglad strony, bardzo mi się podoba :) Duuzy plus , jestem rzecz jasna pod wrazniem, zauwazylem tylko malutkie bledy : naprzyklad wyraz Książki - jest problem z wyswietleniem , dziwne literki widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze jeden kardynalny błąd! Z tego co wiem to FM jest w kategorii na każdy temat, a nie Freestyle! Jako prawdzimy gracz FM wnoszę przeciw... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem sobie nowe statystyki i jestem pod wrażeniem, choć poprzednie wydawały mi sie być bardziej przejrzyste, ale może to kwestia przyzwyczajenia.
Nie byłbym soba gdybym nie dodał, że jak tylko zaczęły działać statsy, to aktywność forumowiczów na forum znacznie wzrosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, extra, wspaniale :P:P // Bardzo fajne ! ! Wielkie dzięki :) Ja to bym jescze proponował żeby dodać tam pod logo gram.pl obok forum, pomoc, sklep jeszcze statystyki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie sie nowe statystyki bardzo podobaja :) za to nie podoba mnie sie moj status w nich :D wyjatkowo nie pasuje miedzy tymi przewodniczacymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować