Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Statystyki forum gram.pl

155 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2006 o 22:04, Martimat napisał:

PS: ujawnijcie mnie tajemnicę: za cop dostaje się statut "bumelant" albo "wywrotowiec"

Takie statusy otrzymuje sie... za robienie czegos co na tym forum jest zabronione... oczywiscie ;). Przyklady?
- za bluzgi, ktore nie sa zagwiazdkowane
- za obrazanie innych ludzi
- za podawanie linka do strony z pirackimi grami
- za umieszczanie filmikow do sekcji zwlok
- za umieszczenie pod rzad dziesieciu takich samych tematow
- ...
i wiele wiele wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:09, Gelo87 napisał:

Co jaki czas sa aktualizowane statystyki forum? Ostatnia aktualizacja była wczoraj o 9.12

Pewnie Vil jakieś problemy ma, albo awaria niewielka się zdarzyła. Ale na pewno robi teraz wszystko (:P) żeby to naprawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:31, Marrbacca napisał:

Pewnie Vil jakieś problemy ma, albo awaria niewielka się zdarzyła. Ale na pewno robi teraz wszystko (:P) żeby to naprawić

A ja wcale nie jestem pewien czy to zależy od Vilmara. Wydaje mi się, że własnie ostatnio przeniesiono wszystko na serwer CDProjektu i teraz sporo zależy właśnie od CDP. Vilmar tylko odowiada za jakośc statystyk oraz za ewentualne wzbogacanie zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przeniesiono, ale to Vil się wszystkm opiekuje, on robił wszystko, wszelkie błędy do niego są wysyłane i jak jest awaria, to pewnie i on się tym zajmuje. W końcu to JEGO statsy :). Ale może poczekajmy, trzeba go zgarnąć i niech wyjaśnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:48, Marrbacca napisał:

No przeniesiono, ale to Vil się wszystkm opiekuje, on robił wszystko, wszelkie błędy do niego
są wysyłane i jak jest awaria, to pewnie i on się tym zajmuje.


Awaria w tym przypadku nie leży po mojej stronie i nie mam wpływu na przyspieszenie sprawy. Dlatego mylisz się Marr, nie robię nic - czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 11:07, Vilmar napisał:

Awaria w tym przypadku nie leży po mojej stronie i nie mam wpływu na przyspieszenie sprawy.

I widzisz! Po co zgodziłeś się oddać to ze swojego komputera ;-)
Tam w CDP są przecież bez przerwy jakieś awarie. Co rusz przestoje. Jak nie na forum, to w statystykach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo co się dzieje ze statystykami. Od trzech dni nie działają. Zresztą od trzech dni całe Gram.pl działa słabiej. Czywiecie co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 17:13, Shudo napisał:

Czy wiadomo co się dzieje ze statystykami. Od trzech dni nie działają. Zresztą od trzech dni
całe Gram.pl działa słabiej. Czywiecie co jest grane?


Zapewne to przez ten kolektyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak... wszystkiemu co złe na gram.pl winien jest kolektyw ;P I na co on w ogóle... no ale z tymi statystykami: mnie też od czasu awarii w środę statystyki nie działają :/ Mam nadzieję, że ktoś to naprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - czy w statystykach uwzględniane są wszystkie posty użytkownika?W statystykach napisane jest, że w temacie „sposoby na naukę, czyli jak się dobrze i efektywnie uczyć” napisałem 31 postów. Policzyłem moje posty w tym temacie – tak naprawdę napisałem 36. Ostatni post, który został uwzględniony w statystykach to post z piątku 08.09.06, w sobotę napisałem chyba cztery, a w statystykach ich niema. Posty, które napisałem w sobotę nie są spamerskie, więc czemu ich nie ma w statystykach? Jako dowód podam link do ostatniego tematu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11065&pid=119 (zerknijcie na datę – 09.09.2006).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio umnie statystyki długo sięaktualizują kiedy chce wejść na staty to pisze "Statystyki są aktualizowane prosze wejść za kilka minut" ale to siedzieje dość długo i tak o paru dni wie ktoś co moze siedziać. Kiedyśstaty były szybko aktualizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 15:50, Carl92 napisał:

Coś ostatnio umnie statystyki długo sięaktualizują kiedy chce wejść na staty to pisze "Statystyki
są aktualizowane prosze wejść za kilka minut" ale to siedzieje dość długo i tak o paru dni
wie ktoś co moze siedziać. Kiedyśstaty były szybko aktualizowane.

Właśnie. Ciekawe kiedy sie zaktualizują:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować