Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram i czytam, czyli nowy konkurs na łamach gram.pl!

212 postów w tym temacie

A te dwa imiona z Belgariady , to obojetnie ktore sie poda ? Nie ma znaczenia, ktorzy to bedą bohaterowie ? Pytam sie, bo juz kilka osob to pytanie zadało i nie zauwazyłem zadnej odpowiedzi ? Z góry thx

A co do tych obrazków, to IMO chyba brak juz ludziom pomysłów na jakis naprawde oryginalny konkurs : / Jedyna pociecha to to, ze kilka numerków bardzo przyjemnie mi sie kojarzy (np. 05 lub 28 :). A numerkowi 22 przyjrzałem sie troche dłuzej (i to bynajmniej nie dlatego, ze nie znam gry :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 21:47, Mistic napisał:

Dann = A ja ci powiem, że mam kalendarz ze zdjęciem 22 :] Ja to dopiero mam frajde :D

Czyzbys zakupł CDA z kalendarzem na rok 2003 i zacna pania na miesiacu lipcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem. Gdzie mamy szukać tych bohaterów? Jak wpisuje w wyszukiwarce na tej strony: Belgariad, to mi wyskauje jakaś ksiązka, w której nie pisze postaci :/. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się trochę pomęczyć (albo miec zaliczonych kilka książek Eddingsów), inaczej byłoby za łatwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam duzo gier i bohaterow tez juz mam, ale niestety wiem, ze na pewno te 3 osoby znaja WSZYSTKIE gry tak wiec pewnie nei dam rady...No ale i tak wezme udzial :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 22:55, Gofer31 napisał:

Ja znam duzo gier i bohaterow tez juz mam, ale niestety wiem, ze na pewno te 3 osoby znaja
WSZYSTKIE gry tak wiec pewnie nei dam rady...No ale i tak wezme udzial :).


Lol, nie zakłądaj tak z góry, ja na przykład znalazłem tylko 27 pewniaków, 1 strzał i 2 puste miejsca wysłałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 22:55, Gofer31 napisał:

Ja znam duzo gier i bohaterow tez juz mam, ale niestety wiem, ze na pewno te 3 osoby znaja
WSZYSTKIE gry tak wiec pewnie nei dam rady...No ale i tak wezme udzial :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane ze w przypadku SERII GIER masz napisac ktora to czesc (wg Ciebie) konkretnie jest. Masz to napisane na gorze w tresci tematu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować