Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Max Payne 3 - Temat Ogólny

480 postów w tym temacie

Heh- zawsze wolę się miło zaskoczyć, niż niemile zawieść. Osobiście nie lubię rockstar''a (bo w mój gust nie trafia raczej, z małym wyjątkiem ) i stąd pewnie mój "pesymizm". Jak dla mnie za mało Sama Lake''a w tym Max''ie i tyle ;-)
Jedynka była dla mnie grą rewolucyjną w pełnym znaczeniu tego słowa, dlatego też po prostu obawiam się , że teraz wszystko schrzanią i stworzą kolejną tępą rąbankę, która tylko rzuci niechlubny cień na to, co stanowiła część pierwsza. Chyba każdy ma jakiś swój ulubiony tytuł i nogi z d**y by powyrywał, gdyby ktoś miał go zepsuć ;-)

@kerkas

No ba, mi też się spodobał ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A człowiek z blizną? Też chyba te rejony. Większość filmów o narkotykach (czyli naturalnie z dużą dawką strzelanin) ma miejsce w Ameryce południowej. Jednak MP zawsze był mroczny jak tyłek Szatana więc nikogo nie dziwi sceptycyzm odnośnie gry. Dam jej szansę może się wciągnę o ile odpalę ją na swoim kompie i ocenię po zagraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 21:48, Witcher1990 napisał:

A człowiek z blizną? Też chyba te rejony.


Nie tu akurat teren działań są Stany konkretnie Miami.

Dnia 19.09.2011 o 21:48, Witcher1990 napisał:

Dam jej szansę może
się wciągnę o ile odpalę ją na swoim kompie i ocenię po zagraniu.


Ja już ją skreśliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 21:48, Witcher1990 napisał:

A człowiek z blizną? Też chyba te rejony.

Człowiek z blizną ma miejsce na Florydzie, w Stanach Zjednoczonych. Zmylił Ciebie pewnie fakt że większość postaci w filmie to imigranci z Kuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem, przeczytałem że Scarface to noir, popłakałem się ze śmiechu :D
Tak czy wspak, mnie noir jakoś nie kręci, więc z MP na pewno zagram. Nie zmienia to jednak faktu, że przy takim braku gier z klimatem noir budzi to kontrowersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poets of the Fall (zespół odpowiedzialny za kawałek z drugiej części, Late Goodbye, przewijający się przez całą grę) zapytani przeze mnie na twitterze o ich wkład w nową część przygód Max''a odpowiedzieli że są gotowi na jakąkolwiek pomoc. Jestem ciekaw czy cokolwiek z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 18:40, Henrar napisał:

Noo dobrze to wygląda choć graficznie chyba odbiega od nowych produkcji? Nie wiem, nie śledzę ale tak mi się wydaje.
I wygląda na to, że jednak część akacji będzie w NY a może nawet zrobią rozdziały gdzie powracają wspomnienia i wtedy akcja przenosi się do NY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 19:49, Witcher1990 napisał:

I wygląda na to, że jednak część akacji będzie w NY a może nawet zrobią rozdziały gdzie
powracają wspomnienia i wtedy akcja przenosi się do NY?


Z tego co mówi Rockstar sam początek czyli 10 minut ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 16:50, SarenkaB napisał:

Mogli by wreszcie pokazać coś nowego. Rozumiem że nie chcą zdradzić wszystkiego podczas
kampanii reklamowej, ale bez przesady...


Nic nowego nie mają już do pokazania co według Ciebie mieli by jeszcze pokazać ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chociażby nowy gameplay (ten stary za długo wałkują). Niestety co raz mniej podoba mi się nowy Max (wcześniej miałem jeszcze jakieś nadzieje). Pomijając już klimat (którego nie widzę w Brazylii), to gra technicznie kuleje. Grafika taka sobie z wieloma błędami, animacja jeszcze słabsza, widać to zwłaszcza podczas rzutów Maxa na tygrysa. Są one niesamowicie nienaturalne, nie wiem co on robi z tymi nogami w locie. W poprzednich częściach wyglądało to o niebo lepiej. Do tego spokojny bieg między kulami i ciśnięcie headshotów to już przegięcie. W MP strzelaniny były szybkie i chaotyczne, często nie było czasu spokojnie wycelować i trzeba było strzelać ma oślep. Max to nie Neo, a tym bardziej nie Wesley Gibson. Jak na razie widzę zmarnowany potencjał i trudno będzie mnie przekonać, że to coś więcej niż tylko dobra strzelanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:46, kerkas napisał:

Nic nowego nie mają już do pokazania co według Ciebie mieli by jeszcze pokazać ?.

Jakieś inne poziomy od biedy? Do tej pory cały czas wałkują jeden schemat: retrospekcja>złomowisko/wysypisko>biurowiec>retrospekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować