Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Max Payne 3 - Temat Ogólny

480 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2012 o 17:54, Pietro87 napisał:

Jak jest z optymalizacją nowego Maksa ?
Co jak co jedynka i dwójka gościła na moim sprzęcie w dniach swojej świetności długimi
miesiącami, nawet już zapomniałem ile to ja wieczorów z jedynką straciłem...
Czego się mogę spodziewać po MP3 ?

Sprzęt jest na GSie, ale dla wygody szybki spis : C2D E8400 [oc 4.0] GTX 260, 3.25GB
Ram, WinXP SP3.

Pytam bo znajomi mają sprzeczne opinie, jednemu na sprzęcie dosyć znacznie słabszym niż
mój gra chodzi ok drugiemu z kolei na piecu dosyć dużo mocniejszym fpsy się wleką.


U mnie na właściwie idenatycznym sprzęcie (C2D E4400, 4GB, GTX 260) gra chodzi super płynnie na prawie maksymalnych detalach (DX10, wyłączone MSAA, FXAA "normalne", filtrowanie anizotropowe x8, Jakość cieni "wysoki"). Także polecam :)
A co do samej gry - większość opinii już znasz, ja nic odkrywczego nie dodam, ale jak dla mnie - godny spadkobierca tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziękował xD
Z racji siedzenia na XP powinienem nawet oczekiwać lepszych rezultatów [nie widzę sensu przeskakiwania na tym sprzęcie na win7, zmieniam całego kompa za 3 miechy to wtedy się przekopie na system 64 bit, bo tez np mam 4gb ale oczywiście xp widzi 3.25 :)]
A co do klimatu starczyła mi opinia kumpla z którym jeszcze jako małolaty graliśmy w MP1 i 2 - podsumował tylko, że "klimat znów dupę urywa" i to mi starcza za rekomendacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko. Czy ktoś mógłby powiedzieć mi o co chodzi ze zdobywaniem legendarnych poziomów w MP3? Są one wymagane do odblokowania pewnych rzeczy w multi. I np przy awatarze Maxa jest napisane że trzeba zdobyć legendarny poziom 1. Mógłby mnie ktoś oświecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 17:49, Dimachu napisał:

multi w tej grze jest jakies chore, nie raz moge grac a nie raz problem z polaczeniem(wiecej
razy to drugie;/)

Mnie najbardziej denerwuje wyszukiwarka serwerów. Wychodzę z jednego bo są na nim ludzie z levelem o 10 wyższym od mojego i nie daje rady. Zaczynam wyszukiwać nowego i znajduje i ten sam... Chore. A jak wbije na jakiś fajny to po jednym fajnym meczu zrywa mi połączenie i nie moge już znaleźć tej samej grupy graczy. Szkoda, że nie ma normalnej wyszukiwarki serwerów jak w BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam problem, chyba bug, z "zauważeniem" wskazówki.
Brakuje mi w danym rozdziale jednej, którą widzę, ale nie mogę z nią działać - nie pojawia się komunikat, aby nacisnąć E.
Jakieś pomysły?

20120622110033

20120622110102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni problem rozwiązał restart gry.
Natomiast mam kolejny. Nie mogę wejść do menu głównego, ciągle ładuje mi się gra przy napisie "Max Payne 3". Nie da się nacisnąć [Home], by wpisać się ręcznie. Działa Wam ten tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 17:19, Harrolfo napisał:

Poprzedni problem rozwiązał restart gry.
Natomiast mam kolejny. Nie mogę wejść do menu głównego, ciągle ładuje mi się gra przy
napisie "Max Payne 3". Nie da się nacisnąć [Home], by wpisać się ręcznie. Działa Wam
ten tytuł?

Często się tak dzieje, gdy z jakiegoś powodu gra nie może się połączyć z Social Clubem. Może masz zapchane łącze? A może serwery padły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 17:23, maggit napisał:

Może masz zapchane łącze?

Na pewno nie mam.

Dnia 25.06.2012 o 17:23, maggit napisał:

A może serwery padły?

A tego to ja nie wiem, dlatego pytałem, czy Wam działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się właśnie nad kupnem Max''a ale jest problem który mnie odstrasza ;)
Otóż słyszałem, że są jakieś problemy z instalacją. Jest może gdzieś w internecie lub może ktoś pokusi się o przedstawienie jakiejś instrukcji ? Tak żeby wszystko ładnie poszło ? ;)

Drugie pytanie. Ile czasu zajmuje przejście gry ? O multi nie pytam bo widziałem, że na filmikach, że trochę lipny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 09:26, Chlorofil napisał:

Witam. Zastanawiam się właśnie nad kupnem Max''a ale jest problem który mnie odstrasza
;)
Otóż słyszałem, że są jakieś problemy z instalacją. Jest może gdzieś w internecie lub
może ktoś pokusi się o przedstawienie jakiejś instrukcji ? Tak żeby wszystko ładnie poszło
? ;)

Ja nie miałem żadnych. Gra się instaluje, a później automatycznie ściaga patche, i tyle, można grać.

Dnia 01.07.2012 o 09:26, Chlorofil napisał:

Drugie pytanie. Ile czasu zajmuje przejście gry ? O multi nie pytam bo widziałem, że
na filmikach, że trochę lipny.

Na trudnym poziomie (3 spośród 5) gra spokojnie może zająć 15 godzin. Na normalnym raczej 8-10 godzin. Jak na singla w dzisiejszych czasach całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 17:29, Harrolfo napisał:

> Może masz zapchane łącze?
Na pewno nie mam.
> A może serwery padły?
A tego to ja nie wiem, dlatego pytałem, czy Wam działa ;)

Czasem warto wykasować pliki tymczasowe Social Clubu (chyba kolejność mniej więcej taka: Moje Dokumenty->Social Club->Cache->Renderer). Powinno się chyba zostawić: plik index oraz cztery pierwsze od góry (z cyferkami 0,1,2,3 w nazwie), czy jakoś tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy wyszło już spolszczenie do wersji konsolowych? Powoli zaczynam sie niecierpliwić ,ale "kilka tygodni po premierze" to znaczy od jednego do dziesięciu więc jeszcze nie wyszedłem z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 14:41, Dariusvictour napisał:

Czy ktoś wie czy wyszło już spolszczenie do wersji konsolowych? Powoli zaczynam sie niecierpliwić
,ale "kilka tygodni po premierze" to znaczy od jednego do dziesięciu więc jeszcze nie
wyszedłem z siebie.


W tej chwili wciąż nieznana jest data premiery patcha polonizującego. Gdy tylko będzie wszystko już na 100% pewne, to od razu podamy Wam to do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna i w ogóle, jak dla mnie najlepszy powrót klasycznej serii. Singla dopiero co ukończyłem i chciałem się zabrać za multi. I pojawił się problem.

Kiedy próbuję wyszukać serwery, trwa to niemiłosiernie długo. A jak już znajdzie, to trafiam do pustego pokoju i nikt nie dołącza. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 18:44, Pampereczek napisał:

Mam pytanie co do Maxa, a widzę że masz go na steamie, mianowicie czy na steamowej wersji
Maxa da się ustawić polski język? (napisy ofcorse)


Tak są Polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 19:31, Redjevel napisał:

Tak są Polskie napisy.

Dzięki wielkie za odp. dziwne że w sklepie nie ma tego języka wśród wymienionych. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mając kod do Max Payne 3 (wersja pudełkowa) można ściągnąć go całego, tak jak np. gry Steam lub Origin - bez potrzeby posiadania płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować