Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Max Payne 3 - Temat Ogólny

480 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2006 o 16:50, Mac Cry napisał:

W tym temacie możemy pospekulowac na temat Max Payne 3, jaki będzie i czy w ogóle będzie. Zapraszam
do wymiany myśli.


hmm no i tak nic niewiadomo rockstar nic nie mówi zeby robił trójke wg mnie3 niestety nie zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 16:57, mike91 napisał:

> W tym temacie możemy pospekulowac na temat Max Payne 3, jaki będzie i czy w ogóle będzie.
Zapraszam
> do wymiany myśli.

hmm no i tak nic niewiadomo rockstar nic nie mówi zeby robił trójke wg mnie3 niestety nie zrobi
:(

Ale fobularnie powinna byc trójka. Kto wie, może kiedyś zrobią. Na sequely nie których gier też zrobili np. po 5 lub nawet 10 latach. Na razie jednak można tylko pomażyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś coś tam wspominano że będzie Max Payne 3,ale sprawa ucichła, gdyż Remedy wzięło się za grę Alan Awake( nawiasem mówiąc, gracz jest cholernie podobny do Maxa.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 17:22, pio9a napisał:

Ja rok temu w gazecie czytałe że trojka ma wyjść ale w to nie wieże

W jakiej gazecie to czytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 16:57, mike91 napisał:

hmm no i tak nic niewiadomo rockstar nic nie mówi zeby robił trójke wg mnie3 niestety nie zrobi
:(


Rockstar nic nie mowi, bo to gierka Remedy :D
Ja nawet w dwojkę Maxa nie grałem, ale jedynka mi się strasznie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar???
Ta gra była tworzona przez remedy, produkowana przez 3D Realms, a wydawana przez Take 2, poza tym gra jest fajna! Początkowo do jedynki podchodziłem sceptycznie, bez entuzjazmu, ale po przejściu gra zaczęła mnie wciągać, po przejściu "dwójki" entuzjazm znów straciłem, nie, żeby była zła, ale to nie to na co czekałem...

PS. Fajny był kod na rozebranie Mony Sucks... Sax!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 17:28, pio9a napisał:

Tej gazety już nie ma ale był to wirus

tak też to czytałęm tyko że z numeru na marzec 2004 :P a treś to taka.

"Max Payne - Max Payne - historia lubi się powtarzać i zdaniem jednego z szefó Take - Twoprzyjdzie nam doświadczyć kolejnego upadku zmiennolicego policjanta.
Niestety tym razem, jak się zdaje, będziemy musieli poczekać na to nieco dłużej"

a więc daawno temu i bardzo nie jasne info, poza tym grę robiona na PC, PS2, XBX zyli na blaszaka, plejaka i pudło microsottu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wodze ze tu malo ludzi zaglada ale co do tego czy bedzie 3 to jak ktos przeszedl 2 to na koncu w napisach koncowych mozna sie doczytac zdania po angielsku ( moje wlasne tlumaczenie ) " Podroz Maxa przez koszmar bedzie kontynuowana" czy jakos tak
a i mam pytanie do 2 czemu nie ma fenomenalnego dubbindu Radka Pazury pamietam ze w 1 byl fenomenalny i super budowal atmosfere wogule po przejsciu gry puszczalem sobie wiele razy ta historyjke zeby tylko posluchac tego glosu i tych swietnych opisow :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:16, dawidos160 napisał:

raczej nie będzie chyba :( zbyt długo mineło od premiery i może już twórcy dali sobie spokój
a szkoda bo to była świetna gra :/

2 lata temu oficjalnie ogłoszono że Max Payne 3 ma powstac...podczas napisów końcowych pisze że "Podróż Maxa przez noc będzie kontynuowana.

To że sprawa ucichła nie znaczy że gry nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry były takie sobie ale miały rozwiązania, które w tamtych latach były innowacyjne dlatego odniosły sukces. Bullet Time i opowiadanie w formie komiksu. teraz ma to co druga gra ale w 2001 roku to było coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:56, YahooPL napisał:

Gry były takie sobie ale miały rozwiązania, które w tamtych latach były innowacyjne dlatego
odniosły sukces. Bullet Time i opowiadanie w formie komiksu. teraz ma to co druga gra ale w
2001 roku to było coś ...

Tak, ale nie każda gra ma taki klimat i taką wciągająca fabułę jak Max Payne. Max Payne 2 nie miał takiej super fabuły ale też była niezła, co o dzisiejszych grach nie mozna powiedzieć (nie ma wiele gier w których fabuła jest tak wyśienita jak w MP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować