Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Max Payne 3 - Temat Ogólny

480 postów w tym temacie

Max Payne 3 ukończony. Wrażenia? Świetne, gra naprawdę wciąga. Ukończyłem w sumie za pierwszym podejściem (gra naprawdę wciąga). Może najnowsze przygody Maxa odbiegają od dwóch poprzednich części kolorystyką, miejscami akcji oraz klimatem, ale MP3 to kawał świetnej gry, nic nie można tej grze zarzucić. Mechanika, animacje, grafika, optymalizacja czy chociażby inny klimat trzymają na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 23:42, Bracio napisał:

Max Payne 3 ukończony.


Ja skonczylem po poludniu i rowniez mi sie bardzo podobal.
Fakt ze w sumie samego gameplayu starcza prawdopodobnie na jakies 6h ale ogolnie gierka jest swietna,historia przedstawiona w MP3 jest na prawdę dobra a sama gra bardzo dobrze zrobiona a cut-scenki ogladalem z przyjemnoscia mimo ze byl ich pierdyliard :)
Klimatycznie gierka jest podobna do poprzedniczek, glownie ze wzgledu na sama postac Maxa i glos James''a McCaffrey''a ktory sie swietnie nadaje do tej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak z optymalizacją? Mam 3GB Ramu, 3GHZ x2 i 460GTX - BF3 działa na wysokich w 20-30 FPS(o dziwo), teraz mam trochę grosza i chętnie kupiłbym MP3, ale nie chciałym zawieść się jak na GTA 4 i po części LA Noire :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 09:35, KofeinowyPablo napisał:

Zna ktoś ceny MP3 z różnych sklepów (MM, Saturn, Empik)? Bo nie wiem czy za moją nia
przepłaciłem, 6,5 godziny gry ( z czego sporo to cut-scenki) za 140 zł...

139,9 w Empiku i Saturnie. W MM nie byłem, to nie wiem.

Ale i tak nic nie pobije Empiku w kwestii cen wersji na konsole - 249,99. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 09:46, Henrar napisał:

> Zna ktoś ceny MP3 z różnych sklepów (MM, Saturn, Empik)? Bo nie wiem czy za moją
nia
> przepłaciłem, 6,5 godziny gry ( z czego sporo to cut-scenki) za 140 zł...
139,9 w Empiku i Saturnie. W MM nie byłem, to nie wiem.

W MM tyle samo, chłopaki się nie popisały :/ A przynajmniej tyle jest w Lublinie, u mnie w rodowitych Kielcach zazwyczaj zawsze jest niższa cena. Czasami w zależności od oddziału różnią się one.
Tym bardziej bawi fakt że grę trudno znaleźć. Rzucili ją w jakiś zakamarek półek z grami, przysłonięty pudłem z filmami po 6.99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie odnośnie trybu Multiplayer w MP3.
Nie wiem dlaczego ale zrobiony przezemnie avatar nie pojawia sie w żadnym z trybow rozgrywki wieloosobowej,
Kiedy odpali sie już gra dostaje przypadkowo wylosowanego avatara!
Czegoś więc tu nie rozumiem po co opcja tworzenie i kustomizacji?
Help ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 02:41, Kirabaxior napisał:

Właśnie, jak z optymalizacją? Mam 3GB Ramu, 3GHZ x2 i 460GTX - BF3 działa na wysokich
w 20-30 FPS(o dziwo), teraz mam trochę grosza i chętnie kupiłbym MP3, ale nie chciałym
zawieść się jak na GTA 4 i po części LA Noire :)



AMD Athlon X4 640 3,3 Ghz, 6 GB RAM, i wiekowy GeForce 9800 GT- gra działa na detalach wysokich na DirectX 10 z szybkością 30-60 klatek na sekundę. Gra jest świetnie zoptymalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już skonczyłem Max''a :(. Szybciutko, jakieś 6 godzin i koniec...wyczodzi po jakieć 20 zł za godzinę... średnio opłacalna inwestycja. A sama gra...jeśli ktoś nie miał niewiadomo jakich oczekiwań, to jest przyjemnie, ale czuć, że to już nie to samo ...Grafika ładna, nie piękna. Klimat-przyjemny, ale nie wbijający w fotel. Dźwięk- w porządku, świetne dialogi. Optymalizacja-zaskoczenie, na +. Animacje-czasem kuleją ale ogólnie wypas. Dla mnie 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówicie, że Max trwa tylko 6 godzin? W każdej recenzji jaką czytałem wyraźnie zaznaczone było, że zabawa trwa około 12. Gracie na czas, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 13:02, KraczyKruk napisał:

Jak to mówicie, że Max trwa tylko 6 godzin? W każdej recenzji jaką czytałem wyraźnie
zaznaczone było, że zabawa trwa około 12. Gracie na czas, czy jak?


Zacząłem grę chyba o 13 a skończyłem o północy czyli 11 godzin. Grałem na trudnym poziomie trudności. To zależy kto jak gra, na jakim poziome trudności i czy trafia mu się przyciąć podczas gry trafiając na moment który nie może przejść przez 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 09:46, Henrar napisał:

139,9 w Empiku i Saturnie. W MM nie byłem, to nie wiem.

W Saturnie gra kosztje 119 zł na PC, byłem wczoraj w Katowickim Saturnie i widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wrazenia z multi na piecach?Gralem w wersji na ps3 i musze przyznac ze byl bardzo wciagajacy tylko denerwowalo mnie mierzenie analogami a wersja z soft lock byla zbyt prosta,dlatego sam chetnie kupie na pc dla multi tylko zeby bylo warte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mniej więcej w połowie rozgrywki i nawet na średnim poziomie trudności gra potrafi sprawiać wiele problemów, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu, bo nie jest to kolejny produkt pokroju kup - pograj 5 godzin - odłóż na półkę. Gra jest miodna, optymalizacja święta (Rockstar wyciągnęło wnioski z GTA4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 13:02, KraczyKruk napisał:

Jak to mówicie, że Max trwa tylko 6 godzin? W każdej recenzji jaką czytałem wyraźnie
zaznaczone było, że zabawa trwa około 12. Gracie na czas, czy jak?

U mnie poszło szybko zapewne dlatego, ze 3 dni przed premiera trójki przeszedlem MP2 na trudnym, więc byłem przyzwyczajony do stylu rozgrywki.

Sprawdziłem i jednak więcej mi to zeszlo -około 7 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2012 o 13:07, Bracio napisał:

Zacząłem grę chyba o 13 a skończyłem o północy czyli 11 godzin. Grałem na trudnym poziomie
trudności. To zależy kto jak gra, na jakim poziome trudności i czy trafia mu się przyciąć
podczas gry trafiając na moment który nie może przejść przez 20 minut.



To już trochę bardziej uspokajająco brzmi. Liczę, że gra prosta nie będzie. Dzięki za odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2012 o 13:24, KraczyKruk napisał:

To już trochę bardziej uspokajająco brzmi. Liczę, że gra prosta nie będzie. Dzięki za
odp!


Nie jest prosta, na wyższych poziomach trudności nie możemy sobie pozwolić na komfort i na robienie błędów. Jak zrobimy błąd to gra dobitnie nam o tym przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 15:27, KrzysztofT napisał:

Ale długa ta gra!!

Mniej więcej tyle samo czasu co jedynka i dłużej niż dwójka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować