Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Max Payne 3 - Temat Ogólny

480 postów w tym temacie

Raczej nie. Możesz grać spokojnie, najwyżej ucieknie Ci kilka smaczków.
Jednak Rockstarowi przydałaby się wiedza jak wydawać gry na PCty, gdyż błędy z uruchomieniem są godne pogardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Rockstar w ogóle jakoś się wysłowił w sprawie problemów z uruchomieniem gry? Masa ludzi je ma a rozwiązania albo nie działają albo ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło. Reinstall był, z wyłączonym antyvirem oraz firewallem, była aktualizacja sterów, był folder bez spacji i zmienianie partycji - Chu*nia, Panowie, chu*nia. Takie problemy naprawdę zachęcają do używania cracków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 20:52, Harrolfo napisał:

Grasz w DirectX 9?


W ogóle nie gram póki co. Ale jak coś to mam 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A crack coś w tym wypadku daje? Bo ja miałem taki problem, że najpierw się Max w normalnym trybie nie chciał włączyć ale działał w safety mode- tyle, że w oknie. W opcjach gry pogrzebałem żeby włączyć fullscreen i uruchomiłem zwykły tryb. Najpierw czarny ekran ale po chwili logo rockstar itd. Gra się wyłączyła. Drugie uruchomienie- bez problemu, można grać...

Z tym, że ja borykam się z innym problemem a mianowicie czułością myszy- nawet z podkręconą na ma(x)sa nie mogę wycelować bo zajmuje mi to godzinę. W menu raz chodzi szybko raz wolno. Podobno rockstar się tym już zajmuje ale może ktoś ma jakąś metodę...

Mój kaszlak:

Intel Core 2 Duo 2.4
4 GB RAM
Mobility Radeon Hd 3650 512MB

laptop


Ps. Można też próbować uruchamiać grę w trybie zgodności- z wyłączonymi kompozycjami pulpitu itd. Prawie wszystko pozaznaczałem i może w którymś momencie to pomogło.
Ps.2. Chociaż jak teraz patrzę to nic jednak nie mam zaznaczone :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję z kompozycjami i dam znać. Póki co jednak idzie trzeci reinstall.
PS. Crack sprawia, że GRA się uruchamia ale jest problem z weryfikacją danych ^^ Przednio Rockstar, Przednio! Normalnie jedwabiście! Nic, jedno nadziać was na widły póki się nie nauczycie robić takich rzeczy porządnie.

P.P.S Ja mam problem ze "Status bezczynności" jakby co, nie z samą grą (wyłączywszy sprawę z crackiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 21:00, Leos8 napisał:

P.P.S Ja mam problem ze "Status bezczynności" jakby co, nie z samą grą (wyłączywszy sprawę
z crackiem)


Ale okno z aktualizacją pojawia się chyba tylko podczas normalnego uruchamiania- a jak rozumiem to podczas niego aplikacja się zawiesza i wyrzuca błąd.
W trybie bezpiecznym jest to chyba pomijane. I też nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak reinstall się skończy to dam znać bo cracki mi namodziły w grze. Musiałem usunąć. Cóż, frustracja mnie bierze, ale fakt, że nie zauważyłem trybu bezpiecznego. Mój błąd. Dam znać za jakieś 10 minut, chłopaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy na takim sprzęcie można będzie chociaż pograć komfortowo na minimalnych ?

GeForce 9800 GT
Intel E8400 3,00GhZ C2D
Gigabyte EP35C-DS3R
2 GB Ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch do Maxa.
Naprawiono problem z wykrywaniem 0 MB pamięci graficznej albo jej mniejszej ilości i teraz na moim lapku gra chodzi na ustawieniach ze screena z 40-50 klatkami.
Dodano też wreszcie obsługę Xfire in-game.

20120606121135

20120606121329

20120606121344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 14:14, SamFiniszer napisał:

Jak myślicie czy na takim sprzęcie można będzie chociaż pograć komfortowo na minimalnych
?

GeForce 9800 GT
Intel E8400 3,00GhZ C2D
Gigabyte EP35C-DS3R
2 GB Ram

Spokojnie da radę na wysokich, przy Dx10. Gra jest naprawdę dobrze zoptymalizowana. (porażka z PeCetowym GTA IV chyba ich czegoś nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ciebie Harrolfo wczoraj zauważyłęm że pisałeś o problemie zmiany ustawień. nie mogę ich ustawić na mniejsze nie reaguje na enter itd tylko esc . rozwiązales już ten problem jak to zrobić? i filmików nie mogę wyłaczać a trwają po 5min .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 12:13, Harrolfo napisał:

Wyszedł patch do Maxa.
Naprawiono problem z wykrywaniem 0 MB pamięci graficznej albo jej mniejszej ilości i
teraz na moim lapku gra chodzi na ustawieniach ze screena z 40-50 klatkami.
Dodano też wreszcie obsługę Xfire in-game.


oo a wiesz gdzie to można pobrać?:) bo mi właśnie pokazuje że karta ma 0mb a powinna mieć 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej rozwiązałem przez uruchomienie w trybie bezpiecznym (Windows Vista / 7 - Start, wpisz Payne 3 i będzie odpowiedni skrót), ale patche spowodowały, że można normalnie uruchomić grę.
Łatki pobierają się automatycznie przy włączaniu gry przy dostępie do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować