Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Max Payne 3 - Temat Ogólny

480 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 01:39, Mac Cry napisał:

Niekoniecznie ;] Alternatywne zakończenie dwójki daje możliwość rozwoju fabuły.


No fakt, ze o tym nie pomyslalem ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd sie przyznać, ale grałem tylko w pierwszą część Max Peyne :P i w dodatku nie przeszedłem całej. Trzeba kiedyś sobie zagrać. Bo to w końcu klasyka, a co do trójki to liczę że będzie to udany projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 08:08, Dodo1345 napisał:

Aż wstyd sie przyznać, ale grałem tylko w pierwszą część Max Peyne :P i w dodatku nie
przeszedłem całej.


Trzeba będzie załatwić sobie Antologię Maxa Payne za 49 zł.... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 08:15, Pablo09 napisał:

> Aż wstyd sie przyznać, ale grałem tylko w pierwszą część Max Peyne :P i w dodatku
nie
> przeszedłem całej.

Trzeba będzie załatwić sobie Antologię Maxa Payne za 49 zł.... XD


Allegro lub Empik jedno z dwóch się kłania w pas. I kasa sama wypada z kieszeni z powodu niewinnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz widzę, jak potoczy się fabuła... Ale musiałbym tutaj wstaić parę spojlerów co do drugiej części, wiec nic nie mówię.

Powiem tyle, że na kontynuację ukochanej gry z dzieciństwa (jeszcze przed Silent Hillem) czekam z niecierpliwościa, tak samo jak i na film (także zapowiedziany). Ale mam nadzieję, że nie dadzą nam drugiego Strangleholda, tylko wymyślą coś oryginalnego z bullet time''em, bo rdzeń gry - strzelaniny jak z najlepszych hollywoodzkich filmów akcji - ma zostać. No cóż... Pozostaje tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 08:08, Dodo1345 napisał:

Aż wstyd sie przyznać, ale grałem tylko w pierwszą część Max Peyne :P i w dodatku nie
przeszedłem całej. Trzeba kiedyś sobie zagrać. Bo to w końcu klasyka, a co do trójki
to liczę że będzie to udany projekt.


Żałuj, żałuj bo jedynkę trzeba zdać :) na pewno nadrobisz :) dwójka już nie taka dobra ale też warto :) A co do trójki to mam (pewnie jak wszyscy) wielkie oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 01:03, Kris_bla napisał:

Max Payne3... brzmi fajnie, ale fabule to ciezko bedzie zmajstrowac ;-P



Właśnie i to jest ból i tutaj tez mam duże wątpliwości Jaką by dali Fabułę hmmm kolejny raz Max poznaje miłość która traci ... Może jednak postać Tragiczna jak dla mnie będzie miała swój happy End ... ale tak druga część nazywała się
Max Payne II : The Fall Of The Max Payne a z tego co mi wiadomo ... III ma się zwać Max Payne: The Fall To The Dark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach

Dnia 18.03.2008 o 17:38, Sir Braveheart napisał:

a z tego co mi wiadomo ... III ma się zwać
Max Payne: The Fall To The Dark


Naprawde strach sie bac... moze byc cinzka lipa ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:58, Kris_bla napisał:

/ciach
> a z tego co mi wiadomo ... III ma się zwać
> Max Payne: The Fall To The Dark

Naprawde strach sie bac... moze byc cinzka lipa ;-/



Hmmmm Avatar Mistrza Yody odpowaida teraz :D temu wątkowi i co dale.... wiemy na pewno że będzie super grafika i jeszcze lepsze efekty ale wiadomo to nie jest na pierwszym miejscy fabuła hmmm czyżby jakieś nieślubne dziecko któe musi uratować ... nie wiem kolejne zatargi z Mafią hmmm trochę to podejrzana sprawa na prawdę Ci co będą to robić to nieźle się będa musieli natrudzić żeby nie zrobić lipy albo seqelu II

Pozdrawiam Cię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było zagrać w kolejną część policjanta Maxa. Już dwie części dały mi wiele radości z grania. Na pewno od 3
oczekiwuje nowej fabuły i oczywiście (zresztą ja wspomnieli moi przedmówcy) nowej dziewczyna Maxa do ratowania heh. Jak wyjdzie trzecia część tej wspaniałej gry to na pewno ją kupię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiś wielki hit to bym tak znowu nie liczył :) grałem w 2 i nie spodobała mi sie owszem początek był w miarę dobry ale później ta gra mnie po prostu nudziła :(. Mam nadzieje że 3 bedzie troszkę lepsza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 17:38, Sir Braveheart napisał:

miejscy fabuła hmmm czyżby jakieś nieślubne dziecko któe musi uratować ...


Ciekawa propozycja, przyjrzyjmy się bliżej. Mona nie żyje*. Lisa też. Jeszcze przed śmiercią żony był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, poukładanym, widocznie kochającym partnerkę. Jakoś nie widzę ścieżki dziecka nieprawego łoża...

Szkoda, że Max pożegnał się z Vladem - jest, czy raczej był, całkiem interesującą postacią, dwulicową. Nie wiem, w jaki sposób miałaby się ułożyć fabuła, bo polowanie na arcywroga kolejny raz jest kiepskim pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2008 o 21:53, DJ Szlafrok napisał:


Szkoda, że Max pożegnał się z Vladem - jest, czy raczej był, całkiem interesującą postacią,
dwulicową. Nie wiem, w jaki sposób miałaby się ułożyć fabuła, bo polowanie na arcywroga
kolejny raz jest kiepskim pomysłem.



Właśnie też mi Vlada szkoda było ;/ .... Może by mu pomógł w tych chwilach trudnych tak to nazwijmy ....
co do nieślubnego dziecka to masz racje trochę to by było głupie ;/ ale może jakaś grubsza afera totalne wrobienie w zabójstwo i w ogóle , nie wiem .. Ciężko jest cokolwiek wymyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak sie bardzo bardzo boje o jakas "sliskosc" fabularna tej gry, bo o inne aspekty sie nie martwie, gdyz obie czesci byly swietne, ale napedzala ja fabula... a tutaj roznie byc moze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 jest w fazie produkcji to jest już niemal pewne !!! Cieszmy się i radujmy , bo jest z czego. ;-]

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42637

No , ale teraz Rockstar Games tak samo jak w przypadku PeCetowego Grand Theft Auto 4 , będzie uparcie twierdzić że gra ta w ogóle nie powstaje , więc pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość , bo jeszcze sporo czasu minie zanim gra zostanie oficjalnie zapowiedziana. Mam tylko nadzieję że Rockstar nie wpadnie na jeden ze swoich IDIOTYCZNYCH pomysłów żeby wydać grę najpierw na konsoli , a później dopiero na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 z dniem dzisiejszym w końcu został oficjalnie zapowiedziany. :D

Fani będą chyba świętować do rana. ;] W każdym bądź racie, duuużo graczy na pewno bardzo ucieszyła ta informacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ta informacja to małe trzęsienie ziemi w branży. W sumie fajnie, bo obydwie części to świetne gry.

Natomiast ja tylko apeluję do potencjalnego polskiego dystrybutora o nie robienie komedii i zaprzestanie bzdur typu polski dubbing Maksa. Nigdy nie jest za wcześnie na takie prośby. Mi Radek Pazura wyjątkowo nie przypadł do gustu (zresztą nie tylko mi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować