• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
oset-jr

Dying Light problem z kluczem

Pytanie

Cześć, przepraszam jeśli temat już był. Zakupiłem wspomnianą wcześniej grę w empiku w wersji pudełkowej. W środku była Karta Startowa BoxOff Store z kodem. Problem polega na tym, że Box nie przyjmuje kodu, a Steam mówi, że już go ktoś używał. Format mojego kodu to 12345-12345-12345, więc powinien pod Steama pasować, a nie Boxa (tam jest 123-123-1234). Proszę o pomoc, bo albo sprzedali mi bubel, albo (bardziej prawdopodobne) jestem ultra ogarem, co gry nie umie zainstalować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Twój kod (12345-12345-12345) powinno dać się aktywować na Steamie, ale jeśli ta platforma twierdzi, że klucz jest wykorzystany, to kontaktuj się ze sklepem, w którym kupiłeś Dying Light.
Ja aktywowałem pudełkowe Dying Light najpierw w Boxoffstore (po założeniu tam konta, musisz się zalogować, żeby móc aktywować grę), po czym dostałem kod Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No właśnie, już mam konto na Boxoffstore i tegoż kodu nie łapie. Jaki format miał Twój kod? Do empiku w niedziele/poniedziałek będę mógł podjechać, szkoda, bo liczyłem na weekend z zombie :P Dobrze, że techland udostępnił model 3D figurki do druku, to chociaż taką będę miał pocieche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować