Zaloguj się, aby obserwować  
kamac10

Tony hawk pro skater 4

102 postów w tym temacie

Ja mam pytanie. W KONIE trzeba wykonywać tricki na zawołanie. Ale kompletnie nie wiem gdzie je trzeba robić. Może ktoś pomóc ??? Próbowałem na rampie, na murku i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.... Ot taki dziwny bug mi się przytrafił, w czasię treningu gdy byłem w trakcie czesania kombosa wyleciałem poza obczar treningu ;]. Dodam iż zdarzenie miało miejsce parę minut po włączeniu gry. Na potwierdzenie moich słów zamieszczam screena z widokiem na obszar treningowy :P.

20070731161053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 09:21, kolektor napisał:

Ja mam pytanie. W KONIE trzeba wykonywać tricki na zawołanie. Ale kompletnie nie wiem gdzie
je trzeba robić. Może ktoś pomóc ??? Próbowałem na rampie, na murku i nic

Nienapisałeś jakie to zadanie. Jeżeli to jest zadanie zawodowca Rodneya Mullena to zrób je obojętnie gdzie, ale wszystkie 3 za jednym razem. Będą 3 etapy pod koniec będą aż 3 combosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko po co odpowiadasz na post napisany w marcu ? :)
PS. Już dawno załapałem co trzeba zrobić - to nie to zadanie które opisałeś. W tym chodziło o połączenie triku ze spin transferem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:14, Obi-wan Kenobii napisał:

Hehe.... Ot taki dziwny bug mi się przytrafił, w czasię treningu gdy byłem w trakcie czesania
kombosa wyleciałem poza obczar treningu ;]. Dodam iż zdarzenie miało miejsce parę minut po
włączeniu gry. Na potwierdzenie moich słów zamieszczam screena z widokiem na obszar treningowy
:P.

ja też tak maiłem poprostu robiłem grindy na tej najwyższej rampie i wyskoczyłem poza teren jakby nie było wogule tej siatki (fajnie że można wjechać do tego skate sklepu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 16:53, Suchar12 napisał:

pomocy ludzie nie działają mi dwa ukośne flipy z grabami nie ma takiego problemu ale jest z
flipami domyslnie chodzi mi o varial kikflip i varial heelflip robie tak jak z grabami tylko
ze klikam 4 czyli triki flip i nigdy nie wychodzi mi jeden z tych flipow!!!!!A graby o tych
samych combosach działają mam ten problem w THPS4,THUG2 i THAW i niewiem co robic.U mojego
kumpla działają z łatwością.kupiłem nową klawiature edytowłem triki i to nic nie dało bo jak
zmnienie to bedzie ten nowy o tej samej niewykonalnej kombinacji klawiszy
Pomóżcie plis z góry dzięki :(

Co do tego posta to lepiej przenieś sterowanie postacią na klawisze w,s,a,d, ponieważ łatwiej na nich robić variale ale minus to to że to są też klawisze do kierowania 2 graczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO najsłabsza część Tony`ego :-/ Taki odsmażany kotlecik ze słabymi pomysłami na lokacje. Jak dla mnie 2 część jest i będzie nie do przebicia. A wyjątkowymi są 3 i THUG2 =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 17:24, Sir Jedi napisał:

> mam problem z gra tony hawks4, gdy ja właczam to widze tylko puł gry , obraz sie rozciagną.

> inne gry działają mi poprawnie.kupiłem sobie nowy monitor Samsunga SynMaster940MW i wtedy
pojawił
> sie problem z TH4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może to być: karta graficzna, zasilacz, sterowniki. Opisz dokładnie co się dzieje. Tylko w
THPS4 masz tak?

Dobra spoko już działa. Sory za puźną dopowiedz , ale całkowicie zapomniałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO BO MNIE SZLAG TRAFI!!

Wie kto jak w ZOO wjechać w te (_!_) akwarium?! Już 2 raz gram i nie mam pojęcia jak tam się dostać i zrobić zadanie!! Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 09:21, kolektor napisał:

Ja mam pytanie. W KONIE trzeba wykonywać tricki na zawołanie. Ale kompletnie nie wiem gdzie
je trzeba robić. Może ktoś pomóc ??? Próbowałem na rampie, na murku i nic

A może powiesz mniejwięcej w którym niejscu robić te tricki ;)? Dawno nie grałem w tony hawks''a 4 ale jeżeli on jest obok dwóch małych ramp położonych wzdłuż to musisz tricki wykonywać przechodząc jednocześnie z jednej rampy na drugą, tylko i wyłącznie reveltem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 11:14, Dominik000 napisał:

A może powiesz mniejwięcej w którym niejscu robić te tricki ;)? Dawno nie grałem w tony hawks''a
4 ale jeżeli on jest obok dwóch małych ramp położonych wzdłuż to musisz tricki wykonywać przechodząc
jednocześnie z jednej rampy na drugą, tylko i wyłącznie reveltem!

O boże ... już odpowiadałeś na ten post. Już ci pisałem że był on napisany w marcu i że już dawno to wykonałem ... spojrzj na wcześniejsze posty ...
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:22, Piciambeer napisał:

NO BO MNIE SZLAG TRAFI!!

Wie kto jak w ZOO wjechać w te (_!_) akwarium?! Już 2 raz gram i nie mam pojęcia jak tam się
dostać i zrobić zadanie!! Pomocy!!!!

Też miałem z tym problem. Musisz parę razy wskoczyć na mały budynek i z niego zeskoczyć na słonia Tuptusia, wtedy on pobiegnie i rozwali drzwi do akwarium. Jest tam fajne zadanie z pingwinami.

kolektor
Co, o boże? Przecież wchodzę tu bardzo rzadko i już nie pamiętam co kiedyś pisałem. Po prostu chciałem pomóc, zapominając o tym, że już kiedyś na to pytanie odpowiadałem. A tam na marginesie "boże" piszę się dużą literą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 11:35, Dominik000 napisał:

Też miałem z tym problem. Musisz parę razy wskoczyć na mały budynek i z niego zeskoczyć na
słonia Tuptusia, wtedy on pobiegnie i rozwali drzwi do akwarium. Jest tam fajne zadanie z pingwinami.


O Matko ale wymyślili! Serdeczne dzięki... A też się zastanawiałem że ten słoń coś uruchomi. Robiłem nad nim flipy, graby, skakałem mu na łeb i tyłek, ale się nie ruszał ;) THX za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawe już 2 lata temu przeszłem tonego 4 i znów chciałem sobie pograć ale gdy instaluje i zaczynam grać (nie zaczynam) w menu mi się komp zwiesza i musze reseta robić miał ktos podobnie?
I wie może ktoś jak dostac się do kolesia z zadaniem w ZOO co jest zamkniety w akwarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować