Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Zadaj pytanie naczelnemu gram.pl!

104 postów w tym temacie

https://www.facebook.com/grampl/videos/vb.230714584808/10153966916234809/?type=3&theater&__mref=message_bubble

Jak widzicie Myszasty właśnie został wzięty do niewoli przez specjalne służby i zostanie przesłuchany... także przez Was! Zadawajcie mu pytania w komentarzach pod filmem na Facebooku, a także tutaj na Forum :)

Macie czas do jutra do 11:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2016 o 16:32, Ichvander napisał:

co z forum?????!!!!!oneoneoneone


Ja już widzę, że będzie to najpopularniejsze pytanie... Zresztą już jest, bo na facebooku się pojawia (pozdrawiam z tego miejsca Osiołka naszego gramowego ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - sam jestem ciekaw odpowiedzi, ale i samych pytań. Choć przyznam, że widząc pytania "lubisz masło? :D" są dwie grupy osób: te, które uznają to za kolejne "Q&A" i tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś odnośnie rzeczy wokół gramu.

Ale zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A odpowiedzi na zadane pytania otrzymamy czy po jednym lub dwóch wszystko ucichnie?
I tak w ogóle gdzie będą odpowiedzi? W tym wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego dowiem się zapewne jutro. Nie zdążyłem się tak naprawdę zapytać o to. Co do formy nie wiem czy będzie ona tekstowa czy wideo, tego też się dowiem, choć jeśli początek był w tej formie to zapewne i ona się pojawi.

Nie mnie jednak o ile pytania o forum, gramsajty i inne aspekty społecznościowe (te ogólnikowe) to może ktoś ma jakieś pytania lub sugestie związane z konkretnymi ich elementami? Może to pomoże jakoś nakierować potencjalne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytania, głównie związane z forum:

1. Co macie zamiar zrobić z obecną sytuacją? (Chodzi głównie jaki macie zamiar by ściągnąć ludzi na forum i skłonić weteranów do powrotu na forum)
2. Czy w Waszych planach jest jakiś zarys poprawy przejrzystości oraz samego wyglądu forum?
3. Jakie macie ogólne plany z serisem?

To tyle na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ta cała akcja z "porwaniem" ma coś wspólnego z planem ratunkowym forum? Znaczy to, że sobie o nas przypomnieli?
Jak widać, nadal nikt nie traktuje nas poważnie, nagrywając taki idiotyczny (który pewnie miał być zabawny i był dla was) film.
No chyba, że to nie ma związku z impasem trwającym od października... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2016 o 13:15, Kakarotto napisał:

No chyba, że to nie ma związku z impasem trwającym od października... ;P

Obstawiam, że nie. To zwykły filmik promocyjny, który pewnie w ogóle miał na forum nie trafić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2016 o 13:26, Kadaj napisał:

Obstawiam, że nie. To zwykły filmik promocyjny, który pewnie w ogóle miał na forum nie
trafić. ;p

Nie no, skoro Muradin założył i podpiął temat to znaczy, że został o to poproszony. Inna sprawa jest taka, że nie wiem jakiego odzewu się na górze spodziewali. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, żeby wyjaśnić tutaj to o czym Kadaj i Kakarotto wspominają:

Filmik trafił na Facebooka, poproszony zostałem także o to, aby pojawił się na forum, więc miał się pojawić i tu, i tam. Co do samego stylu nie wypowiem się, bo nie brałem udziału w jego tworzeniu.

Nie mniej jednak po ostatnich "małych akcjach dywersyjnych" temat społeczności i zmian został ponownie poruszony. Teoretycznie jestem z tego zadowolony, ponieważ ruszyło się cokolwiek. Mógłbym powiedzieć, że to było głównym impulsem do zrobienia czegoś takiego... ale tego nie wiem. Zresztą biorąc pod uwagę jakie pytania się pojawiają to można podzielić je na dwie części: pisane dla zabawy, bo to "kolejne Q&A" i te, które chcą uzyskać konkretne odpowiedzi odnośnie przyszłości społeczności, a w szczególności Forum. Ale jeśli chodzi o pytania i odpowiedzi to możemy się tego spodziewać już wkrótce. Może następny tydzień? Tego nie wiem dokładnie, ale takie dobiegły mnie słuchy. Natomiast co do formy to zapewne będzie to postać wideo.

Natomiast co do samego tematu Forum... Patrząc na to, że pytanie odnośnie społeczności i Forum pojawia się najczęściej to raczej przed tym pytaniem się nikt nie ustrzeże. Wiem też, że po ostatnich rozmowach temat Forum nie zniknął. Problem w tym, że czasu minęło zbyt wiele podobnie jak i użytkowników odeszło drugie tyle. Samo zbieranie pytań i odpowiedzi od was to jedna z form konfrontacji opinii w obrębie społeczności gramowej. Ja natomiast wysyłając niedawno feedback sugerowałem się opiniami, które przewinęły się przez ostatnie miesiące i dodałem od siebie kilka pozycji. Swoje zdanie odnośnie community gramowego wyraziłem już nie raz i wiem, że na dzień dzisiejszy ktokolwiek by nie chciał tego poruszyć to będzie miał koszmarnie mocną przeprawę. O tym, czego społeczność nasza potrzebuje wiem i będę starał się przypominać na każdym kroku jeśli temat będzie poruszany. To tyle ode mnie w kwestii społecznościowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy coś się rusza w sprawie nowych GS''ówi?
3. Kiedy na stan sklepu wróci Dragon''s Dogma PC?
3. Czy kot sąsiadów nie ma nic innego do roboty, niż ...ah, wait, zły adres.
4. Jakby to powiedzieć: nowy system komentarzy do News''ów ssie i morduje Forum. Czy gram planuje to "odessać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy i kiedy forum wróci do stanu używalności?
Czy ciemna kolorystyka w końcu powróci?
Czy limit wielkości dodawanych zdjęć może zostać zwiększony?
Czy funkcja "SPOILER" może zostać zmodyfikowana tak, aby nie raziła w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2016 o 15:19, Muradin_07 napisał:

Filmik trafił na Facebooka, poproszony zostałem także o to, aby pojawił się na forum,
więc miał się pojawić i tu, i tam.

Nawet moja kryształowa kula się czasem myli. ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2016 o 21:56, Kadaj napisał:

Nawet moja kryształowa kula się czasem myli. ^^''


To znaczy powiem tak - rozumiem o czym pisaliście, ale postanowiłem jeszcze wyjaśnić, aby nie było niedomówień. Być może trochę znikąd się ten filmik pojawił, być może powinien w trochę innej formie. Jednakże jeśli ma to być jakieś przełamanie się w stronę społeczności to spróbować zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2016 o 16:56, Muradin_07 napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=iVUE_O27F-E&feature=youtu.be

Pierwsza część pytań i odpowiedzi z Myszastym już wskoczyła do nas na YouTube :)


No proszę! Doceniam, doceniam, jak najbardziej. Czekamy zatem na posty Myszastego na forum i rzeczywiste działania, bo jak rozumiecie, chyba wszyscy tutaj stracili nadzieję po tych wszystkich perypetiach. Ale póki tu jeszcze na forum siedzę, to będę wypatrywał z ciekawością rozwoju wydarzeń.
Howgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak naprawdę obejrzałem sobie materiał po wrzuceniu go tutaj na forum i przyznam szczerze - cieszę się, że w odpowiedziach pod newsem odnośnie filmu także jest dość pozytywny odzew i to, że odpowiedź na najważniejsze pytanie została udzielona, bo wielu się obawiało, że tak nie będzie.

Zapewne kolejne części Q&A będą trochę luźniejsze. Ale dobrze, że nakreśliło to w jakiś sposób to, co będziemy ogarniać w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować