Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Zadaj pytanie naczelnemu gram.pl!

104 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2016 o 10:19, Muradin_07 napisał:

Ja tak naprawdę obejrzałem sobie materiał po wrzuceniu go tutaj na forum i przyznam szczerze
- cieszę się, że w odpowiedziach pod newsem odnośnie filmu także jest dość pozytywny
odzew i to, że odpowiedź na najważniejsze pytanie została udzielona, bo wielu się obawiało,
że tak nie będzie.


Jak to została udzielona? Przecież nie została :D Odpowiedź była mocno neutralna: "Tak, tak zrobimy, niestety nie wiem kiedy, ale zrobimy, a tak w ogóle, to przepraszam za poprzedników, no i oczywiście jesteście fajni i wspaniali". Na filmie od 1 do 5 minuty.
No ale jeśli przyjmiemy taką odpowiedź za odpowiedź, którą się oczekuje to spoko :) Takie polityczne gadanie, trochę za późno, no ale jest :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej zapytam: jakiej byś oczekiwał? Nie pytam złośliwie, tylko z ciekawości ;)

Zresztą powiem wprost: w tej chwili oprócz tego, że został ustawiony priorytet na przywrócenie funkcjonalności Forum i ja osobiście staram się przypominać się o większy kontakt ze społecznością w tych sprawach czekam na poważniejsze rozmowy w tej kwestii. Tak jak Mysza wspomniał będziemy pewnie o tym rozmawiać jeszcze wielokrotnie. Po jednej, dłuższej dyskusji i wymianie wiadomości ciężko jest powiedzieć coś więcej lub obiecywać, że zrobimy to, to i jeszcze to.

Powtarzam to po raz kolejny, ale rozumiem, że społeczność w tym momencie faktycznie nie ma podstaw, aby w to uwierzyć. Minęło sporo czasu od momentu, kiedy weszły "zmiany", nic nie było w tym temacie ruszane od tego momentu oprócz mniejszych poprawek do tego, co już mamy. Sam natomiast będę chciał, aby tym razem społeczność otrzymała jakiś przedsmak tych propozycji chociażby w postaci screenshotów, jeśli nie wersji beta. Wcześniej był z tym podobno dość spory problem, więc tym razem po prostu warto byłoby z konkretnymi pomysłami zmian wyruszyć do społeczności. Jedyne, o co mogę prosić to to, że jeśli ktoś jeszcze tutaj jest to żeby w przypadku takowych propozycji dał nam feedback, powiedział co myśli. Może ktoś wróci, zobaczy co planujemy i może zostanie na dłużej. Chciałbym w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2016 o 13:32, Muradin_07 napisał:

(...)


Ogólnie cieszy mnie, że coś się ruszyło... Długooooo trzeba było czekać na jakikolwiek znak życia, aleśmy się doczekali.
Pewnie przyjdzie nam znowu "trochę" poczekać na wprowadzenie planu naprawczego, ale cierpliwość nic nie kosztuje.
Nie żebym był w euforii, podniecony wiercił się w fotelu. Podejdźmy na spokojnie do tego, co ma być. Tak czy tak, nic nie zmieni faktu, że przez ostatnie miesiące byliśmy odrzuceni. Po latach bycia w społeczności gram.pl potraktowano nas (poszukiwanie odpowiedniego słowa)... podle.

Fakty są, jakie są i nic tego nie zmieni. Cóż, poczekamy i zobaczymy.

A i wspominając o społeczności... Wielu nas nie zostało, jedni odeszli, jedni znikli. Jedni odchodzą, inni przychodzą niby, ale IMO nowi długo tu nie posiedzą, bo nie ma z kim gadać. Plan ratowania społeczności może się nie udać, raczej nic nie wróci do dawnej "świetności", ale spróbować trzeba. Ja i reszta "wiernych myszek" zapewne pomożemy, choć wiele nie możemy. :P


P.S. Powinien powstać oddzielny filmik tylko z samymi przeprosinami, a nie z porwaniami... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal podchodzę do tego filmiku z "porwaniem" humorystycznie. Ogólnie społeczność gramowa jest podzielona na dwa miejsca w tym momencie, może nawet gorzej to wygląda jak swego czasu podział na "gramsajtowych i forumowych". Ogólnie taki wstępniak/zapowiedź imo nie jest zła, to co teraz aktualnie pojawia się w Q&A już jest na serio i związane z zadanymi pytaniami (jedne poważne, drugie humorystyczne). Dlatego też odpowiedź związana z sytuacją forum, gramsajtów i w ogóle gramu jako takiego była najdłuższa.

Natomiast społeczność - podobnie jak Ty staram się z jednej strony być stonowany, a z drugiej gotowy do działania. Przez ostatnie miesiące najpierw starałem się jakoś studzić emocje, potem tłumaczyć jak sytuacja wygląda, aż ostatecznie straciłem nadzieję na jakąkolwiek poprawę sytuacji. Do euforii mi daleko, ale na pewno będę zadowolony z tego, gdy będziemy mogli zacząć coś działać i rozmawiać o tym wszystkim otwarcie. Jeśli zostanie to wprowadzone - super, pierwszy mały krok do przodu i oby się na nim nie skończyło. Na to liczę nie tylko ja, ale także ekipa i zapewne wielu z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro w pierwszej kolejności ma się poprawić funkcjonalność forum, to pozostaje mi zapytać o komentarze do newsów. Czy będą wyglądały tak, jak wyglądają teraz? Czy platforma Disqus jest najlepszym z technicznego punktu widzenia rozwiązaniem dla redakcji? Czy nie nadużywam przypadkiem słowa "czy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2016 o 00:33, aTF-KUDLaTY666 napisał:

Skoro w pierwszej kolejności ma się poprawić funkcjonalność forum, to pozostaje mi zapytać
o komentarze do newsów. Czy będą wyglądały tak, jak wyglądają teraz? Czy platforma Disqus
jest najlepszym z technicznego punktu widzenia rozwiązaniem dla redakcji? Czy nie nadużywam
przypadkiem słowa "czy"?


Nie wiem czy na to odpowie sam Myszasty, więc odpowiem ja:

Na razie sprawdzamy jak i czy będziemy mogli to zrobić. Nie mówimy "nie", ale też nie będzie to już i zaraz. Temat jest otwarty z pewnością, część rzeczy można zrobić szybciej. Ta wymagałaby nieco głębszego wejścia temat, więc wymagałaby także czasu.

Tak czy inaczej - zapewne w tej sprawie będziemy jeszcze dawać znać osobno, ponieważ jest to temat cięższego kalibru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. I tak dobrze wiedzieć, że cokolwiek się w tym temacie dzieje, bo lepsze sprawdzanie od nicnierobienia. Jeżeli ta platforma okaże się najrozsądniejszym wyborem to nie zamierzam narzekać, tym bardziej że widywałem już gorsze :P Mam jeszcze pytanie odnośnie publikacji - wiadomo może jaki będzie mniej/więcej stosunek materiałów wideo do tekstów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2016 o 16:07, Muradin_07 napisał:

Ja nadal podchodzę do tego filmiku z "porwaniem" humorystycznie. Ogólnie społeczność
gramowa jest podzielona na dwa miejsca w tym momencie, może nawet gorzej to wygląda jak
swego czasu podział na "gramsajtowych i forumowych". Ogólnie taki wstępniak/zapowiedź
imo nie jest zła, to co teraz aktualnie pojawia się w Q&A już jest na serio i związane
z zadanymi pytaniami (jedne poważne, drugie humorystyczne). Dlatego też odpowiedź związana
z sytuacją forum, gramsajtów i w ogóle gramu jako takiego była najdłuższa.


Wydaje mi się, że mogli bardziej taktownie "zacząć" niż tym filmem z porwaniem, ale cóż, co było, minęło i nie warto do tego wracać, choć o tych miesiącach porzucenia będę pamiętać i pewnie nie tylko ja.
W pierwszej części Q&A, z grubsza, najważniejsze kwestie zostały IMO tylko poruszone, liczę, że potem będzie więcej konkretów, jednak konkrety w kwestii forum już widać, więc powoli zaczynam wierzyć w to wszystko... ;)

Dnia 16.02.2016 o 16:07, Muradin_07 napisał:

Natomiast społeczność - podobnie jak Ty staram się z jednej strony być stonowany, a z
drugiej gotowy do działania. Przez ostatnie miesiące najpierw starałem się jakoś studzić
emocje, potem tłumaczyć jak sytuacja wygląda, aż ostatecznie straciłem nadzieję na jakąkolwiek
poprawę sytuacji. Do euforii mi daleko, ale na pewno będę zadowolony z tego, gdy będziemy
mogli zacząć coś działać i rozmawiać o tym wszystkim otwarcie. Jeśli zostanie to wprowadzone
- super, pierwszy mały krok do przodu i oby się na nim nie skończyło. Na to liczę nie
tylko ja, ale także ekipa i zapewne wielu z Was.


Coś się rusza, jest akcja i jest reakcja. Pozytywna jak na razie, ale w kwestii ogólnej.
___________________________________

A i mam pytanie do mistrza naczelnego (może odpowie :P):
Dlaczego tak długo zwlekano z tym wszystkim, skoro dość szybko postawiono forum na nogi? Dla mnie to nie pojęte, swojego czasu byłem nawet za tym, że umyślnie chcieliście się nas pozbyć, poprzez "opuszczenie". ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 19:38, Kakarotto napisał:

Wydaje mi się, że mogli bardziej taktownie "zacząć" niż tym filmem z porwaniem, ale cóż,
co było, minęło i nie warto do tego wracać, choć o tych miesiącach porzucenia będę pamiętać
i pewnie nie tylko ja.
W pierwszej części Q&A, z grubsza, najważniejsze kwestie zostały IMO tylko poruszone,
liczę, że potem będzie więcej konkretów, jednak konkrety w kwestii forum już widać, więc
powoli zaczynam wierzyć w to wszystko... ;)

Zobaczymy co będzie dalej. Wiem, że wielu z nas pewnie tego okresu nie zapomni, zresztą tak samo jak kilku innych w dziejach gramu. Dlatego też mam nadzieję, że tym razem uda się wszystko ogarnąć i będziemy działać cały czas.

Dnia 18.02.2016 o 19:38, Kakarotto napisał:

Coś się rusza, jest akcja i jest reakcja. Pozytywna jak na razie, ale w kwestii ogólnej.

I aż chce się powiedzieć "chwilo trwaj"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 19:38, Kakarotto napisał:

Dlaczego tak długo zwlekano z tym wszystkim, skoro dość szybko postawiono forum na nogi?

Moja teoria jest taka, że "na górze" zauważono, że olanie forum ma negatywny wpływ na sprzedaż w sklepie i przychody z reklam na stronie. Dlatego postanowili coś z tym zrobić. To jedyne sensowne wytłumaczenie, jakie mi do głowy przychodzi i jeśli faktycznie tak jest, to nie spodziewaj się odpowiedzi od kogoś ważnego. :D

Mnie ciekawią dwie inne rzeczy. Dlaczego Myszasty w tym filmiku mówi, że jest nowym naczelnym, skoro Muradin pisał, że pełni on tę funkcję od listopada? Poza tym jeśli mnie pamięć nie myli, to miał też on osobiście napisać tutaj posta. w którym wyjaśni, co i jak będzie się z forum działo - gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 19:58, Muradin_07 napisał:

Zobaczymy co będzie dalej. Wiem, że wielu z nas pewnie tego okresu nie zapomni, zresztą
tak samo jak kilku innych w dziejach gramu. Dlatego też mam nadzieję, że tym razem uda
się wszystko ogarnąć i będziemy działać cały czas.


Widocznie musi być źle, by mogło być lepiej. ;)

Dnia 18.02.2016 o 19:58, Muradin_07 napisał:

I aż chce się powiedzieć "chwilo trwaj"... ;)


Jednak chyba jest trochę za wcześnie na takie stwierdzenia. W tej chwili jeszcze pozostało wiele do zrobienia, więcej lepiej niech ta chwila nie trwa, tylko idzie porządnie do przodu. Pierwszy krok zrobiony, więc trzeba zacząć biec. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 20:00, matiz123 napisał:

Moja teoria jest taka, że "na górze" zauważono, że olanie forum ma negatywny wpływ na
sprzedaż w sklepie i przychody z reklam na stronie. Dlatego postanowili coś z tym zrobić.
To jedyne sensowne wytłumaczenie, jakie mi do głowy przychodzi i jeśli faktycznie tak
jest, to nie spodziewaj się odpowiedzi od kogoś ważnego. :D

Już kiedyś było tłumaczone jak działa system reklam, więc komentować tego nie będę. Może inaczej... gdyby faktycznie tak było to ktoś zauważyłby ten problem znacznie wcześniej nie pozwalając na jakieś... 5 miesięcy straty? Poza tym zawsze będę powtarzał - nie ma sensu takich teorii powielać, ponieważ później zaczynają żyć własnym życie, inni je podłapują i wychodzi to co wychodzi ;)

Wyglądało to tak - moja rozmowa z Myszastym z dwa tygodnie temu odnośnie Forum i społeczności i nie chodziło o reklamy, bo bym się tego dowiedział tylko o to, że społeczność jednak jakby nie patrzeć na gramie jest jego częścią. To, że ze zmianami mówiąc grzecznie "nie wyszło" trzeba przyznać. Jednakże z mojej perspektywy gdyby działało to tak, jak teraz aktualnie działamy miałoby to jakiś sens. Natomiast dlaczego tak nie było? Będzie to dla mnie zagadką.

Dnia 18.02.2016 o 20:00, matiz123 napisał:

Mnie ciekawią dwie inne rzeczy. Dlaczego Myszasty w tym filmiku mówi, że jest nowym naczelnym,
skoro Muradin pisał, że pełni on tę funkcję od listopada? Poza tym jeśli mnie pamięć
nie myli, to miał też on osobiście napisać tutaj posta. w którym wyjaśni, co i jak będzie
się z forum działo - gdzie to jest?

Przejmowanie władzy tyle trwało, teraz oficjalnie przejął stery. Niestety - takie rzeczy po prostu... trwają. Informację przekazałem po rozmowie z Myszastym właśnie w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 20:00, matiz123 napisał:

Moja teoria jest taka, że "na górze" zauważono, że olanie forum ma negatywny wpływ na
sprzedaż w sklepie i przychody z reklam na stronie. Dlatego postanowili coś z tym zrobić.
To jedyne sensowne wytłumaczenie, jakie mi do głowy przychodzi i jeśli faktycznie tak
jest, to nie spodziewaj się odpowiedzi od kogoś ważnego. :D


Teoria bardzo prawdopodobna, słuszna, ale może ktoś odpowie jednak? Kto wie. :P

Dnia 18.02.2016 o 20:00, matiz123 napisał:

Mnie ciekawią dwie inne rzeczy. Dlaczego Myszasty w tym filmiku mówi, że jest nowym naczelnym,
skoro Muradin pisał, że pełni on tę funkcję od listopada?


Myszasty był porwany, może przetrzymywali go od listopada i filmiki z opóźnieniem opublikowali? Kto wie. :P

Dnia 18.02.2016 o 20:00, matiz123 napisał:

Poza tym jeśli mnie pamięć
nie myli, to miał też on osobiście napisać tutaj posta. w którym wyjaśni, co i jak będzie
się z forum działo - gdzie to jest?


"Ludzie z góry gramu" są w trakcie pisania postów od października 2015. Dajmy mi jeszcze trochę czasu. Może coś napisze... Kto wie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 20:19, Kakarotto napisał:

"Ludzie z góry gramu" są w trakcie pisania postów od października 2015. Dajmy mi jeszcze
trochę czasu. Może coś napisze... Kto wie. :P


Ej, kurczę... ja pisałem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 20:29, Muradin_07 napisał:

> "Ludzie z góry gramu" są w trakcie pisania postów od października 2015. Dajmy mi
jeszcze
> trochę czasu. Może coś napisze... Kto wie. :P

Ej, kurczę... ja pisałem -.-


A ty jesteś z "góry gramu"? Myślałem, że jesteś "z wyżyn", a my "z nizin". Wybacz. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz "góra gramu"... Dla mnie góra gramu to jest chociażby prezes. Ekipa to ekipa. W sumie sprawy społecznościowe na Forum oficjalnie ograniam...

Tak czy inaczej informacje czy inne sprawy załatwiać będę ja, natomiast jeśli będzie potrzebna większa interwencja to wtedy Mysza tutaj też od siebie coś skrobnie. Poproszę go może jutro żeby od siebie takie "słowo do ludu" jeszcze wystosował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 20:15, Muradin_07 napisał:

Już kiedyś było tłumaczone jak działa system reklam, więc komentować tego nie będę.

Z reklam pewnie kasy dużo nie ma, ale spadek sprzedaży w sklepie już pewnie może zaboleć.

Dnia 18.02.2016 o 20:15, Muradin_07 napisał:

Może inaczej... gdyby faktycznie tak było to ktoś zauważyłby ten problem znacznie wcześniej
nie pozwalając na jakieś... 5 miesięcy straty?

Bo może ten ktoś myślał, że ludzie nie będą tak szybko odchodzić albo że społeczność forum to tylko mała część wszystkich ludzi, którzy kupują w sklepie i ich utrata nie będzie tak boleć? Poza tym ewentualnego spadku sprzedaży w sklepie na pewno nie dało się zobaczyć po tygodniu, a po miesiącu też pewnie nie można było jednoznacznie połączyć tego z umieraniem forum. Może ktoś uznał, że straty w sklepie są mniejsze niż koszt zatrudnienia kogoś, kto porządnie zajmowałby się forum? I teraz się okazało, że jednak tak nie jest.

Dnia 18.02.2016 o 20:15, Muradin_07 napisał:

Wyglądało to tak - moja rozmowa z Myszastym z dwa tygodnie temu odnośnie Forum i społeczności
i nie chodziło o reklamy, bo bym się tego dowiedział tylko o to, że społeczność jednak
jakby nie patrzeć na gramie jest jego częścią. To, że ze zmianami mówiąc grzecznie "nie wyszło" trzeba przyznać.

To, że nie wyszło, było wiadomo w zasadzie w momencie "ulepszenia" forum i już wtedy (no, może po kilku dniach) ludzie zaczęli systematycznie odchodzić. Mogę tutaj użyć Twoich słów: "gdyby faktycznie tak było to ktoś zauważyłby ten problem znacznie wcześniej nie pozwalając na jakieś... 5 miesięcy straty?". Dopiero po 5 miesiącach "ważni ludzie" zauważyli, że społeczność Gramu jednak jest jego częścią i wyłącznie z tego powodu postanowiono coś zrobić z forum? Zupełnie mnie to nie przekonuje.

Dnia 18.02.2016 o 20:15, Muradin_07 napisał:

Natomiast dlaczego tak nie było? Będzie to dla mnie zagadką.

No widzisz, sam tego nie wiesz, a nam chodzi o to, żeby się dowiedzieć, dlaczego tak się stało. :P Mnie autentycznie ciekawi, z jakiego powodu dopiero teraz coś się zaczęło na forum dziać. Piszesz, że tworzenie i powielanie teorii nic dobrego nie daje, ale jeśli nie pojawi się konkretna odpowiedź na dane pytanie, to wszelkie teorie siłą rzeczy będą się pojawiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 20:58, matiz123 napisał:

Bo może ten ktoś myślał, że ludzie nie będą tak szybko odchodzić albo że społeczność
forum to tylko mała część wszystkich ludzi, którzy kupują w sklepie i ich utrata nie
będzie tak boleć? Poza tym ewentualnego spadku sprzedaży w sklepie na pewno nie dało
się zobaczyć po tygodniu, a po miesiącu też pewnie nie można było jednoznacznie połączyć
tego z umieraniem forum. Może ktoś uznał, że straty w sklepie są mniejsze niż koszt zatrudnienia
kogoś, kto porządnie zajmowałby się forum? I teraz się okazało, że jednak tak nie jest.

Ale nie chodzi tutaj tylko o zajmowanie się forum, ale także zajmowanie się ogólnie tematem społeczności w serwisie. Zmiany miały być jednym z jej elementów, niektóre rzeczy mieliśmy ogarniać z poziomu Gramika (wybory użytkowników roku, jakieś dodatkowe rzeczy dla forum i gramsajtów... pomysłów mieliśmy sporo) i zapewne ja bym się tym wszystkim zajmował. Ale to już przeszłość, na razie ten temat wstrzymuję do momentu, aż przyjdzie czas na aktywności społecznościowe - najpierw działamy z forum i jego funkcjonalnościami.

Dnia 18.02.2016 o 20:58, matiz123 napisał:

To, że nie wyszło, było wiadomo w zasadzie w momencie "ulepszenia" forum i już wtedy
(no, może po kilku dniach) ludzie zaczęli systematycznie odchodzić. Mogę tutaj użyć Twoich
słów: "gdyby faktycznie tak było to ktoś zauważyłby ten problem znacznie wcześniej nie
pozwalając na jakieś... 5 miesięcy straty?". Dopiero po 5 miesiącach "ważni ludzie" zauważyli,
że społeczność Gramu jednak jest jego częścią i wyłącznie z tego powodu postanowiono
coś zrobić z forum? Zupełnie mnie to nie przekonuje.

Ja po prostu ostatecznie dałem także wyraz temu, że ogólnie społeczność jest praktycznie martwa. W przeciągu 24h udało się ten problem zauważyć. Szczerze? Nie wiem czy w tym momencie ktoś faktycznie dysponuje takimi statystykami. Bo gram można podzielić na trzy części - sklep, redakcja, społeczność. Fakt, ma to jakieś przełożenie. Zapewne duże. Ale te 100-120 osób... z czego kiedyś toczyła się rozmowa o userzy-weterani kupują w sklepie gramowym... dziwne rozmowy, ale się toczyły.

Dnia 18.02.2016 o 20:58, matiz123 napisał:

No widzisz, sam tego nie wiesz, a nam chodzi o to, żeby się dowiedzieć, dlaczego tak
się stało. :P Mnie autentycznie ciekawi, z jakiego powodu dopiero teraz coś się zaczęło
na forum dziać. Piszesz, że tworzenie i powielanie teorii nic dobrego nie daje, ale jeśli
nie pojawi się konkretna odpowiedź na dane pytanie, to wszelkie teorie siłą rzeczy będą
się pojawiać. :)

Konkretna odpowiedź - zauważono problem społeczności i usłyszano nasze wołanie o to, ze community praktycznie jest martwe. Po takim czasie, dlatego że dopiero niedawno w pełni Mysza przejął kontrolę nad tym, nad czym rednacz kontrolę mieć powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 20:52, Muradin_07 napisał:

Wiesz "góra gramu"... Dla mnie góra gramu to jest chociażby prezes. Ekipa to ekipa. W
sumie sprawy społecznościowe na Forum oficjalnie ograniam...


Prezes to byłby szczyt gramu, czyż nie? ;)
Generalnie, od miesięcy, co jest faktem bezspornym, TYLKO TY tu coś na forum ogarniasz...

Dnia 18.02.2016 o 20:52, Muradin_07 napisał:

Tak czy inaczej informacje czy inne sprawy załatwiać będę ja, natomiast jeśli będzie
potrzebna większa interwencja to wtedy Mysza tutaj też od siebie coś skrobnie. Poproszę
go może jutro żeby od siebie takie "słowo do ludu" jeszcze wystosował ;)


Mógłby wystosować, ale niech waży dobrze każde słowo, bo jak wiadomo ktoś się do czegoś może przyczepić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2016 o 15:22, Kakarotto napisał:

Prezes to byłby szczyt gramu, czyż nie? ;)
Generalnie, od miesięcy, co jest faktem bezspornym, TYLKO TY tu coś na forum ogarniasz...

Hm... od jakiegoś czasu robiłem to trochę "z partyzanta" w okresie ciszy, teraz robię to oficjalnie. Ale kilku dni na forum obecny jest także Mateusz, który poprawia Forum. Więc teraz jest nas tutaj dwóch ;)

Dnia 19.02.2016 o 15:22, Kakarotto napisał:

Mógłby wystosować, ale niech waży dobrze każde słowo, bo jak wiadomo ktoś się do czegoś
może przyczepić. :P

No właśnie i tutaj dochodzimy do kolejnej kwestii - tego ważenia słów. Wspominaliście o politycznym podejściu do tematu i odpowiedzi na pytania... no i własnie wygląda to tak, że jeśli za dużo się będzie obiecywać bądź też ktoś zrozumie dane słowa inaczej zaczynają się robić problemy. Zawsze wydaje mi się, że lepszym wyjściem jest powiedzieć mniej, ale odpowiedzieć konkretnymi działaniami niż powiedzieć za dużo i nie zrobić nic.

Natomiast tak jak mówię - będę zachęcał do udzielania się na forum także i Myszę, bo raz na jakiś czas "słowo od rednacza" to byłby całkiem fajny dodatek. Ja ze swojej strony natomiast mogę próbować myśleć o różnych aktywnościach dla społeczności. Ostatnio Przemek zaproponował wspólne granie w Battlefronta, więc myślę że tego typu rzeczy/turnieje to też fajna rzecz, aby zachęcić do udzielania się.

Zostaje natomiast kwestia chociażby Wyborów Gramowiczów 2015. Ale o tym pogadam już w przyszłym tygodniu, bo był na to pomysł, aby rozwiązać to w konkretny sposób. Ciekawy jestem czy udałoby się coś w tej sprawie zrobić. Chciałbym, ponieważ nadal uważam, że kilkoro użytkowników z naszej społeczności zasłużyło na coś więcej. Nawet, jeśli ich już nie ma wśród nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować