Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Zadaj pytanie naczelnemu gram.pl!

104 postów w tym temacie

Nie, o tym nie mówię. Nie mniej jednak - niektóre rzeczy ode mnie są kompletnie niezależne, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie znam się chociażby na programowaniu i innych sprawach IT. Tak więc musimy zdawać się na pracę innych w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, obejrzałem - Q&A... Myszasty - Wierzę w Ciebie. Gramsajty pewnie zostaną rozwinięte za rok/dwa. Ale już tyle czekamy, to i poczekamy tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od posta Myszastego mija miesiąc, nic się w tym czasie nie ruszyło, gdzie te zmiany?
Ja rozumiem, że już trochę nie ma dla kogo ich robić, bo tu max 10 osób zostało, no ale wiecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony trochę dziwne, że nie pojawił się dziś żaden news na temat nowych zmian na forum. Z drugiej - byłby to jednak odgrzewany żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2016 o 00:47, Outlander-pro napisał:

Gdzie konkrety? Będę dopytywał się codziennie jeśli trzeba. Myśleliście, że przeskalowanie
strony głównej forum to wszystko co trzeba zrobić?


Popieram. Tak, tak, "prace trwają". Jasne, rozumiem. Ale błagam, nie wmawiajcie nam, że robicie teraz tak dużą rzecz, że nie można jej wprowadzać po trochu. Nie po tym wszystkim. Na forum leżą jeszcze dziesiątki pierdół, których wprowadzanie raz na dwa tygodnie wyglądałoby lepiej niż rzucanie lakonicznego "prace trwają". Guzik. Wierzyliśmy na słowo wcześniej, dlaczego sądzicie, że mamy wierzyć na słowo teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, co tak najeżdżacie na Myszastego? Przecież On jeszcze na IEM siedzi i nie ma czasu odpisać :)

A tak poważnie, nie wiem czy ktoś od PR w gramie jest, ale strzelił sobie w kolano tymi zapowiedziami zmian, których było tylko kilka i potem koniec? Zamiast doprowadzić sprawę do końca i uzyskać zadowolenie userów, to robi się taki cyrk.

Zabawne, że praktycznie zrobione zostało tylko to, co zrobił Ziptofaf swoimi przeróbkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2016 o 14:15, maniekk napisał:

Zabawne, że praktycznie zrobione zostało tylko to, co zrobił Ziptofaf swoimi przeróbkami.

Zrobione zostało nawet mniej, bo naprawdę chyba tylko przeskalowano główną forum i to wszystko.
Na gramie zawsze był cyrk, ale teraz to już jest apogeum plucia użytkownikowi w twarz i naigrywania się z tej garstki, która tu jeszcze jest. Robicie jakieś QnA, specjalny temat na forum, zapowiadacie zmiany, a potem jest tak jak zwykle. Wstyd, naprawdę wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2016 o 14:34, Outlander-pro napisał:

Zrobione zostało nawet mniej, bo naprawdę chyba tylko przeskalowano główną forum i to
wszystko.
Na gramie zawsze był cyrk, ale teraz to już jest apogeum plucia użytkownikowi w twarz
i naigrywania się z tej garstki, która tu jeszcze jest. Robicie jakieś QnA, specjalny
temat na forum, zapowiadacie zmiany, a potem jest tak jak zwykle. Wstyd, naprawdę wstyd.


Dodałbym jeszcze pytanie po co ten cały cyrk? Wygląda to tak jakby ktoś chciał doprowadzić do zgonu gramu i jego zamknięcia. Tylko po co? Skoro można by było zrobić to bez słowa.
No chyba, że chodzi tu o zgon i tanie wykupienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2016 o 16:47, Outlander-pro napisał:

Kolejny dzień robienia sobie z nas jaj, drodzy userzy!


Dzień? Biorąc po uwagę całość, to kolejny miesiąc... A na horyzoncie pusto. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobny update – widok wątku otrzymał lifting.
Avatary i przyciski po bokach zostały zmniejszone.
Tytuł wątku również.

Ogólnie powinno się teraz mieścić więcej postów w jednym oknie. Ciężko będzie bardziej zejść z wysokością postu ze względu na rangi/funkcje wyświetlane przy Avatarze. Pomyślimy jeszcze co z tym zrobić.

Jeśli ktoś nie widzi zmian to sugeruję wyczyścić cache przeglądarki dla domeny gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umm nie przypominam sobie, by ktokolwiek prosił o przeskalowanie widoku wątku - mam patrzeć na avatary i nicki userów z lupą w ręku? Wcześniej było wystarczająco czytelnie, a duże avatary były jednym ze spełnionych postulatów wieki temu.

Strony wątku u góry i data posta - w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2016 o 02:22, Outlander-pro napisał:

Umm nie przypominam sobie, by ktokolwiek prosił o przeskalowanie widoku wątku - mam patrzeć
na avatary i nicki userów z lupą w ręku? Wcześniej było wystarczająco czytelnie, a duże
avatary były jednym ze spełnionych postulatów wieki temu.


Z tego co wyczytałem w postach - wcześniej i teraz - doszedłem do wniosku, że wielu z nas podczas korzystania z nowego forum zmniejszało sobie jego layout poprzez przeglądarkę. Ja też tak robiłem.

Dlatego też pomyśleliśmy, że lepiej by było nieco zmniejszyć wraz z główną forumową także widok wątków po to, aby większa ilość postów była widoczna na jednej stronie. Ja tego jeszcze nie widzę, muszę przeczyścić to i owo, ale robię to nieco później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba trochę przegięto w druga stronę - teraz nazwa użytkownika nad avatarem jest mniejsza niż ta w tekście "to jest odpowiedź na posta dodanego przez ..." ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2016 o 14:28, Kadaj napisał:

Ale chyba trochę przegięto w druga stronę - teraz nazwa użytkownika nad avatarem jest
mniejsza niż ta w tekście "to jest odpowiedź na posta dodanego przez ..." ;p


Welp, to będzie kwestia lekkiego podniesienia w górę. Przecież nikt nie mówi, że tak nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja wolę by było jak wcześniej i takie też wcześniej były głosy - chcieliśmy większych avatarów, by były czytelne i wyraźne, a nie czegoś co jest mniejsze od znaczków pocztowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować