Muradin

Forum gram.pl - nowości, informacje, sugestie, tutaj zgłaszamy błędy!

294 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2016 o 05:04, mofftarkin napisał:

A3. 3 - Po porządnym odświeżeniu przeglądarki powinno to działać już nieco inaczej -
tzn, nazwa tematu nadal znika po 1,5 sekundy, ale nie wpływa to na klikalność tego miejsca.

U mnie na Operze nie działa. : (

No chyba że porządne odświeżenie przeglądarki wymaga jakiejś dodatkowej magii. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś, kiedy wyrzucicie tą zakładkę "Xbox na jesień Sprawdź jesienne premiery >>"? Można byłoby ją szybko zaktualizować na obecną ofertę lub wyłączyć na teraz i przywrócić jak znajdziecie czas na ten drobiazg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Jezusie!! Strona glowna w koncu wyglada tak, ze cos na niej widac, a nie, ze musze scrollowac 10 minut, a i tak bylo widac mniej niz teraz. Gratulacje za krok w dobrym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2016 o 05:04, mofftarkin napisał:

Ad. 2 - Nie planujemy tutaj zmian. Jest tak ze względu na to, żeby zachęcić mniej ogarnięte
osoby do korzystania z prostego drag&dropa.


I jak mam skorzystać z tego drag&dropa na telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zielona kropka przy avatarze sygnalizująca, że dany użytkownik jest online została zastąpiona tą literką "i" w kółku? Wg mnie praktyczniejsza była jednak ta pierwsza opcja, bo było wiadomo, kto jest obecnie na forum bez najeżdżania myszką na "i".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2016 o 22:23, Hommicide napisał:

Dlaczego zielona kropka przy avatarze sygnalizująca, że dany użytkownik jest online została
zastąpiona tą literką "i" w kółku? Wg mnie praktyczniejsza była jednak ta pierwsza opcja,
bo było wiadomo, kto jest obecnie na forum bez najeżdżania myszką na "i".


Jeśli ktoś jest online jest w zielonym kółku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja dodam od siebie sugestie. Może nie do zrobienia na teraz, ale w końcu trzeba będzie.

1. Oznaczenie kategorii tematów. Zakładając temat trzeba go przypisać do jakiejś kategorii, forumowe filtry również działają pod te kategorie. Problem w tym, że na forum nie widać co jest jaką kategorią. :P

2. Wywalenie podfor "Rodzice i dzieci", ew. Konsulatu i wyciągnięcie podforum Pomocy Technicznej wyżej

3. Możliwość przypinania tematów w danym podforum. Np. żeby temat z FAQ był przypięty do podforum Pomocy Technicznej i tylko do tego podforum.

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę. ;) Ale póki co jest nawet przyjemnie - a dawno tego nie mówiłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu Forum wygląda tak, jak według mnie powinno wyglądać.
Tylko jedna uwaga, dotycząca oznaczenie statusu "online"/"Offline". Powinno być bardziej czytelne - może grubsza obwódka, dodatkowo, w bardziej jaskrawym odcieniu zieleni. A może po prostu znak graficzny (odpowiednio) zielonej/czerwonej np. żaróweczki w oknie danych o autorze wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż zalogowałem się pierwszy raz od, bo ja wiem - dwóch miesięcy? Teraz przynajmniej da się to przeglądać. Na newsy na forum pewnie nie ma co liczyć, mimo wszystko brawo - trochę czasu wam to zajęło - oby się opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U niektórych zaczeły pojawiać sie sygnaturki. To teraz, czy wcześniej coś było?

EDIT: O, zrobiłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2016 o 12:38, Muradin_07 napisał:

Chyba wróciły, ale nie wiem. Zaraz sprawdzę :)


Chyba jednak nie, po prostu spojrzałem na posty sprzed rewolucji. ;)

Dnia 22.02.2016 o 12:38, Muradin_07 napisał:

Hmmm... nie widzę u siebie o.O

Narzędzia moderatorskie to jednak przydatna rzecz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2016 o 14:01, Rick napisał:

Narzędzia moderatorskie to jednak przydatna rzecz. ;)

Cziter. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2016 o 14:11, Kadaj napisał:

> Narzędzia moderatorskie to jednak przydatna rzecz. ;)
Cziter. : <

To nie cziter tylko boska moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2016 o 12:38, Muradin_07 napisał:

Hmmm... nie widzę u siebie o.O


Źle patrzysz chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2016 o 12:19, rob006 napisał:

> Ad. 2 - Nie planujemy tutaj zmian. Jest tak ze względu na to, żeby zachęcić mniej ogarnięte
> osoby do korzystania z prostego drag&dropa.

I jak mam skorzystać z tego drag&dropa na telefonie?


Spróbuj kliknąć raz (albo dwa) w pole "Przeciągnij tu obrazek" i od razu kliknij pod nim - właśnie przypadkiem odkryłem, że taka kombinacja powoduje otwarcie okna wyboru pliku do wgrania :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem - chcę spróbować czegoś innego dla społeczności i zorganizowaliśmy mały konkurs dla społeczności. Trochę o tym rozmów było, więc warto zaryzykować. Jeśli sprawdzi się to będę próbował więcej tego typu rzeczy tutaj organizować :)

Podobnie z innymi aktywnościami. Jeśli dopisze frekwencja będziemy próbować więcej. Dlatego liczę też, że weźmiecie udział w konkursie, który jest na głównej forumowej podpięty na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2016 o 22:42, Muradin_07 napisał:

Podobnie z innymi aktywnościami. Jeśli dopisze frekwencja będziemy próbować więcej. Dlatego
liczę też, że weźmiecie udział w konkursie, który jest na głównej forumowej podpięty
na górze.


W sumie bym nawet wziął udział, zwłaszcza że zapowiadałaby się mała konkurencja i to fajna inicjatywa (kiedyś pamiętam był konkurs na wejściówkę na PGA, nawet chyba ze 2-3 razy) ... ale nawet jakbym wygrał, to nie planuję na IEM jechać, nie bardzo mnie ta impreza interesuje :D Ale jak będą jakieś kody na gry na PS4, czy może jakieś kody na steama może, to wtedy mogę wziąć udział xD Zatem czekam na kolejne tego typu inicjatywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się