Muradin

Forum gram.pl - nowości, informacje, sugestie, tutaj zgłaszamy błędy!

294 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2016 o 16:07, mofftarkin napisał:

Żeby zobaczyć od razu zmiany prawdopodobnie potrzebne będzie odświeżenie cache przeglądarki
dla domeny gram.pl


Czy da się sprawić, aby na stronie wątku, pod wszystkimi postami również znajdował się przycisk "Powrót"? Tak było na starym forum, a obecnie przycisk ten, znajduje się jedynie na samej górze wątku.

Też czemu zrezygnowano z podpisów pod postami? Da się je przywrócić? Bo z poziomu narzędzi moderatorskich, jak edytuję posta, to mogę sobie podpis dopisać, ale jednorazowo, tylko do edytowanego posta.

EDIT: okej, dodanie podpisu w ten sposób już nie działa, a jeszcze niedawno tak się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z forum, że aktywność tak spadła? Pamiętam jeszcze czasy, kiedy każdego dnia cała strona główna była zawalona nowymi postami, a teraz raptem kilka tematów, gdzie ktoś coś napisze w ciągu dnia. Na dodatek o nowościach technologicznych muszę dowiadywać się już z konkurencyjnego forum, bo na gramie o takich rzeczach ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2016 o 23:32, SplitGrave napisał:

Co się stało z forum, że aktywność tak spadła?


Serio? Naprawdę nie znasz odpowiedzi na to pytanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2016 o 23:35, Rick napisał:

> Co się stało z forum, że aktywność tak spadła?

Serio? Naprawdę nie znasz odpowiedzi na to pytanie? :P


Nie znam, przez ostatnie miesiące byłem na forum może kilka razy. Wiem, że wygląd forum uległ zmianie i właściwie tyle. Od około 3 dni wchodzę na forum nie logując się i widzę, że aktywność jest naprawdę słaba. Więc powiesz mi tak w skrócie co się stało i dlaczego z aktywnością jest tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam kolejne wieści z frontu.

Powoli przymierzamy się do powrotu komentarzy spod newsów na Forum. Pojawią się one w tej samej, starej formie. Oczywiście komentarze, które pojawiły się na Disqusie nie znikną - będą one działały nadal pod newsami, które pojawiły się od października (tak, dobrze pamiętam?) i nie znikną, a kolejne newsy będą mogły być komentowane z poziomu zarówno Forum, jak i newsów na gramie.

Nie wiem konkretnie kiedy to nastąpi, tutaj zapewne Mateusz napisze kiedy to nastąpi i będzie wszystko gotowe. Zostaje jednak inna kwestia, o którą chciałbym się zapytać.

Czy takowe newsy powinny się pojawiać w głównym feedzie forumowym czy chcielibyście, aby newsy były odrębną kategorią gramową na Forum. Pytam, bo kiedyś takowy pomysł się pojawiał i chcemy znać Wasze zdanie w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2016 o 13:51, Muradin_07 napisał:

Czy takowe newsy powinny się pojawiać w głównym feedzie forumowym czy chcielibyście,
aby newsy były odrębną kategorią gramową na Forum. Pytam, bo kiedyś takowy pomysł się
pojawiał i chcemy znać Wasze zdanie w tej kwestii
:)


Ja chyba wolę po staremu, w głównym feedzie, inaczej byłoby dla mnie zbyt dużo scrollowania :P

Poza tym dalej postuluję przycisk powrotu, podpisy oraz teraz mi się przypomniało - naprawienie w końcu cytowania spojlerów, które jest zepsute od dawien dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2016 o 13:51, Muradin_07 napisał:

Czy takowe newsy powinny się pojawiać w głównym feedzie forumowym czy chcielibyście,
aby newsy były odrębną kategorią gramową na Forum. Pytam, bo kiedyś takowy pomysł się
pojawiał i chcemy znać Wasze zdanie w tej kwestii
:)


Lepiej w głównym feedzie. Będą widoczne od razu, więc każdy kto wejdzie zobaczy że forum żyje. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie, jak koledzy powyżej, sam również jestem za tym, aby newsy pojawiały się w głównym feedzie. Bo w sumie po co zmieniać coś, co dobrze służyło przez... 10 lat? Poza tym, co za dużo kategorii, to niezdrowo. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2016 o 17:08, Prince_Miki napisał:

Podobnie, jak koledzy powyżej, sam również jestem za tym, aby newsy pojawiały się w głównym
feedzie. Bo w sumie po co zmieniać coś, co dobrze służyło przez... 10 lat? Poza tym,
co za dużo kategorii, to niezdrowo. ;-P


Pytam, ponieważ kiedyś w dyskusjach przeróżnych taki pomysł padał. Więc dlatego wolę się upewnić, dopytać.

Swoją drogą zauważyłem, że walnąłem powtórkę w poście. Tak to jest, jak się je pisze na szybko podczas okienek -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio, ludzie się zgłaszają z problemami, przenoszę wątki do podforum Pomocy technicznej i na tym kończy się rozmowa. Nie wiem co nawala. Czy ludzie nie wiedzą gdzie się podział ich wątek (zawsze daję odpowiedź na posta, żeby się przypiął), czy ki diabeł, ale trzeba to naprawić. Piszę po raz kolejny: wywalcie nikomu niepotrzebne podfora! A jak nie to przynajmniej zróbcie odpowiednie ułożenie tych podfor względem użyteczności. Tzn. Pomoc techncizna na pierwszym miejscu! Później może być multiplayer-zaproszenia, a później cała reszta. Jakbym ja był nowy na tym forum i mój temat zostałby przeniesiony gdzieś na sam dół tego grajdołka też bym stracił nadzieję na rozwiązanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Rickiem Jako długoletni przeglądacz forum, wiem, że jest taki poddzial forum jak sie zastanowię, ale bardzo rzadko przejade ekranem w dół.

Inna sprawa czy na głównej stronie forum dobrze pokazuje tekst "post napisano godzine/minuty temu" ? Czy jest bład?
Bo o 15:19
Wiedźmin 3 - temat ogólny ostatnio post napisano o 15:03 a forum dało tekst 44 minuty temu

manga i anime - ostatnio post napisano o 14:16 tekst 3 minuty temu

upgrade kompa - ostatnio post napisano o 13:48 tekst 31 minut temu


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2016 o 15:52, Sarinew napisał:

Inna sprawa czy na głównej stronie forum dobrze pokazuje tekst "post napisano godzine/minuty
temu" ? Czy jest bład?



Nie, pokazuje niedobrze i to już od jakiegoś czasu i było na to zwracane uwagę. No ale jako, że forum zostało olane dokumentnie, to wiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieści z frontu - tak naprawdę to czekamy tylko na to, aby komentarze wróciły na Forum.

Natomiast gdy tylko to nastanie będziemy rozmawiać o całej reszcie rzeczy związanych z gram.pl, nie tylko Forum. Dlatego już teraz lekko chciałbym rozpocząć dyskusję o tym co chcielibyście widzieć w naszym serwisie, co warto byłoby zmienić, a co rozwijać. Chciałbym, aby było to podstawą do pchnięcia wszystkiego dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2016 o 17:22, Muradin_07 napisał:

Wieści z frontu - tak naprawdę to czekamy tylko na to, aby komentarze wróciły na Forum.

Natomiast gdy tylko to nastanie będziemy rozmawiać o całej reszcie rzeczy związanych
z gram.pl, nie tylko Forum. Dlatego już teraz lekko chciałbym rozpocząć dyskusję o tym
co chcielibyście widzieć w naszym serwisie, co warto byłoby zmienić, a co rozwijać. Chciałbym,
aby było to podstawą do pchnięcia wszystkiego dalej :)


Wymienię w punktach:

1. Przywrócenie sygnaturek.
2. Reorganizacja działów na forum, by miały ręce i nogi a nie taki bałagan jaki jest teraz, jest to trochę mało czytelne.
3. Naprawienie lub dodanie informacji, że ktoś odpowiedział na naszego posta.
4. Odświeżenie panelu moderatora i dodaniu kilku rzeczy, o których już rozmawialiśmy a jeśli nie pamiętasz to podrzucę Ci to na priva :)
5. Wprowadzenie nowych rang, przydałoby się coś nowego :)
6. Dodanie działu "Archiwum lub śmietnik" - Tam byśmy przenosili zamknięte tematy, które łamią regulamin.

To tyle co ja bym chciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już było mówione po 10 razy, wszystko było dyskutowane, obradowane, sugerowane i dumane.
Jak to powiedział klasyk "szkoda gadać, szkoda strzępić ryja".

Po prostu róbcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2016 o 19:34, Outlander-pro napisał:

Wszystko już było mówione po 10 razy, wszystko było dyskutowane, obradowane, sugerowane
i dumane.
Jak to powiedział klasyk "szkoda gadać, szkoda strzępić ryja".

Po prostu róbcie.


To prawda, niestety. Ja jednak wolę jeszcze raz się zapytać, dla pewności. Dodatkowo - nie mówię tutaj o zmianach czysto na Forum. Te już dawno mam spisane. Chodzi mi o całość serwisu, elementy społecznościowe także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2016 o 19:39, Muradin_07 napisał:

To prawda, niestety. Ja jednak wolę jeszcze raz się zapytać, dla pewności. Dodatkowo
- nie mówię tutaj o zmianach czysto na Forum. Te już dawno mam spisane. Chodzi mi o całość
serwisu, elementy społecznościowe także


Społecznościowe to: Zrobić coś by na forum wrócili starzy bywalcy i nowi - Po prostu zrobić coś co ożywi to forum. My moderatorzy oraz ci ludzie, którzy tutaj pozostali mimo całej tej sytuacji nie zrobimy tego za ekipę po prostu nie mamy takiej mocy, jedynie możemy w jakiś sposób pomóc. Ja bardzo chętnie pomogę, ale chcę też widzieć, że ekipie zależy :)

Jak ekipa będzie zaangażowana i ludzie będą widzieć zaangażowanie ekipy to sądzę, że razem wspólnymi siłami coś zdziałamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się