Muradin

Forum gram.pl - nowości, informacje, sugestie, tutaj zgłaszamy błędy!

294 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2016 o 06:59, Ring5 napisał:

Nie wiem, jaki trzeba mieć tupet, żeby napisać coś takiego, jak Twój post. Ponad pół
roku temu zarżnęliście gram (czy może raczej dorżnęliście, bo gram umierał powolutku
już od dłuższego czasu), kompletnie olewając wszystko to, o co prosili gramowicze. Cały
wątek poświęcony sugestiom, propozycjom itp. został zignorowany i nie wprowadzono kompletnie
NIC z tego, o co prosiła społeczność, a co mogłoby pomóc gramowi. Po drastycznych zmianach
w październiku ubiegłego roku, które skutecznie pogrzebały forum, ludzie z uporem godnym
lepszej sprawy wielokrotnie tłumaczyli, co powinno zostać zmienione (czytaj: przywrócone),
żeby forum miało ponownie sens. Mija parę miesięcy, gram robi sobie jakąś durną kampanię
reklamową, nakręca filmiki, pojawiają się szumne zapowiedzi zmian (na lepsze, naturalnie,
bo gorzej być już nie może) i wtedy na scenę, po raz pierwszy, wkracza ON. Nowy Naczelny.
Obiecuje, że będzie dobrze, że będą zmiany, że teraz to już na pewno, żeby dać mu szansę...
po czym znika na kolejne tygodnie. A na gramie zmienia się minimalnie układ strony i
nic. A teraz, po tym całym czasie, uzasadniasz to tym, że chcesz się przekonać, czego
naprawdę chcą gramowicze?! Serio? Mało jest postów o tym, czego chcieliśmy, o co prosiliśmy,
co sugerowaliśmy? Pojawić się tu po takim czasie milczenia i rzucić taki tekst, to jest
po prostu szczyt chamstwa i braku szacunku. To splunięcie w twarz tym wszystkim, którzy
się tu aktywnie udzielali przez lata, a następnie wmawianie im, że to ciepły, letni deszczyk
pada.

Byś się pan, panie naczelny, nie ośmieszał.


Nie wiesz jaka jest sytuacja to proszę nie tak ostro, akurat Myszasty tutaj nie jest niczemu winny, więc troszkę przystopuj z oskarżeniami skoro tak naprawdę nie znasz wszystkiego. Takimi postami niczego nie przyspieszysz jedynie napsujesz innym krwi.

Teraz do innych.

Nie ma zezwolenia na obrażanie innych, czy to Ekipa Gram.pl, Moderatorzy, zwykli użytkownicy czy inne osoby.

Krytykować możecie ale bez inwektyw.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2016 o 10:58, Isildur napisał:

Nie wiesz jaka jest sytuacja to proszę nie tak ostro, akurat Myszasty tutaj nie jest
niczemu winny, więc troszkę przystopuj z oskarżeniami skoro tak naprawdę nie znasz wszystkiego.
Takimi postami niczego nie przyspieszysz jedynie napsujesz innym krwi.


Serio Isi? Masz jakąś wiedzę tajemną, o której nikt inny nie wie i znasz winnych? Na stan mojej wiedzy Ring bardzo słusznie pisze, Fett i Myszasty jak najbardziej ponoszą winę i odpowiedzialność za stan serwisu, a wszelkie oskarżenia mają swoja podstawę. Krwi to ekipa gramu nam napsuła.

Dnia 26.05.2016 o 10:58, Isildur napisał:

Krytykować możecie ale bez inwektyw.


Inwektyw to ja tu nie widziałem. Czy to jakiś polityczny rozkaz z góry, by trochę utemperować narzekających? Nie w porządku z Twojej strony Isildur, bardzo nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2016 o 12:21, Outlander-pro napisał:

Serio Isi? Masz jakąś wiedzę tajemną, o której nikt inny nie wie i znasz winnych? Na
stan mojej wiedzy Ring bardzo słusznie pisze, Fett i Myszasty jak najbardziej ponoszą
winę i odpowiedzialność za stan serwisu, a wszelkie oskarżenia mają swoja podstawę. Krwi
to ekipa gramu nam napsuła.


Może i mam...
Swoje niezadowolenie można wyrazić w nieco łagodniejszy sposób niż oskarżenia, które nie mają zbytniego pokrycia. Jeśli nie jest się pewnym w 100% to się nie rzuca słów na wiatr bo to się może odwrócić przeciwko nam poza tym jest to nie fair... Nie mówię, że wszystko jest ok i nie zabraniam krytyki ale trochę łagodniej. Bo zaczyna się robić z tego tematu bałagan w łagodnym znaczeniu tego słowa.

Dnia 26.05.2016 o 12:21, Outlander-pro napisał:

Inwektyw to ja tu nie widziałem. Czy to jakiś polityczny rozkaz z góry, by trochę utemperować
narzekających? Nie w porządku z Twojej strony Isildur, bardzo nie na miejscu.


Nie na miejscu jest to, że wyciągam konsekwencje za łamanie regulaminu, który nadal obowiązuje a ja jestem Moderatorem, który zobowiązał się do pilnowania porządku?
Chyba nie rozumiesz czym się różni konstruktywna krytyka od chamskiej krytyki.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zdjąć te różowe okulary i zobaczyć jak rzeczywiście wygląda sprawa o czym piszą forumowicze, a nie jej wyidealizowany obraz. Może jeszcze powiesz że jest wszystko fajnie, a my tylko piszemy jakieś bzdury bez pokrycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2016 o 12:53, Isildur napisał:

Może i mam...
Swoje niezadowolenie można wyrazić w nieco łagodniejszy sposób niż oskarżenia, które
nie mają zbytniego pokrycia.

Nie, nie masz i zupełnie nie mam pojęcia czemu występujesz przeciwko gramowiczom i dołączasz do kłamst ekipy. Uważam to za brak przyzwoitości. Jak to nie mają zbytniego pokrycia, co Ty opowiadasz? Co to za bajki?

Dnia 26.05.2016 o 12:53, Isildur napisał:

Nie na miejscu jest to, że wyciągam konsekwencje za łamanie regulaminu, który nadal obowiązuje
a ja jestem Moderatorem, który zobowiązał się do pilnowania porządku?
Chyba nie rozumiesz czym się różni konstruktywna krytyka od chamskiej krytyki.


Nikt tu regulaminu nie łamie, a Ty chyba nie wiesz jaka jest Twoja powinność w obecnej sytuacji. Nie pilnujesz porządku, a jedynie dolewasz oliwy do ognia. Proszę, nie pogarszaj sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2016 o 13:16, Outlander-pro napisał:

Nie, nie masz i zupełnie nie mam pojęcia czemu występujesz przeciwko gramowiczom i dołączasz
do kłamst ekipy. Uważam to za brak przyzwoitości. Jak to nie mają zbytniego pokrycia,
co Ty opowiadasz? Co to za bajki?


Podaj mi proszę skąd masz takie informacje, że nie mam?
Skoro tak uważasz podaj mi niezbite dowody...

Dnia 26.05.2016 o 13:16, Outlander-pro napisał:

Nikt tu regulaminu nie łamie, a Ty chyba nie wiesz jaka jest Twoja powinność w obecnej
sytuacji. Nie pilnujesz porządku, a jedynie dolewasz oliwy do ognia. Proszę, nie pogarszaj
sprawy.


Proszę nie pouczaj mnie.

I skończ mnie atakować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2016 o 13:02, Wipu napisał:

Polecam zdjąć te różowe okulary i zobaczyć jak rzeczywiście wygląda sprawa o czym piszą
forumowicze, a nie jej wyidealizowany obraz. Może jeszcze powiesz że jest wszystko fajnie,
a my tylko piszemy jakieś bzdury bez pokrycia?


Widzę jak jest, ale to nie pozwala na obrażanie innych. Krytykować nie zabraniam ale róbcie to w sposób konstruktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2016 o 13:33, Isildur napisał:

Podaj mi proszę skąd masz takie informacje, że nie mam?
Skoro tak uważasz podaj mi niezbite dowody...

Też dopiero co byłem moderatorem, nie pamiętasz? I to tak nie działa :D Jeśli niby coś wiesz, to się tym pochwal. Bo to są teksty bez pokrycia jak na razie.

Dnia 26.05.2016 o 13:33, Isildur napisał:

Proszę nie pouczaj mnie.

I skończ mnie atakować...


Szkoda mi już słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2016 o 13:42, Outlander-pro napisał:

Też dopiero co byłem moderatorem, nie pamiętasz? I to tak nie działa :D Jeśli niby coś
wiesz, to się tym pochwal. Bo to są teksty bez pokrycia jak na razie.


Wybacz ale tego nie zrobię. Jako były Moderator powinieneś wiedzieć o czymś takim jak klauzula poufności. Jak ktoś z ekipy będzie chciał powiedzieć to to zrobi.
Ale dla Twojej wiadomości prace trwają.

A teraz proszę wróćcie do tematu wątku bo robi się tutaj syf, tym samym nie zmuszajcie mnie czy innego Moderatora by tu zaczął sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2016 o 13:16, Outlander-pro napisał:

Nikt tu regulaminu nie łamie, a Ty chyba nie wiesz jaka jest Twoja powinność w obecnej
sytuacji. Nie pilnujesz porządku, a jedynie dolewasz oliwy do ognia. Proszę, nie pogarszaj
sprawy.


Czyżby?

Drugi punkt regulaminu:

- Stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne a szczególnie kierowanie takich słów
pod adresem innych osób

- Wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Moderatorów, Pracowników gram.pl lub innych osób
na forum gram.pl

Tak więc jak Isildur napisał - krytykujmy, oceniajmy. Nawet negatywnie, bo o to w tym wszystkim chodzi. Natomiast na wjazdy, oczernianie i szydzenie nikt pozwolenia w tym miejscu nie dał. Jeśli mamy rozmawiać rozmawiajmy w sposób kulturalny i nie używajmy inwektyw, ponieważ jest to złamanie regulaminu forum gram.pl.

Jako były Moderator powinieneś o tym wiedzieć ;)

Nikt nie robi z gramu państwa policyjnego, nikt nie ma zamiaru nikogo cenzurować. Szanujmy się, na chamstwo w tym miejscu nigdy publicznej zgody nie było i nie będzie. Chciałem, aby te rozmowy przebiegały w normalnej atmosferze, ponieważ wiem z doświadczenia, że nerwy raczej niczemu nie pomagają. Dobrze wiemy, że w tym momencie wszystko jest dalekie od ideału. Ba, nawet dobrego stanu. Ale nie oznacza to, że nikt po naszej stronie nie walczy o to, aby było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jak temat był martwy, to był martwy... Ale jak się ożywił, to na całego. Aż mi sie przypomnialy czasy, kiedy Sol miała małe nieporozumienie z jednym z użytkowników Kolektywu...

No to ja chyba polecę po pi... Mleko, znaczy się i jakies suche przekąski i bedę obserwować rozój dramy ;P

Wracając to właściwego tematu co można zmienić na Gramie: zaktualizować w miarę możliwości oprorogramowanie serwerów Kolektywu do najnowszych stabilnych komponentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, Pe... ekhem, FETT choćby nie wiem jak się tłumaczył i migał ponosi sporą odpowiedzialność za to, co się stało z gramem przez ostatnie miesiące. Jego idiotyczna wizja podążania za trendami i zmiany wyglądu forum w niefunkcjonalne i wnerwiające badziewie się nie sprawdziła. Pamiętam jak w jednym z pierwszych tematów odnośnie nowego wyglądu chyba NIKT nie pisał, że jest on dobry. Prawie każdy chciał powrotu do dawnego designu. Fett przez miesiąc (tak, to nie jest żart) milczał, aż w końcu napisał, że mamy 2016 rok i trzeba iść za trendami i najlepiej upodobnić forum.gram.pl do wyglądu windowsa 8/10, a o powrocie do starego forum można zapomnieć i trzeba zaakceptować nowe, wspaniałe zmiany. Po napisaniu takiego posta zniknął na kolejne tygodnie.

Swoją drogą to ciekawe, że TERAZ znalazł czas na odpisanie, a wcześniej potrafił olewać burdel (który sam narobił) przez długie miesiące.

Kończąc wątek FETTA mogę jedynie napisać, że forum przeglądałem systematycznie od 2007 roku (nie mając nawet założonego konta). I chyba jest to jedyna strona internetowa (oprócz youtube), na której spędziłem najwięcej czasu. Cóż, wszystko co ma początek ma i też koniec. Nie myślałem jednak, że koniec gramu rozpocznie się od kilku głupich decyzji osób, które bywały tutaj sporadycznie i na siłę wprowadziły te chore zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zacząć spamować na stronie FB, gdzie częściej zagląda ktoś z gramu, niż tutaj. Tylko czy jest sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2016 o 10:58, Isildur napisał:

Nie wiesz jaka jest sytuacja to proszę nie tak ostro, akurat Myszasty tutaj nie jest
niczemu winny, więc troszkę przystopuj z oskarżeniami skoro tak naprawdę nie znasz wszystkiego.
Takimi postami niczego nie przyspieszysz jedynie napsujesz innym krwi.

Teraz do innych.

Nie ma zezwolenia na obrażanie innych, czy to Ekipa Gram.pl, Moderatorzy, zwykli użytkownicy
czy inne osoby.

Krytykować możecie ale bez inwektyw.

Pozdrawiam


Proszę powiedz, że to żart i po prostu się pomyliłeś, bo nie wierzę w to co czytam. To co napisał Ring właśnie jest przykładem czystej krytyki bez obrażania, no chyba, że się jest politykiem wtedy " do prokuratury". Zmiany zostały zrobione, mimo listy wniosków użytkowników, kolokwialnie mówiąc zostały "olane".
Kiedy pytałem Muradina, kto zatwierdza zmiany i inne rzeczy, bo chyba jest tam ktoś taki? Usłyszałem, że naczelny, więc wtedy był to Fett, a teraz Myszasty. Niestety jak się zrobiło"burdel", to trzeba wziąć za to odpowiedzialność. Nie chcesz chyba powiedzieć, że ciągłe wypytywanie o to co się dzieje jest formą obrażania?
Kto, jak kto, ale to właśnie naczelny powinien się wypowiadać, a nie znikać na prawie trzy miesiące po swoim filmowym wystąpieniu prawda?
Teraz się okazuje, że trzeba utemperować tych co się upominają i wpuścić moda, który będzie siał ostrzeżeniami, a może i banami naokoło. Nie sądzisz, że to przyniesie skutek inny od zamierzonego?
Co pomyśli zwykły user? Podpowiem " Nie dość, że redakcja tego forum pokazała jak bardzo ich nie obchodzę, to jeszcze wysyłają moda w ramach policji politycznej i cenzury."

Naprawdę chcecie takiej opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2016 o 09:39, Fett-PL napisał:

Cieszę się, że ulżyłeś swojej frustracji, Twój dzień na pewno jest lepszy, bo napisałeś
tak odważny i głęboki komentarz.

Widać, że zabolało cię te kilka słów prawdy, skoro pofatygowałeś się na forum, żeby mi odpisać.

Dnia 26.05.2016 o 09:39, Fett-PL napisał:

To co zobaczyliście na gramie w zeszłym roku to dosłownie kilka procent tego, co planowaliśmy
z Martivarem. Ja od października, a Martivar nieco krócej nie pracujemy już w gram.pl,
więc tym bardziej obrażanie ludzi, którzy próbowali coś zrobić, jest tu nie na miejscu.

Skoro kilka procent tych fantastycznych pomysłów zabiło forum w ciągu niecałych 2 miesięcy, to ciekawe co stałoby się z gramem, gdybyście zrealizowali 100%. Czytając twoje wypowiedzi zaczyna mi się przypominać Waldemar Fornalik - były trener polskiej reprezentacji. Był to typ, który miał najgorsze osiągi, a ostatecznie zarobił kupę kasy. On też po każdym przegranym meczu uśmiechał się i mówił, że na razie "testuje nowych zawodników", których w rzeczywistości nawet nie powoływał. Nawet kiedy San Marino władowało nam bramkę na jego twarzy błąkał się głupi uśmieszek i przygotowywana w głowie wymówka kolejnej porażki.

Dnia 26.05.2016 o 09:39, Fett-PL napisał:

Inna sprawa, że obrażanie kogokolwiek jest nie na miejscu, ale przecież nie muszę tego
tłumaczyć wybitnym władcom języka i wytrawnym szydercom.

Zadziwiający jest fakt, że tak sprytnie i aktywnie podjudzasz moderatorów do dawania ostrzeżeń. Na to też potrafiłeś znaleźć czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2016 o 14:51, SplitGrave napisał:

Zadziwiający jest fakt, że tak sprytnie i aktywnie podjudzasz moderatorów do dawania
ostrzeżeń. Na to też potrafiłeś znaleźć czas.


Dla Twojej wiadomości - to ja poprosiłem Moderatorów o to, aby zaopiekowali się tym wątkiem nieco bardziej i nie pozwalali na łamanie regulaminu, czyli używanie inwektyw w stosunku do osób przebywających na forum - bez względu na to czy jest to Ekipa gram.pl, czy Moderatorzy, czy inni użytkownicy. Pamiętaj, że to ja jestem opiekunem Moderatorów tutaj, a także przeglądam ten temat cały czas, a Fett nie jest powiązany z gram.pl. (sprawa nadal niezaktualizowanych rang to inna kwestia, która nie ode mnie zależy).

Na tego typu komentarze pozwolenia nie było i nie będzie. Nie wiem dlaczego ciężko jest to niektórym pojąć, tym bardziej że internet bez względu na wszystko jest przestrzenią publicznej wypowiedzi i raczej nie powinno się takich słów używać.

Powtarzam to po raz ostatni - krytykujmy, oceniajmy, ale nie obrażajmy. Po to jest regulamin, aby go przestrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2016 o 15:25, Muradin_07 napisał:

Powtarzam to po raz ostatni - krytykujmy, oceniajmy, ale nie obrażajmy. Po to jest regulamin,
aby go przestrzegać.


Ech, żeby tutaj było w ogóle co oceniać to i tematu by nie było. Problem jest taki że wszyscy doskonale tutaj wiemy że większość tego o co prosili gramowicze to małe poprawki tu i tam. Nie jakieś kolosalne zmiany, nie coś co zajmuje miesiące. Jedynym elementem ze wszystkich które widziałem tu wymienione który może sprawić problemy od strony programistycznej jest ponowna pełna integracja forum z newsami (no, poza samym wyświetlaniem newsów z poziomu forum bo to zrobiłem w 15 linii kodu popijając poranną kawę). Bo to i owszem może zająć czas - API Disqusa ma swoje ograniczenia, trzeba by pisać osobnego daemona który patrzyłby na forum i dany news i kopiował z jednego miejsca w drugie, dość upierdliwe.

Ale kurde - nikt mi nie wmówi że poprawienie źle wyświetlanych dat, dodanie przycisku "Dodaj obrazek" obok przeciągnięcia obrazka (zwłaszcza że ta funkcja już jest wbudowana w używany skrypt) itd zajmuje tygodnie albo idzie w miesiące (a czasem i w lata jak źle ustawiona godzina systemowa a poprawienie tego trwa 2 sekundy...). No bądźmy szczerzy, to są rzeczy które jeden programista na moim poziomie (a ja się nie zajmuję na co dzień takimi elementami aplikacji WWW więc nie mam nawet startu do profesjonalistów w tym temacie...) rozwiązuje w pół dnia. A nie w 6 miesięcy. W tym czasie to pół kodu forum można by przepisać na czysto.

I ciężko się potem ludziom dziwić że na post od Myszastego który mówi o tym jak dużo robicie (a efektów nie widać... nie można by wrzucić screenshotów z jakiejś developerskiej wersji gramu by pokazać że coś idzie do przodu?) i co powinno być poprawione w pierwszej kolejności reagują alergicznie. Bo na tym etapie to poprawione powinno być już wszystko poza jakimiś drobiazgami tu i tam a nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne i niestety także to rozumiem, ponieważ wszystko to trwa stanowczo za długo i z tego sobie także zdajemy sprawę. Dlatego od pewnego czasu wręcz zarzucam mailami Myszastego i Mateusza, aby coś działo się w temacie zmian. Staram się także nie mówić o rzeczach, o których dyskutujemy tylko zakulisowo i piszemy o tym, co faktycznie jest w toku jak chociażby sprawa powrotu komentarzy na forum - ta już jest na tapecie. Mam nadzieję, że w poniedziałek będziemy mieli dla was więcej informacji w tej sprawie.

Podobnie ma się sprawa z innymi rzeczami. Chciałbym jeszcze, aby w pierwszej kolejności na teraz zostały uporządkowane kategorie zgodnie z waszymi prośbami i wyświetlanie minut na głównej forum. Oczywiście resztę rzeczy także mam w pamięci, ale to te kilka małych kroków, które warto byłoby poczynić.

Natomiast mam jeszcze jeden pomysł, który chciałbym przedyskutować z Myszastym i jest on stricte związany z współpracą między ekipą a użytkownikami. Nie chcę jednak niczego teasować czy obiecywać, więc gdy obgadamy temat wtedy będę tłumaczył na czym on polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę na forum od wielu lat, i w pełni zgadzam się z tym co Ring napisał. Uważam też że zrobił to we właściwy sposób, nie obrażając nikogo(a patrząc na to co się tutaj dzieje wcale nie jest to łatwe).

Generalnie patrząc na sytuację, to góra chyba po prostu czeka aż wszyscy użytkownicy opuszczą forum(a wielu już to zrobiło). Wtedy będzie można je zamknąć, bo przecież i tak nikt go nie odwiedza, więc po co je utrzymywać i ponosić koszty. Good job!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2016 o 16:05, Nephren-Ka napisał:

Ja siedzę na forum od wielu lat, i w pełni zgadzam się z tym co Ring napisał. Uważam
też że zrobił to we właściwy sposób, nie obrażając nikogo(a patrząc na to co się tutaj
dzieje wcale nie jest to łatwe).

Generalnie patrząc na sytuację, to góra chyba po prostu czeka aż wszyscy użytkownicy
opuszczą forum(a wielu już to zrobiło). Wtedy będzie można je zamknąć, bo przecież i
tak nikt go nie odwiedza, więc po co je utrzymywać i ponosić koszty. Good job!!!


Dlatego też nie mówię o wypowiedzi Ringa, a o całości postów, które się pojawiły przez ostatnie dni. A te były nie na miejscu i o te chodzi.

Eh, zaczynamy od nowa...

Gdyby tak było to ani ja, ani Myszasty, ani Mateusz nie poświęcalibyśmy czasu na rozmowy o tym. A już na pewno ja na myślenie o forum, ponieważ powiedzielibyśmy sobie "a, i tak to idzie do zamknięcia, więc przeczekamy burzę, zamkniemy i będzie po sprawie", prawda? A tak nie jest. Tutaj wszystko działa na takiej zasadzie, że obok zmian (na forum i innych) pojawiają się także inne obowiązki. Dlatego też wiele zależy od informatyków, którzy też takowe posiadają. Niestety - oprócz Mateusza, który przygotował chociażby dark skin na forum i inne zmiany nie jesteśmy informatykami i nie zajmujemy się IT. Gdyby tak było to zapewne sam z siebie siedziałbym i grzebałbym w projektach po godzinach, bo lubię - robię to z własnym blogiem aktualnie. Jednak nie mam wiedzy, która by pozwoliła mi na pracę "zawodową", więc nie wchodzi tu w grę hobbystyczna zabawa kodem. Takie rzeczy zostawiam specjalistom i jesteśmy od nich niestety uzależnieni.

Dlatego też działamy na tyle, ile pozwalają nam aktualne zasoby w gramie. Niestety - idzie to nieco dłużej i ciężej, ale próbujemy jakoś posuwać robotę do przodu. Wiemy także, iż ciężko jest powiedzieć "zaufajcie nam, będzie dobrze", bo po takim czasie niewiarygodnie trudno o to prosić. Tym bardziej, że nadal staramy się to robić dla tej garstki osób, które tu się pojawiają i nadal mają jakąś nadzieję na poprawę sytuacji. Mikroskopijną, ale nadal mają. I właśnie dlatego cały czas o tym chcę rozmawiać z Wami o tym wszystkim, a także resztą Ekipy gram.pl, aby było w tym miejscu coraz lepiej i wszystko wracało powoli do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się