Muradin

Forum gram.pl - nowości, informacje, sugestie, tutaj zgłaszamy błędy!

294 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2016 o 12:56, Kadaj napisał:

U mnie też występuje ten problem - obstawiam, że jeśli ktoś napisze komentarz pod newsem
na głównej, to wtedy na liście tematów forum nie wyświetla się jego avatar. ;p

Hmmm... u mnie z kolei jakąś godzinę po moim wczorajszym zgłoszeniu wszystko wróciło do normy (łącznie z Twoim awatarem). Może spróbuj teraz odświeżyć stronę (ja tak zrobiłem na Firefoxie, z którego poziomu ostatnio wchodziłem na forum gram.pl, kiedy występował ten błąd również na Chrome''ie i pomogło - avki zaczęły się wyświetlać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, po E3 będziemy zabierać się za kolejne rzeczy. Po ostatnich zmianach z komentarzami zegarek gramowy kompletnie zwariował i będziemy musieli naprostować trochę to i owo. Tak czy inaczej będę informował o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2016 o 08:57, Muradin_07 napisał:

Spokojnie, po E3 będziemy zabierać się za kolejne rzeczy. Po ostatnich zmianach z komentarzami
zegarek gramowy kompletnie zwariował i będziemy musieli naprostować trochę to i owo.
Tak czy inaczej będę informował o tym ;)


Wysłaliście gości z IT jako korespondentów do LA?
NIC nie usprawiedliwia kolejnych opóźnień. Jakie "spokojnie"? Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2016 o 08:57, Muradin_07 napisał:

Po ostatnich zmianach z komentarzami
zegarek gramowy kompletnie zwariował i będziemy musieli naprostować trochę to i owo.

Nie, Muradin. Ten babol występuje, odkąd miała miejsce zmiana czasu z zimowego na letni (bodajże 27 marca), tak więc znaczenie dłużej niż mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie - problem z zegarkami pojawiał się już wcześniej, zmiana czasu zmianą czasu, ale po dodaniu komentarzy zegarki zaczęły szaleć na potęgę ;)

@Out: pozwól, że nie skomentuję tego postu. Zresztą tak jak napisałem - ustaliliśmy, że nad kolejnymi zmianami będziemy dyskutować po E3. Oznacza to głównie pogrupowanie tego, co jest do zrobienia na mniejsze partie tak, aby wszystko posuwało się do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2016 o 10:53, Outlander-pro napisał:

Wysłaliście gości z IT jako korespondentów do LA?
NIC nie usprawiedliwia kolejnych opóźnień. Jakie "spokojnie"? Lol.


Powiem tyle i aż tyle - Nie od razu Rzym zbudowano. Czytaj proszę to co Muradin pisze, bo widać chyba tego nie robisz albo specjalnie się czepiasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2016 o 19:49, Isildur napisał:

Powiem tyle i aż tyle - Nie od razu Rzym zbudowano. Czytaj proszę to co Muradin pisze,
bo widać chyba tego nie robisz albo specjalnie się czepiasz ;]


Muradin sobie jawnie kpi, to i ja sobie mogę pożartować. Nie ma zupełnie powodów by naprawa bugów nie miała miejsca teraz. Ba, nie miała miejsca już miesiące temu. Jednak nadal podtrzymujemy głupią retorykę "pracujemy ciężko" albo "trzeba teraz poczekać, musimy to sobie uporządkować". NIKT w takie głupoty nie wierzy, to po co takie rzeczy pisać? By wkurzać userów? Taki jest efekt. Zatem Muradin, jak nie masz nic do powiedzenia, albo masz gadać głupoty wnerwiające ludzi, to proszę, nie pisz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że to ja będę decydował kiedy się wypowiadać, a kiedy nie. Nadal jeszcze proszę, ale jeśli nie zaprzestaniesz ataków w stosunku do mnie czy innych będziemy trochę inaczej rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie obecności komentarzy do "Tekstów" na głównej: chciałbym zauważyć, że system zaznacza mi moje wypowiedzi jako materiał nieprzeczytany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2016 o 10:19, zadymek napisał:

Odnośnie obecności komentarzy do "Tekstów" na głównej: chciałbym zauważyć, że system
zaznacza mi moje wypowiedzi jako materiał nieprzeczytany.


A masz może jakieś screeny? Bo nie do końca rozumiem na czym polega sam błąd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2016 o 07:50, Muradin_07 napisał:

Pozwól, że to ja będę decydował kiedy się wypowiadać, a kiedy nie. Nadal jeszcze proszę,
ale jeśli nie zaprzestaniesz ataków w stosunku do mnie czy innych będziemy trochę inaczej
rozmawiać.


Jakie ataki? Będziesz mnie straszył jakimś "innym rozmawianiem"? A kiedy Ty przestaniesz drwić z użytkowników? Czemu sobie na to pozwalasz? Naprawdę daruj sobie takie teksty, bo nie robią na nikim wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2016 o 10:47, Outlander-pro napisał:

Jakie ataki? Będziesz mnie straszył jakimś "innym rozmawianiem"? A kiedy Ty przestaniesz
drwić z użytkowników? Czemu sobie na to pozwalasz? Naprawdę daruj sobie takie teksty,
bo nie robią na nikim wrażenia.


Muradin chyba o coś prosił, dobrze wiesz, że wprowadzanie zmian potrzebuje czasu, po drugie Muradin nie należy do działu IT więc nie on zajmuje się programowaniem. NA tę chwilę otrzymujesz ostrzeżenie za ignorowanie poleceń osoby z ekipy gram.pl oraz poleceń Moderatora.
Radzę Ci skończ te ataki na innych bo masz inne zdanie i "wiesz lepiej" co się dzieje w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2016 o 10:51, Isildur napisał:

Muradin chyba o coś prosił, dobrze wiesz, że wprowadzanie zmian potrzebuje czasu, po
drugie Muradin nie należy do działu IT więc nie on zajmuje się programowaniem. NA tę
chwilę otrzymujesz ostrzeżenie za ignorowanie poleceń osoby z ekipy gram.pl oraz
poleceń Moderatora.
Radzę Ci skończ te ataki na innych bo masz inne zdanie i "wiesz lepiej" co się dzieje
w gram.pl


Jakie ataki pytam się po raz kolejny? Chyba że pisanie na temat (bo temat jest o zmianach na forum, których nomen omen nie ma!) i gdzie raz na jakiś czas przypominam "górze" że zobowiązali się do zmian i ich nie wprowadzają. Muradina boli, że im wytykam dyletanctwo i zabrania mi pisać, czego zrobić nie może! A Ty będziesz wlepiał ostrzeżenia za to teraz, mi? Kpina, doprawdy kpina i zawiodłem się na Tobie Isildur. Masakra, będą chcieli uciszać userów, no to niezły krok do cenzury, prawie jak czasy Wojmana samowolka będzie. Muradin będzie obrażał ludzi i usuwał niewygodnych, a Ty Isi mu w tym będziesz wtórował, brawo! Chyba czas w końcu zrobić stąd wypad, bo to żenujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2016 o 10:57, Outlander-pro napisał:

Jakie ataki pytam się po raz kolejny? Chyba że pisanie na temat (bo temat jest o zmianach
na forum, których nomen omen nie ma!) i gdzie raz na jakiś czas przypominam "górze" że
zobowiązali się do zmian i ich nie wprowadzają. Muradina boli, że im wytykam dyletanctwo
i zabrania mi pisać, czego zrobić nie może! A Ty będziesz wlepiał ostrzeżenia za to teraz,
mi? Kpina, doprawdy kpina i zawiodłem się na Tobie Isildur. Masakra, będą chcieli uciszać
userów, no to niezły krok do cenzury, prawie jak czasy Wojmana samowolka będzie. Muradin
będzie obrażał ludzi i usuwał niewygodnych, a Ty Isi mu w tym będziesz wtórował, brawo!
Chyba czas w końcu zrobić stąd wypad, bo to żenujące...


Nie, nie obraziłem Cię. Poprosiłem Cię tylko o to, abyś zaprzestał tych gierek i ataków w stronę moją czy też reszty ekipy. Wcześniej prosiłem Cię o coś jeszcze po stronie moderatorskiej - o najzwyczajniejsze opanowanie się, ponieważ nikomu nie dajemy przyzwolenia na używanie inwektyw. Do tego się nie zastosowałeś.

Jak już Isildur wspomniał - ja nie jestem osobą zajmującą się IT na gramie, wspólnie z ekipą doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie do tego usiąść po targach, ponieważ wbrew pozorom IT zajmuje się nie tylko naprawą forum, ale także ustawianiem innych elementów na gram.pl. Także tych związanych z nowymi tytułami, które zostały zapowiedziane. Ja osobiście pomyślałem sobie - będę grał w otwarte karty, kiedy konkretnie będziemy działać dalej i jak to będzie wyglądać. Myślę, że jest to uczciwe, ponieważ nie traktuję nikogo tutaj jak wroga i poniekąd uważam także, że działamy wspólnie w tym wszystkim.

Pojawiły się problemy, wyjaśniłem dokładnie kiedy będziemy starali się to spiąć i naprawić. Ty uznałeś to za kpinę z użytkowników i głupotę - nie mnie w to wnikać. Jako, że wcześniej prosiłem Cię wielokrotnie o zmianę tonu wypowiedzi (i po stronie moderatorskiej, i po stronie użytkownika) uważam, że chyba prośby do Ciebie wręcz nie docierają. Rozumiem krytykę, ponieważ jak powtarzałem wielokrotnie - wiemy dokładnie, że to wszystko jest bardzo dalekie od perfekcji. Jeśli czegokolwiek... Ale zarzucanie mi tego czy owego to już całkiem inny poziom dyskusji, jeśli w ogóle można to dyskusją nazwać.

Nikt nie chce uciszać użytkowników - daleki jestem od tego. Są jednak pewne granice, które już przekroczyłeś wcześniej. I nie chodzi mi o dyskusję tę czy inną tydzień temu.

Edit:

Zresztą możemy zagrać także inaczej - mogę kompletnie tutaj nie przebywać i odzywać się tylko wtedy, gdy faktycznie coś będzie zrobione. Wrzucić "changelog" i po sprawie. Jeśli tak bardzo Ciebie i innych użytkowników denerwuje takie czy inne podejście do sprawy możemy zmienić politykę i robić to w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2016 o 11:29, Muradin_07 napisał:

Nie, nie obraziłem Cię. Poprosiłem Cię tylko o to, abyś zaprzestał tych gierek i ataków
w stronę moją czy też reszty ekipy. Wcześniej prosiłem Cię o coś jeszcze po stronie moderatorskiej
- o najzwyczajniejsze opanowanie się, ponieważ nikomu nie dajemy przyzwolenia na używanie
inwektyw. Do tego się nie zastosowałeś.


No ja sobie poczytuję Twoje podejście jako obrazę nawet nie mnie konkretnie, tylko całej społeczności z tym stosowaniem retoryki, że "ciężko pracujemy, trzeba czekać". Z uporem maniaka o tym przypominasz, efektów nie widać, jak zrozumieć to inaczej jak drwinę? Poza tym pytałem o te ataki, teraz będzie trzeci raz - nie mam zupełnie pojęcia o co Ci chodzi. Wskaż mi co jest dla Ciebie takie obrażające i godzące w Twoją godność czy cokolwiek. I tak, pokaż mi inwektywy. Pokaż, bo ja ich nie widzę. Na wszelki wypadek definicja pwn, bo może nie używasz tego słowa nie wiedząc co dokładnie znaczy: http://sjp.pwn.pl/slowniki/inwektywa.html Jak sądzę nigdzie nie użyłem słów mających na celu kogokolwiek obrazić, hmm? Zatem opanowany jak najbardziej jestem, ale Tobie chyba muszą już puszczać nerwy, jeśli nasyłasz na mnie Isildura i zakazujesz mi normalnej wypowiedzi w tym wątku.

Dnia 19.06.2016 o 11:29, Muradin_07 napisał:

Jak już Isildur wspomniał - ja nie jestem osobą zajmującą się IT na gramie...

To może ktoś z IT się bezprośrednio wytłumaczy czemu nie ma zmian? Albo ktokolwiek, kogo uważasz że jest odpowiedzialny za obecny stan rzeczy. Nadal też userzy nie usłyszeli oficjalnych przeprosin. Czemu wprowadzenie napraw, które czasem zajęły Zipowi parenaście minut na zaimplementowanie (i to przeciez z zewnątrz!) nie mogą zostać zrobione ot już? Czy IT naprawdę ma taki młyn, że nawet drobnostek nie naprawią? Ja rozumiem, że np zaimplementowanie komentarzy do newsów z powrotem na forum to trochę większa rzecz, no na parę godzin roboty może nawet, ale naprawa czasu na forum chociażby? I inne tego typu drobiazgi? Zasłanianie się tekstami typu "zajmiemy się tym po E3, bo jest dużo innej roboty" jest niepoważne. Czemu ktokolwiek miałby wierzyć, że po E3 rzeczywiście ktokolwiek się tym zajmie? Zresztą jest już po E3 - czyli od jutra możemy spodziewać się napraw forum? Czy nie? Czy trzeba będzie czekać miesiące bo "to też po E3". Albo nie powiedziane zostało po którym E3 - może tym przyszłorocznym? Sorry, ale ekipa wykorzystała całutki kredyt zaufania. Kilka kredytów.


Dnia 19.06.2016 o 11:29, Muradin_07 napisał:

Pojawiły się problemy, wyjaśniłem dokładnie kiedy będziemy starali się to spiąć i naprawić.
Ty uznałeś to za kpinę z użytkowników i głupotę - nie mnie w to wnikać. Jako, że wcześniej
prosiłem Cię wielokrotnie o zmianę tonu wypowiedzi (i po stronie moderatorskiej, i po
stronie użytkownika) uważam, że chyba prośby do Ciebie wręcz nie docierają. Rozumiem
krytykę, ponieważ jak powtarzałem wielokrotnie - wiemy dokładnie, że to wszystko jest
bardzo dalekie od perfekcji. Jeśli czegokolwiek... Ale zarzucanie mi tego czy owego to
już całkiem inny poziom dyskusji, jeśli w ogóle można to dyskusją nazwać.


Nie wiem co masz do tego typu wypowiedzi - to dość normalny ton. Co, masz się płaszczyć typu "szanowna, droga, kochana ekipo, co tam u was słychać? Tak się ostatnio zastanawiałem, czy to, że nic się na forum nie dzieje z programu naprawczego, to że ciężko pracujecie, czy może zapomnieliście, czy może babcię macie chorą wszyscy... no cóż, nie zwracajcie na mnie uwagi, ja tak tylko pytam, już nieważne, buźki, pa!". Jeśli dla Ciebie tekst typu "znowu nic się nie dzieje" to już ton wypowiedzi, który Cię obraża, to nie wnikam.

Dnia 19.06.2016 o 11:29, Muradin_07 napisał:

Nikt nie chce uciszać użytkowników - daleki jestem od tego. Są jednak pewne granice,
które już przekroczyłeś wcześniej. I nie chodzi mi o dyskusję tę czy inną tydzień temu.


Masz chyba dziwne granice, mówisz że nie chcesz zakazywać krytyki, ale normalnie sformułowane posty czy to moje, czy Ringa uważasz za festiwal inwektyw i braku poziomu dyskusji. Hipokryzja?

Dnia 19.06.2016 o 11:29, Muradin_07 napisał:

Edit:

Zresztą możemy zagrać także inaczej - mogę kompletnie tutaj nie przebywać i odzywać się
tylko wtedy, gdy faktycznie coś będzie zrobione. Wrzucić "changelog" i po sprawie. Jeśli
tak bardzo Ciebie i innych użytkowników denerwuje takie czy inne podejście do sprawy
możemy zmienić politykę i robić to w ten sposób.

A proszę bardzo, wyjdzie lepiej niż to co jest teraz, z zapewnieniami co i rusz, że niby prace trwają, a nic się nie dzieje. Bo robicie tak od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2016 o 11:54, Outlander-pro napisał:

No ja sobie poczytuję Twoje podejście jako obrazę nawet nie mnie konkretnie, tylko całej
społeczności z tym stosowaniem retoryki, że "ciężko pracujemy, trzeba czekać". Z uporem
maniaka o tym przypominasz, efektów nie widać, jak zrozumieć to inaczej jak drwinę? Poza
tym pytałem o te ataki, teraz będzie trzeci raz - nie mam zupełnie pojęcia o co Ci chodzi.
Wskaż mi co jest dla Ciebie takie obrażające i godzące w Twoją godność czy cokolwiek.
I tak, pokaż mi inwektywy. Pokaż, bo ja ich nie widzę. Na wszelki wypadek definicja pwn,
bo może nie używasz tego słowa nie wiedząc co dokładnie znaczy: http://sjp.pwn.pl/slowniki/inwektywa.html
Jak sądzę nigdzie nie użyłem słów mających na celu kogokolwiek obrazić, hmm? Zatem opanowany
jak najbardziej jestem, ale Tobie chyba muszą już puszczać nerwy, jeśli nasyłasz na mnie
Isildura i zakazujesz mi normalnej wypowiedzi w tym wątku.

Powiem tylko tyle - jeśli tak odbierasz to, że przebywam tutaj i mówię co dalej jako drwinę to mogę tylko powiedzieć, że to Twoje wrażenie. Isildur sam zareagował, zresztą w tej sprawie nawet się z nim nie kontaktowałem.

Dnia 19.06.2016 o 11:54, Outlander-pro napisał:

To może ktoś z IT się bezprośrednio wytłumaczy czemu nie ma zmian? Albo ktokolwiek, kogo
uważasz że jest odpowiedzialny za obecny stan rzeczy. Nadal też userzy nie usłyszeli
oficjalnych przeprosin. Czemu wprowadzenie napraw, które czasem zajęły Zipowi parenaście
minut na zaimplementowanie (i to przeciez z zewnątrz!) nie mogą zostać zrobione ot już?
Czy IT naprawdę ma taki młyn, że nawet drobnostek nie naprawią? Ja rozumiem, że np zaimplementowanie
komentarzy do newsów z powrotem na forum to trochę większa rzecz, no na parę godzin roboty
może nawet, ale naprawa czasu na forum chociażby? I inne tego typu drobiazgi? Zasłanianie
się tekstami typu "zajmiemy się tym po E3, bo jest dużo innej roboty" jest niepoważne.
Czemu ktokolwiek miałby wierzyć, że po E3 rzeczywiście ktokolwiek się tym zajmie? Zresztą
jest już po E3 - czyli od jutra możemy spodziewać się napraw forum? Czy nie? Czy trzeba
będzie czekać miesiące bo "to też po E3". Albo nie powiedziane zostało po którym E3 -
może tym przyszłorocznym? Sorry, ale ekipa wykorzystała całutki kredyt zaufania. Kilka
kredytów.

I o tym doskonale wiem i ja, i reszta ekipy. Serio, to nie jest tak, że my siedzimy po "tej stronie" i mówimy "hehehe, i tak nic nie będzie". Nie, wiemy bardzo dobrze, że były dziesiątki okazji do przeprowadzenia zmian przez te wszystkie lata. Powiem więcej - miałem nadzieję, że w ubiegłym roku wszystko ruszy i na dzień dzisiejszy będziemy nadal tylko dokonywać mniejszych/większych poprawek. Tak nie jest i wiesz dobrze, ponieważ rozmawialiśmy o tym kilkukrotnie, mnie to także frustruje.

Z tej strony wygląda to tak, że naprawdę - obok naprawy forum jest także wiele innych elementów, którymi zajmuje się IT. Zdaję sobie też sprawę z tego, że Zip robi tutaj na gramie cuda po stronie użytkownika. Jednak po tej stronie jest kilka innych problemów, które także muszą zostać rozwiązane. O wielu z nich niestety nie mogę mówić z wiadomych powodów. Natomiast są rzeczy o których mogę i dlatego wyznaczyliśmy termin dalszego działania i nie wszystkiego, ale mniejszych partii tego, co musimy zmienić. W poniedziałek postaramy się podać dokładnie co będziemy robić. Wszystko po to, aby szło to szybciej, bo tego jest naprawdę dużo po zsumowaniu wszystkich zebranych podpunktów od was.

Dnia 19.06.2016 o 11:54, Outlander-pro napisał:

Nie wiem co masz do tego typu wypowiedzi - to dość normalny ton. Co, masz się płaszczyć
typu "szanowna, droga, kochana ekipo, co tam u was słychać? Tak się ostatnio zastanawiałem,
czy to, że nic się na forum nie dzieje z programu naprawczego, to że ciężko pracujecie,
czy może zapomnieliście, czy może babcię macie chorą wszyscy... no cóż, nie zwracajcie
na mnie uwagi, ja tak tylko pytam, już nieważne, buźki, pa!". Jeśli dla Ciebie tekst
typu "znowu nic się nie dzieje" to już ton wypowiedzi, który Cię obraża, to nie wnikam.

Nie, wcale nie musisz tego robić.

Dnia 19.06.2016 o 11:54, Outlander-pro napisał:

; Masz chyba dziwne granice, mówisz że nie chcesz zakazywać krytyki, ale normalnie sformułowane
posty czy to moje, czy Ringa uważasz za festiwal inwektyw i braku poziomu dyskusji. Hipokryzja?

Nie, ponieważ co do Ringa nie mam żadnych, ale to powtarzam ŻADNYCH, problemów. Miałem problem z Tobą i Twoją wypowiedzią. Wiesz dokładnie którą.

Dnia 19.06.2016 o 11:54, Outlander-pro napisał:

A proszę bardzo, wyjdzie lepiej niż to co jest teraz, z zapewnieniami co i rusz, że niby
prace trwają, a nic się nie dzieje. Bo robicie tak od dawna.

Jeśli większość tak będzie chciała - nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2016 o 12:08, Muradin_07 napisał:

I o tym doskonale wiem i ja, i reszta ekipy. Serio, to nie jest tak, że my siedzimy po
"tej stronie" i mówimy "hehehe, i tak nic nie będzie".

Ja myślę, że to jest bardziej - "Nie za to nam płacą, to nie będziemy tego robić, bo po co?". I najwyraźniej ludziom, którzy sypią na ten serwis kasą też nic nie przeszkadza i ich nic nie interesuje.

Dnia 19.06.2016 o 12:08, Muradin_07 napisał:

Nie, ponieważ co do Ringa nie mam żadnych, ale to powtarzam ŻADNYCH, problemów. Miałem
problem z Tobą i Twoją wypowiedzią. Wiesz dokładnie którą.


Były takie uwagi do posta Ringa: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=103063&pid=161 zresztą też zaraz potem apelowałeś o "poziom dyskusji" zatem ja nie wiem. Zresztą jeśli miałeś problem tylko z jedną moją wypowiedzią i to jeszcze tą sprzed kilku tygodni, to czemu teraz mi zwracasz uwagę i dostaję ostrzeżenia od moda? To mogę pisać, nie mogę? Jak według Ciebie mam stosować tę krytykę, by była akceptowana i nie kończyła się straszeniem "innym rozmawianiem"? Bo ja już nie wiem, skoro krytyka jest dozwolona, to jak ona ma wyglądać by akceptowana była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2016 o 12:21, Outlander-pro napisał:

Ja myślę, że to jest bardziej - "Nie za to nam płacą, to nie będziemy tego robić, bo
po co?". I najwyraźniej ludziom, którzy sypią na ten serwis kasą też nic nie przeszkadza
i ich nic nie interesuje.

No raczej tak to nie działa.

Dnia 19.06.2016 o 12:21, Outlander-pro napisał:

Były takie uwagi do posta Ringa: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=103063&pid=161
zresztą też zaraz potem apelowałeś o "poziom dyskusji" zatem ja nie wiem. Zresztą jeśli
miałeś problem tylko z jedną moją wypowiedzią i to jeszcze tą sprzed kilku tygodni, to
czemu teraz mi zwracasz uwagę i dostaję ostrzeżenia od moda? To mogę pisać, nie mogę?
Jak według Ciebie mam stosować tę krytykę, by była akceptowana i nie kończyła się straszeniem
"innym rozmawianiem"? Bo ja już nie wiem, skoro krytyka jest dozwolona, to jak ona ma
wyglądać by akceptowana była :D

Ale to dajesz mi link do postu Isildura, nie mojego. Poziom dyskusji określiłem do całości postów, które przewinęły się w odniesieniu do Fetta, a nie do konkretnych użytkowników, ponieważ zaczęły się pojawiać obraźliwie sformułowania w stosunku do innych użytkowników gram.pl. Dlatego też poprosiłem o zaprzestanie tego typu dyskusji, ponieważ na gramie nigdy na taką pozwolenia nie będzie. Może w niektórych miejscach pozwalają na wzajemne obrzucanie się błotem czy innymi, ale na gramie tak nie będzie.

Jeśli chcesz wyjaśnić to ostrzeżenie to polecam wyjaśnić to z Isildurem, ponieważ to on Ci je "podarował".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2016 o 12:08, Muradin_07 napisał:

Jeśli większość tak będzie chciała - nie ma problemu.


Ekhm, większości to tu już dawno nie ma, więc chyba nic z tego... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się